reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
A ja dalej nie mam @ ?? czy to normalne :-(
Nie wiem Mycha, ale po porodzie chyba wiele rzeczy mozna uznac za normalne;-) :-)-widocznie jeszcze wszystko Ci sie tam nie wyregulowało . Ja bym sie na Twoim miejscu po prostu wybrała do gina jesli tak bardzo Cię to niepokoi. Ja tam ma @ juz od grudnia chociaż przecież cały czas karmię (chociaz ostatnio coraz mniej:-p ) ale wcale z tego powodu szczęśliwa nie jestem:no:;-)
 
Mnie własnie skończyła się 3 @.U nas dziwnie z seksem,kochamy się raz na miesiąc jedno czeka aż drugie zacznie.Zresztą byłam chora brałam antybiotyk i na ulotce pisało że może osłabic tabletki więc może dobrze.
 
:-) jA TAM JESZCZE NIE MAM @, ALE WCALE SIĘ TYM NIE MARTWIE ,KARMIE IPEWNIE JAK PRZESTANE TO SIĘ POJAWI, TAK SŁYSZAŁAM OD WIELU KOBITEK.MAM ZNAJOMĄ KTÓRA MA 9CIO MIESIĘCZN. DZIDZIE KARMI I TEŻ NIE MA@ JEJ GIN. MÓWI ŻE JEST OK:-)
 
Ja też jeszcze nie dostałam @ i się tym nie martwię. Jak pytałam gina kiedy mogę dostać to powiedzial, że niewiadomo bo to jest natura i mam się nie martwić. Ja też słyszalam, że różnie tam się dostaje @ wszystko zależy od naszgo organizmu.Jednego dostają wczesniej a drugie pózniej.
 
Ja też jeszcze nie dostałam @. Dwa razy miałam takie króciutkie, malutkie plamienie. ale to nie była miesiączka, bo już się nie powtórzyło. Tyle, że mój Romek często je, nawet w nocy zdarza mu się jeść 3 razy, a je tylko moje mleko.
 
Agutko właśnie u mnie też tak było po pierwszym porodzie - długo i obficie - ale teraz z racji, że łykam Cerazette nie mam @

Mam pytanie jak reagujecie na Cerazette? Przepisał mi je ginekolog ale jak o nich poczytałam to aż boję się je wziąć!Właściwie nie wiem co o tym myśleć;-)
 
reklama
Każda z nas jest inna i inaczej reaguje.Ja nie miałam z nimi żadnego problemu i teraz biorę zaszczyki,bo maja ten sam skład a robi się je raz na 3 miesiące:-) czuję się dobrze,żadnych skutków ubocznych i nawet nie tyję:-D :-D :-D
 
Do góry