reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Już Wam kiedyś opowiadałam. On się spotyka z nią i ja o tym doskonale wiem, a ona wie, że my się spodziewamy dziecka. Może faktycznie po prostu mu dobrze wiedząc, że ja i tam zawsze będę czekać, wiedząc, że w razie co ma stabilizacje, a tam.. nie wiem co. Chciałabym go w końcu mieć tylko dla siebie, ale na razie przejmuje się tylko Zuzią. Niech się dzieje wola nieba.

PODZIWIAM CIE ZE TAK LATWO TO PRZYJMUJESZ DO SIEBIE TY JESTES TU ONA TAM A CHLOP RZADZI i nie ma sie co oszukiwac kocha sie na dwa lozka wszedzie ma dobrze i obie na to pozwalacie, taki uklad dlugo nie pociagnie bo ile mozna a TOBIE LATA PRZELECA Z takim glupkiek kolo nosa i nic z zycia nie bedziesz miala szkoda zycia na takich palantow mozna zyc a potem jak sie malensto urodzi to bedziesz miala flustracje ze nie bedzie z wami siedzial bo nie wierze ze odrazu mu sie klepki poprzestawiaja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie lata na dwa łóżka, bo w moim już dla niego miejsca dawno nie ma :) Staram się z nim dogadać, ze względu na malutką. Może narodziny szkraba przewrócą mu w główce.
 
jutka carlaa ma racje nie tlumacz dupka tylko olej, to jemu powinno zalezyc a ty masz miec swiety spokoj....

carlaa w szoku jestem ze oni tego nie sprawdza... a wew rzesniu beda udawac ze nic nie wiedzieli ze nikt nic nie glosil.... chore
 
jutka-k wiem że teraz może Ci się wydawać nierealne ale jak już pogodzisz się że wasz związek to przeszlość i nie ma przyszłości wyciszysz się i uspokoisz, ale nie pielęgnuj w głowie jego miłych słów, wspólnych chwil nadaj temu etykietkę przeszłości, pomyśl teraz jesteś w ciąży nosisz wasze dziecko powinien być przy tobie poprawiać poduszeczki i po nocy lecieć po ogórki kiszone na drugi koniec miasta a on co robi????? i jeszcze jedno jak już będziesz miała dzidziusia po tej stronie brzuszka tak ci zajmie czas, myśli serduszko że będzie jeszcze jeszcze prościej :tak: dziecko przestawia całe życie zmienia priorytety dziecko to cud
 
ehh a moj ex sie "nawrocil" tylko nie wiem czy na prawde czy tylko tak udaje ale raczej chodzi o to drugie :baffled: jest u nas codziennie jak tylko konczy prace nosi malego jak placze przewija... ale robi to wszystko po to zebym nie poszla do sadu o alimenty :baffled: niby powiedzial ze bedzie nas utrzymywal ale jakos tego nie robi :baffled: powiedzialam ze ide do sadu to sie wkurzyl ale dalej jest ok miedzy nami zobaczymy jak bedzie po rozprawie heh czy to jego nawrocenie sie jest prawdziwe czy tylko wlasnie chodzi o alimenty
 
ehh a moj ex sie "nawrocil" tylko nie wiem czy na prawde czy tylko tak udaje ale raczej chodzi o to drugie :baffled: jest u nas codziennie jak tylko konczy prace nosi malego jak placze przewija... ale robi to wszystko po to zebym nie poszla do sadu o alimenty :baffled: niby powiedzial ze bedzie nas utrzymywal ale jakos tego nie robi :baffled: powiedzialam ze ide do sadu to sie wkurzyl ale dalej jest ok miedzy nami zobaczymy jak bedzie po rozprawie heh czy to jego nawrocenie sie jest prawdziwe czy tylko wlasnie chodzi o alimenty

a co to za roznica czy sie nawroci czy nie bedziesz miala sadownie i juz krok do przodu a pewnie tego nie unikniesz, nie ma co im palca w du... trzymac bo z czasem i tak rogi pokaze a wszystko trwa a jak bedzie chcial do dziecka przychodzic to i tak przyjdzie


carla mnie to nie widzi ,ja dzwonilam na intwerwencje na tel z mops mieli nagrane co sie dzialo i co przyszly dwie damulki i nici potem z tej ich pomocy , a ta baba jak mnie widzi to bierze glowe w druga strone ,bo jej powiej ze jak sie cos stanie naprawde u mnie w domu to ja do sadu podam i bedzie miala nauczke do konca zycia , takze z nim to tam roznia, a moim zdaniem WISI KARTKA WIELKA ZE KAZDA PRZEMOC CZY JAKIEKOLWIEK NIE POKOJACE SYTUACJE NALEZY ZGLASZAC
powinni to sprawdzic i tyle
 
Katerinka masz racje oni powinni to sprawdzac. Moim zdaniem to nie sa dobre warunki dla rozwoju dziecka. Dlatego Carlaa moze powiedz koledze, ze jesli z mops-u nie chca tego sprawdzic to niech kolega poprosi ich na pismie, ze odmawiaja interwencji. Wtedy albo sie wystrasza i sprawdza, albo bedzie mial podkladke w sadzie, ze on sie tym interesowal, ale nikt nie chcial sprawdzic
 
reklama
Raczkowa skoro się nawrócił to to że chcesz mieć wszystko na papierku nie powinno robić mu problemu. Ja się nie muszę o nic upominać. Alimenty mam co miesiac dla malej co chce to kupi, a na papierku chce miec wlasnie w razie W bo wczesniej czy pozniej rogi pokazee to chyba normalne :-D
 
Do góry