reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

Dziewczyny ja juz po 4tyg minelo od porodu i bylo fajnie a Ptysiek sie tak stesknil ze teraz chodzi i moglby na okrraglo.... bylo super poslizg byl potrzebny ale co tam .... grunt ze znow jestem w formie...:-)
 
reklama
WITAM PONOWNIE.JA ZDECYDOWAŁAM SIĘ NATEN PIERWSZY RAZ 4 TYGODNI PO PORODZIE NIE BYŁO WCALE TAK STRASZNIE KAŻDA KOBIETA INACZEJ TO ODCZUWA,MOJE ZDANIE JEST TAKIE JEŚLI MA SIĘ OCHOTE A CZUJE SIE ZE TAM JEST WSZYSTKO OK TO NIE MA NA CO CZEKAĆ:-) .
MYSLAŁAM ZE BEDZIE TAK STRASZNIE A TU PROSZE BYŁAM MIŁO ZASKOCZONA.POZDRAWIAM WSZYSYKICH GORĄCO:happy: ;-) :tak:
A TU PONIŻEJ MOJA KOCHANA CÓRECZKA JULKA WCZORAJ SKOŃCZYŁA MIESIĄĆ
 
A u mnie jak na razie poza duzymi checiami to nic wiecej...nadal odczuwam szwy i jak tylko probujemy to juz przy wejsciu bol straszny, wiec sobie odpuscilam.....Nie wiem jak to dalej bedzie....mam nadzieje ze wszystko wroci do normy...bo inaczej moja psychika nie wytrzyma:-(
 
my też sporo z tym czekaliśmy,ale to dlatego,że bardzo bolało.teraz mamy ten "pierwszy raz "już za sobą i było cudownie.warto było poczekać te dwa miesiace i nic nie robić na siłę.jestem skłonna napisać ,że jest lepiej niż przed porodem:happy2:
 
Było nieźle:-D tylko dziewczyny!!! jeśli karmicie piersią, to używajcie żelu nawilżającego!!! naprawdę nabłonek jest suchy i właśnie boli!!!
Ale poza tym było super!!!:tak:
 
tEN TEMAT TEZ MNIE CIEKAWI, CHOCIAZ DO PORODU POLOGU A POTEM DO DRUGIEGO PIERSZEGO RAZU JESZCZE WIELE CZASU, NO ALE FAJNIE JEST POCZYTAC CO I JAK, BO W SUMIE TO UWIELBIAMY SIE KOCHAC I NIE WIEM JAK TO BEDZIE JAK NIE BEDZIEMY MOGLI :-D
 
Witajcie,
Moja Kuleczka ma już ponad 7 miesięcy, cały czas ją karmie piersią i nie mam miesiączki. I modlę się żeby nie dostać za szybko....
 
reklama
kurcze, a ja jestem jeszcze w ciazy i stracilam kompletnie ochote na seks. boje sie ze tak tez bedzie po porodzie.... teraz chodzi tylko o to, ze poprostu nie mam ochoty(sloniom ciezko jest skakac tak jak kiedys), ale pozniej dojdzie jeszcze swiadomosc ze to bedzie bolalo...ciekawe jak dlugi bedzie celibat...
tym ze nie masz ochoty nie przejmuj się w ogole a po porodzie najważniejsze to nie blokować się psychicznie każda z was przeżyw to inaczej dlatego warto nie nastawiac sie i nie bac sie bedzie dobrze:)
 
Do góry