reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam serdecznie dziewczyny ja tez będę samotną mamą jestem teraz w 24 tc. Chciałabym zapisać się do was na wątek zamkniety. Jestem już na stycznióweczkach 2013 ale okazało się ze nie wiele mam z nimi wspólnych tematów . Tam dziewczyny są na prawdę miłe tylko tyle ze większość w zwiazkach i nie mają takich problemów jak samotne mamy. Napiszcie mi jak sie z wami porozumiewać milej jest jak ktoś ma takie same problemy jak TY, wtedy łatwiej można sobie z nimi poradzić. Pozdrawiam serdecznie Anna
 
reklama
a33 piszesz z największej dziury w Polsce ;-) jak tam wydobywają jeszcze? kiedyś byłam na tarasie widokowym widok nie zapomniany. A jak znosisz ciążę? jak psychicznie się czujesz?

a ja dziś oglądałam uwagę o tych dzieciach z rodziny zastępczej ..... biedne maleństwa.... szkoda że ich własna matka się niemi nie zajęła i nigdy nie trafiły by tej rodziny.... ale niektóre matki wszystkim się zajmują a nie tym co najważniejsze własnym dzieckiem
 
Ostatnia edycja:
A33 witaj! Smialo pisz, mi pomaga zagladanie tutaj, dziewczyny wspieraja, a ja ciagle ucze sie nowego podejscia do naszej sytuacji, naprawde mi lepiej odkad tu jestem:)
 
Ewelina kiedyś coś tam pisałaś o alergii synka - zmieniło się coś???

Wiesz w sumie to chyba się zmieniło. Miałam dwie maści od lekarza, jedna taka której używałam rzadziej i taka robiona, której mogłam używać kilka razy w ciągu dnia. Od jakichś dwóch miesięcy zaczęłam ograniczać stosowanie tej pierwszej. Od miesiąca tej drugiej. W chwili obecnej nie stosuję żadnej. Jednak do kąpieli i po kąpieli cały czas emolienty. Czasem skóra na buzi jest trochę szorstka,ale ogólnie jest ok. Mam nadzieję,ze problem nie wróci;-)
 
reklama
Do góry