reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

Karolek od kilku dni sypia raz dziennie - mniej więcej 12-14, fakt że wieczorem jest już padnięty ale nam się wieczór wydłużył :) chodzi spać 20-20.30 i spi do około 7.30-7.50
 
reklama
Martuś też śpi jak Karolek: 12-14, bo akurat tak wypada drzemka w żłobku po obiadku, i jak jest w domu też staramy się tego pilnować, żeby zachować rozkład dnia. Zwykle jest śpiąca jak wraca ze żłobka, to staramy się ją czymś zająć, bo jak pójdzie spać to śpi długo i potem nie może zasnąć wieczorem, a jeśli ją obudzimy to marudka jest do wieczora. Ale niestety jedno spanie w dzień nie zaowocowało przespanymi nockami :sick:niby nie jest źle, bo zwykle raz trzeba dać trochę wody i raz smoka, rzadko się zdarza więcej pobudek. A czasem zrobi nam niespodziankę i prześpi całą noc, ale nie częściej niż raz na 2 tygodnie :-)
 
Wojciaszek śpi od 20.00-20.30 do 6.30-7.00 (czasem do 7.30). A w dzień krótsza drzemka 10.00-11.00 i po południu dłuższa 15.00-17.00.
 
Dzisiaj powrot do dwoch drezmek, moze dlatego ze chlodniej ...
pobudka byla o 7.08 a potem drzemka od 10 do 11.15 i od 16.08 do 17.48 - takze neizle pospal
a wieczorem zasnal sam, bez taty w pokoju jakos kolo 20.20
i niech sobie spi, ja tez ide spac
Kolorowych snow dla maluszkow i mam:-):-):-):-)
 
Mati przesypia już całą noc ale pojawił się problem z pójściem spac bo w Polsce zasypiał o 20- 20.30 a odkąd jesteśmy w Szwecji to zasypia o 22. Myślę że to przez bardzo jasne niebo:tak: Wiem ze to śmiesznie brzmi ale tutaj jest strasznie widno do prawie 23 i od rana już od 4 jest widno i mnie to np. wybija ze spania bo u nas w Polsce to się ciemno już dawno robilo. No ale jakoś się przemęczymy ten miesiąc:tak:
 
A mój synek wczoraj przeszedł samego siebie. Zasnął o 9.00 obudzi się o 11.50! Po południu zasnął o 16 a obudził sie o 17.50!!! Suseł!:szok::-)
 
Niezle Kasiu, Mati wczoraj tez mial chec do spania
a juz dzisiaj znow jedna drzemka od 12 do 13.15 i po poludniu nawet nie byl zmeczony zeby spac
a wieczorkiem zasnal o 19.30 - kaszki prawie nie tknal, ciekawe ile pospi....
 
U nas w dzień są jeszcze dwie drzemki przeważnie bo czasem jak mu się co przestawi to jest jedna porządna:tak:a tak to śpi góra 1,5 godzinki no ale to nic grunt że noce przesypia i wstawac nie muszę:-D
 
reklama
Mati spal od 19.30 do 5.24 a pozniej jescze przysnal na 45 minut po godzinny rozrabiakowaniu w anszym lozku
no i jedna drzemka 1.15 w pozludnie, teraz spi od 19.20....
 
Do góry