reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
a ja czekam (choć z nieszczeglnych wytęsknieniem) na 2 @. Pierwsza była 1 grudnia i jak na razie koniec. Nadal w użyciu tylko cycuś :-)
 
U mnie od porodu jeszcze nic ale jak byłam u gina miesiąc temu to powiedział, że coś się zaczyna dziać. Oj wcale za @ nie tęsknię i myślę o założeniu wkładki Mirena ale jest droga i moja koleżanka nie jest jak na razie z niej zadwolona więc jeszcze poczekam...
 
Megus,u mnie 3 poprzednie poporodowe nie byly obfite i byly krotkie... A teraz... Pewnie moj organizm nadrabia to 9cio dniowe opoznienie,hehe. ;-)
 
A ja Wam powiem, że im dalej od porodu tym paradoksalnie mam coraz mniejszą ochotę na kolejne dziecko:baffled: , tzn. nie tyle na dziecko bo dziecko bym chciała mieć ale na kolejny poród:no: :baffled: . W trakcie sexowania nadal czuję szwy w środku i na zmiane pogody też mi o sobie przypominają, a ze środka wystają mi dzyndzle skóry (bo lekarz miał problemy ze zszyciem:wściekła/y: ), w ogóle ten mój dół wygląda katastrofalnie:no:
 
wkońcu i ja dostałam @. Pierwszy raz , po równo 2 miesiącach odstawienia od piersi :eek: Nie żebym tęskniła ale martwiłam się już.
A przy sexsowaniu nie mam najmniejszych oznak porodu. Całe szczęście. Współczuję Ci Renee, może odwiedź ponownie gina i pomoże ci :confused:
I nie chcę słyszeć od męża że jedno dziecko mu wystarczy :-p Za 3-4 lata bierzemy się znów do pracy :-D
 
RENEE ja tez mam z tym nadal problemy,czuje szwy i ciągnięcie a do tego strasznie ciasno, juz mnie cholera bieże, bo bym chciała a tu lipa!!!! ;-)
 
reklama
A ja wczoraj dostalam @ juz po raz trzeci i tym razem nie leci ze mnie jak z kranu wiec mam nadzieje ze wszystko sie unormuje :tak:
 
Do góry