reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
Mam pytanie jak reagujecie na Cerazette? Przepisał mi je ginekolog ale jak o nich poczytałam to aż boję się je wziąć!Właściwie nie wiem co o tym myśleć;-)

Ja nie mam żadnych problemów z tymi tabletkami, wszystko jest oki. Chociaż minusem dla mnie jest ich cena no i to, że trzeba je brać cały czas bez przerw.
A co do @ to ja jeszcze nie mam ale przy cerazette tak może być.
 
Mam pytanie jak reagujecie na Cerazette? Przepisał mi je ginekolog ale jak o nich poczytałam to aż boję się je wziąć!Właściwie nie wiem co o tym myśleć;-)

Ja też nie mam żadnych skutków ubocznych - wełasnie kończe 4 opakowanie i nie mam czasu udać sie do lekarza po następną receptę więc chy7ba zrobie sobie przerwe.
 
Ja biore tz.brałam Marwelon.Teraz przepisała mi inne.Biorę od jakiegos czasu antybiotyki a mimo tego ostatnio było do końcabo niezdążyliśmy zareagowac.Aprzecież niektóre antybiotyki osłabiają.I chyba się trochę bije.:-:)no:
 
Dziewczyny,

czy któraś z Was założyła sobie wkładkę, jako środek antykonc. Jeśli tak jak to oceniacie, bo ja sie właśnie zastanawiam, nie chce brać na razie tabletek, dopóki karmię

Dzieki za podpowiedzi:-)
 
Ja też nie mam żadnych skutków ubocznych - wełasnie kończe 4 opakowanie i nie mam czasu udać sie do lekarza po następną receptę więc chy7ba zrobie sobie przerwe.
Od trzech dni biore Cerazette i jest ok:), a @ jeszcze nie miałam z czego jestem przeszczęśliwa!:-)
 
Ja jak zaczęlam łykać Cerazette to po jakiś 5-6 dniach miałam "Coś" jakby @ - trwało to przez 6 dni a potem cisza, czyli 0 @- to jest fajne:happy:
chyba jednak uda mi sie załatwic receptę na tabletki więc pewnie nadal będe je łykała- tylko, że ostatnio to zastanawiam się czy jest sens, bo jesteśmy tak zabiegani w związku z rozkrecanie biznesiku, że wieczorem , a raczej w nocy padamy jak betki i nic sie nie dzieje ale mam nadzieje, że to okres przejściowy.
 
A ja wczoraj po raz pierwszy od porodu (tzn po 5 miesiacach) nie czulam w trakcie sexiku zadnego bolu czy dyskomfortu. Bylo milusio, odczucia o wiele lepsze niz przed ciaza ;-) Dlugo to trwalo ale warto bylo poczekac :tak::-)
 
Gratulacje Luczynko!!!! ;-)
Ja jestem juz po 2 zastrzyku antykoncepcyjnym, i uważam ze chyba jeszcze lepszej rzeczy na świecie nie wymysłono ;-) jeden zastrzyk i raz na trzy mc spokój, nie trzeba pamietać o codziennym łykaniu jak przy pigułach a i taniej wychodzi, 1 zastrzyk kosztuje 17 zeta!!! ;-) POLECAM
 
reklama
Misiu dziekuje ;-) :-D a powiedz mi co to sa za zastrzyki? bo my narazie stosujemy antykoncepcje w formie gumeczek:baffled: ale tabletek nie chce brac bo po ostatnich przytylam 15kg i zaszlam w ciaze-tak byly skuteczne:wściekła/y: a teraz walcze z tymi kilogramami i nie umiem ich zrzucic bo nadwaga z hormonow u mnie bardzo ciezko schodzi :-(
 
Do góry