reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Guziczku ja niestety CI nei pomoge bo ja do tej pory nie uzywam tamponow, strasznie sie boje :-( zreszta ja nawet w trakcie stosunku boje sie caly czas ze maz moze mi zrobic krzywde, mama taki cholerny uraz od porodu bo nei byl lekki :-( :zawstydzona/y: :-(
 
reklama
I ja dostalam juz @. A moze dopiero, bo synka malo juz karmilam piersia(chociaz to przeciez tez nie zawsze ma wplyw na to). Macius 29go marca skonczyl 7 miesiecy, a ja nad ranem 30 marca dostalam @. I oczywiscie trwala tydzien czasu, byla bardzo obfita, tak, ze srednie tampony(bo od razu zaczela znowu uzywac) po 2 godz byly do niczego:-(. Cholera! A tak dobrze bylo mi przez te ponad poltora roku bez @!

Ale za to seks, jest znowu przyjemnoscia:tak::-D:laugh2: Nareszcie! I chociaz porod byl trudny, zostawil spore slady we mnie(mam wrazenie, ze mnie zle zszyto i mam jakies "cypelki" przy wejsciu) to seks jest super:). I nie boje sie ciazy chociaz zabezpieczamy sie tylko gumkami. Przeciez i tak planujemy kiedys 2 dziecko, a nie mamy po 40 lat, aby sie obawiac;-)

A tak na marginesie, i ja z zazdroscia patrze na brzuszki przyszlych mam:tak:Moja kolezanka lada dzien ma rodzic, i jej strasznie zazdroszcze jej ciazy i tego jakie bedzie miala malenstwo w domku(nie mysle o negatywach tej sytuacji). Chcialabym zaciazyc jak Macius skonczy rok ale moj maz na razie nie chce(wczesniej to on chcial jedno po drugim, a teraz chce odczekac). Ufff, totalnie irracjonalne uczucie z ta zazdroscia!
 
Renne taki cypelek ja tez mam w środku.Moja ginio od ciąży powiedziała że to normalne i z czasem powinno troche zarosnąc.Ja mam wrażenie że mnie ciut za bardzo zszyła.
 
Ja w piątek byłam u gina bo miałam plamienia i bałam się czy coś mi się tam nie porobiło (jakieś mięśniaki, torbiele itp.) na szczęście jest czyściutko a plamienie może być skutkiem ubocznym po zastrzyku anty. Teraz wszystko musi się zregenerować i dostałam tabletki na poprawę a jednocześnie jako formę antykoncepcji.
 
Ja przestałam brać tabletki bo chce dostać @, bez niego jest oki ale wolę jednak jak jest bo wtedy wiem co i jak;-);-)no i jak się w końcu pojawi to zaczną coś brać znowu, myślałam o plastrach ale to cholerstwo drogie jest:-:)-:)-(
 
Kurka wodna. to chyba tylko ja jak widzę dziewczynę w ciąży, to się cieszę, że mnie to już nie dotyczy :-D Jakoś sobie nie wyobrażam tych męczrni znowu, stresu, itd. Dziękuję bardzo, wystarczy mi to, co mam.

A co do miesiączki, to wciąż nie mam... dziwne, bo karmię przecież nie tak często już... Nie to, żeby mi jej brakowało...
 
A JA MAM @ NIEREGURALNĄ CO 2 M-CE TEŻ KARMIE RZADKO PRAKTYCZNIE TERAZ TYLKO W NOCY I RANO.BRAŁAM TABLETKI ALE MIAŁAM STRASZNE HUMORY PO NICH I SĄ JAK DLA MNIE BARDZO DROGIE ZWŁASZCZA JEŚLI TRZEBA BRAĆ JE NON TOPER- POLITYKA PRORODZINNA W POLSCE M.IN. TAK WYGLĄDA 100PROC. PŁATNA ANTYKONCEPCJA
 
reklama
Ja też ciągle bez @... z jednej strony dobrze ale z drugiej, to nie do końca mi pasuje bo nie wiem co i jak, zabezpieczamy się gumkami ale ja ciągle mam jakis stres (zawsze brałam tabletki), tym bardziej, że nijak nie mogę kontrolować płodności... no nic

MADZIAG mnie też to zawsze zastanawiało, tyle się mówi o aborcji - nawet ostatnio - a nikt nie walczy o obniżenie kosztów antykoncepcji. Moja mama bierze hormony z racji menopałzy i płaci za nie ok 6 zł!
 
Do góry