reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Wreszcie dostałam okres, pierwszy raz po porodzie i tak mi się jakoś smutno zrobiło. Czas tak szybko mija. Jeszcze do tego wczoraj dowiedziałam się, że znajomi będą mieli dziecko i ogarnęła mnie zupełnie irracjonalna zazdrość. Nie chcę mieć trzeciego malucha ale tak bym to wszystko chciała przeżyć jeszcze raz. Przecież uwielbiam moje dzieci i jestem naprawdę szćzęśliwa więc nie wiem o co chodzi??
 
reklama
MARGOLIS - JA TEŻ TAK MAM Z TĄ ZAZDROŚCIĄ TEŻ OSTATNIO KUMPELA PRZY:tak: SZŁA DO MNIE Z TAKĄ MESSAGE, ŻE BĘDZI MIAŁA DZIDZIE:tak: , ZAZDROSZCZE JEJ TEGO CUDNEGO OCZEKIWANIA I TEGO SUPER WZRUSZENIA JAK CHWILE PO PORODZIE MASZ DZIDZIE NA PIERSIACH:-) :-) :-) PIĘKNE:-) :-) :-) I NIE DO OPISANIA UCZUCIE CO NIE?
 
Wreszcie dostałam okres, pierwszy raz po porodzie i tak mi się jakoś smutno zrobiło. Czas tak szybko mija. Jeszcze do tego wczoraj dowiedziałam się, że znajomi będą mieli dziecko i ogarnęła mnie zupełnie irracjonalna zazdrość. Nie chcę mieć trzeciego malucha ale tak bym to wszystko chciała przeżyć jeszcze raz. Przecież uwielbiam moje dzieci i jestem naprawdę szćzęśliwa więc nie wiem o co chodzi??

Margolis coś w tym jest bo ja mam podobnie.:tak: A najchętniej to bym chciała już być drugi raz w ciąży.:tak: :-)
 
Mnie też ogarnia dziwna zazdrość na wiadomość o ciąży znajomej, chcę mieć jeszcze jedno dziecko ale jeszcze nie teraz, więc niewiem dlaczego tak reaguję.
 
ja też z zazdrością patrzę na dziewczyny w ciąży, ale jednocześnie czuję ulgę, że ja mam już za sobą ten niepokój o poród, o to czy wszystko będzie ok i trudy tych pierwszych dni.
ale jak sobie przypomnę ten moment kiedy pierwszy raz zobaczyłam moją oleńkę to nie mogę opanować łez
 
Kiedy oglądałam parę dni temu "Szansę na sukces" z P.Rubikiem i widziałam brzuszek jednej z jego solistekek poprostu łzy mi płynęły:-(, fakt że też pod wpływem muzyki. Jak widzę kobietę w ciąży to od razu się uśmiecham. Ja w ciąży czułam się rewealcyjnie, żadnych wymiotów /tylko pod koniec stopy miałam jak Shrek:eek:/ skurcze miałam takie, że niewiedziałam że to skurcze, poród ekspresowy:tak: . Poprostu idealnie. Czasem tęskni mi się za tym, gdy Majula była jeszcze w brzuchu. Jedyne co mnie wkurzało to ciuchy, 5 razy przebierałam się zanim wyszłam z domu.:-D Uwielbiałam być w ciąży.
Zawsze chciałam bliźniaki, cudnie by było - zobaczymy, mój U. jest bliźniakiem, moje starsze siostry również więc jest szansa:laugh2:;-):tak::laugh2:
A poniżej zdjęcie mojego brzucha w 29tyg., przeważnie Majula siedziała z jednej strony:-D :szok: :-D
 
Ja tez mam zawsze lezke w oku gdy widze kobiete w ciazy a to glownie dlatego ze chcialabym juz byc w ciazy drugi raz :tak: Marzy mi sie drugi dzidzius ale naeazie nie moge :no: Najpierw musze schudnac 30 kg bo inaczej wykoncze moj organizm, no i finansowo nie stoimy zbyt dobrze. A co najwazniejsze za rok bede bronic prace licencjacka wiec nie bardzo tak z malenkim dzieckiem i drugim o rok starszym :baffled:
 
Ja stwierdziła że gdyby każdy poród miał wyglądac tak jak przy Patrycji to mogłam bym rodzic masowo;-):-p. Niestety warunki nie pozwalaja i najważniejsze nie ma z kim zrobic.:no:Dlaczego? To już pisałam.
 
Właśnie dostałam pierwszy okres po porodzie:wściekła/y: to smutne bo bez niego było tak wspaniale:tak: Mam do Was pytanie bo słyszałam że nie można na początku używać tamponów:eek: i nie wiem czy to prawda?
 
reklama
hehe ja też dołączam do klubu zazdrośnic brzuszkowych:-)
coraz częściej myślę o kolejnej Dzidzi,ale mam też trochę stracha,miłych wspomnień z porodu poza tym jak pierwszy raz zobaczyłam Przemcia nie mam.
Guziczek ja używałam tamponów przy pierwszym @ po porodzie.
 
Do góry