reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks a karmienie

Przyznam szczerze, że nawet nie sądziłam że jest możliwy seks tydzień po porodzie.. I to nie ważne czy cc czy sn.. Jest możliwe, że zaszłaś w ciąże.
 
reklama
Ja Cie. serio????
Masakra brak mi slow..
Moglas odrazu dzien po porodzie wspolzyc

Seks ważniejszy ?
Po połogu rodzilam sn dwa miesiące nie moglam wspolzyc bo sie wszystko golio
Po cc to samo idziesz na wizyte miesiac albo dwa po porodzie i lekarz decyduje
I tak mozesz zajsc w ciaze dlaczego nie ?
Karmienie piersia to mit ze nie zajdzie sie w ciążę
Jedna ma owulacje druga nie
Masakra
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dobrze piszą, karmienie to nie antykoncepcja - ja 2 razy zaszłam w ciąże karmiąc dziecko.
 
marta18691 - zostałaś gorzko zrugana ...i słusznie. Może zapamiętasz, że pewnych rzeczy dla swojego zdrowia i zdrowia i życia ew. poczętego dziecka się nie robi. Jesteś matką - wykaż się odpowiedzialnością. I proszę nie pisz kolejnego postu za 2 tygodnie ''czy to ciąża''. Poczytaj proszę - wiedza nie boli - o skutkach kolejnej ciąży zaraz po cesarce. Strup na brzuchu nie oznacza, że się wszystko goi, bo w środku jest wilgotno - nie ma dopływu powietrza. I uwierz mi ... tam się tak szybko już nie goi. Polecam też przyznać się lekarzowi na wizycie kontrolnej o swojej zabawie w rosyjską ruletkę. Mam nadzieję, że Cię uświadomi jak bardzo nieostrożna jesteś i przepisze odpowiednie tabletki antykoncepcyjne.
 
Dobra jak już wszystkie poczułyście się lepsze od autorki to już skończcie. Widać wszystko można.

Nie wydaje mi się, by którakolwiek z komentujących tu dziewczyn miała potrzebę "poczucia się lepszą" od autorki.. Po prostu każda z wyżej piszących osób chce wyrazić swój bezgraniczny podziw dla bezmyślności autorki. I nie ważne, czy ona ten seks już uprawiała, czy dopiero zamierzała uprawiać. Ze zdjęcia patrzy na nas dorosła kobieta, a z postów wynika, że pisze całkowicie oderwana od rzeczywistości nastolatka.. To już kolejny wpis tej dziewczyny na który trafiam i kolejny, który zadziwia mnie, bo bije z niego naiwność, brak elementarnej wiedzy i zero rozsądku. Pytanie czy można zajść w ciążę karmiąc piersią jest tak głupie, że ciężko znaleźć w ogóle na nie komentarz na podobnym "poziomie". Uważam, że czerpanie wiedzy z Internetu nie wychodzi tej Pani na dobre. Powinna pójść do lekarza, zadać ten milion pytań, który zapewne wypełnia jej głowę, porozmawiać z nim szczerze, by wiedzieć jak żyć, żeby nie zagrażać sobie, swojemu nowo poczętemu dziecku i dzieciom, które ewentualnie może w swej bezmyślności "niechcący" powołać na świat.
 
reklama
Dobra jak już wszystkie poczułyście się lepsze od autorki to już skończcie. Widać wszystko można.
Nikt Jej tutaj nie zjechal, bo akurat wszystkie mamy zly dzien i przyszlysmy na forum sie wyzyc, tylko dlatego ze jest BAAAARDZO NIEODPOWIEDZIALNA! Niestety, kiedy jest sie matka to nie mysli sie juz tylko o sobie i swoich przyjemnosciach, ale rowniez, a moze i przede wszystkim o dziecku. A chyba nie musze pisac z czym moze sie wiazac zajscie w ciaze TYDZIEN (Boziu!) po cięciu! Jest seks, zwlaszcza z finiszem, moze byc ciaza i bezwzglednie zawsze trzeba to zakladac. Tyle.
 
Do góry