reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

tylko... wszystko odwraca kota ogonem, gada swoim znajomym a oni gadają dalej ludzią, że to ja go zdradziłam, poniża mnie.. :-( i wszyscy teraz uważają, że to ja jestem ta zła.. :-( że to ja go zdradziłam i że to dziecko nie jest jego :-( dość już mam tego wszystkiego... nie potrafię zrozumieć czegoś takiego ;-( a jeszcze nie dawno mówił że mnie kocha.. a tylko jak dowiedział się, że jestem w ciązy z nim to od razu noga i gadanie głupot jaka to ja jestem ;-((((
 
reklama
ja wlasnie tez hce spirale,juz katerinka i margolcia kiedys mi tlumaczyly co i jak:D u mnie spirala z zalozeniem to ok 200 zl ale to ta zwykla a hormonalna to kodzt 1000 zl:/
katerinka super ze ex zminil nastawienie i oby nie zaprzepascil szansy na widywanie sie z malym.

Carla wspolzuje ci tej pracy,calkiem mozliwe ze to przez nia jestes przemeczona,wcale sie z reszta nie dziwie.
 
juulka witaj w klubie, ja tez ta najgorsza, co zdradzala na prawo i lewo.

Wiem ze teraz trudno olac, ja od miesiaca staram sie to robic i roznie z tym wychodzi, ale musimy sie trzymac dzielnie.
Bo po chmurach wychodzi slonce :)
 
JULKA on sie nei wybieli chocby o tobie opowiadal nie wiadomo co. znasz przyslowie " kto poniza sam jest niski"??? to jest jego przypadek. on wie ze ty ciazy nei usuniesz a pietno ze g dzies po swiecie bedzie chodzic jego dziecko a przy okazji dowod jego nieodpowiedzialnosci jakim okazal sie szczeniakiem w wieku tych 24 lat!!!!! po drugie ktos kto zna dobrze ciebie wie jaka jestes i chocby nagadal komukolwiek same najgorsze rzeczy o tobie to i tak kazdy wie jaka jest prawda. on zdaje sobie sprawe ze predzej czy pozniej zapuka do niego listonosz z wezwaniem do sadu bo nie domagac sie alimentow dla dziecka to juz idiotyzm bylyby z twojej strony. rwij z niego ostatnie gacie i zacieraj lapy!!!! tego ci zycze!! bez skrupulow!!!! moze on myslal ze bedzie se bzykac bezkarnie?? no niestety, ale teoria pszczolki i kwiatki chyba jest nietentego.... na lekcji biologii gosciu zrobil sobie wagary jak tlumaczyli o co chodzi.... jedyna teorie ktora sie potwierdza w jego przypadku to ze dzieci znajduje sie w kapuscie.... tttaaaakkk!!! bo z niego wyrosl totalny GLAB!!!!! i uwierz mi ze lepiej ze to teraz wylazlo niz jakby mial sie wyzywac na tobie albo i dziecku jak sie urodzi. niech spierdziela na drzewo gdzie jego miejsce a ty sobie znajdziesz faceta na ktorego zaslugujesz. najwazniejsze zebys teraz byla wyluzowana i ciesz sie zyciem, glaskaj brzuszek i gadaj jak najwiecej do dzidziusia:))) uwierz ze potem jak sie urodzi to dziecko ci tego nie zapomni:)))
 
Jego mama tłumaczyła się a raczej powiedziała, że to tylko i wyłącznie mój problem a nie ich :-( że ona ma ważniejsze sprawy i problemy na głowie.. a nie to że ich syn będzie ojcem :o zawsze się wytłumaczą jego wypadkiem samochodowym.. :o


To jest uciekanie przed odpowiedzialnością. Nie daj się manipulować, bo jak najbardziej jest odpowiedzialny za dziecko. Tak wypadkiem się podpierają, ale dzidziusia zrobić to miał siły.
 
do julki,preciez istnieje juz taki temat! najpierw dobrze poszukaj zanim utworzysz nowy:) przenosze ten temat do starego watku:)mam nadzieje ze bedziesz z nami pisac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja wlasnie w przyszlym tygodniu bede miala spirale zakladana i ciesze sie bardzo, bo juz mnie mecza te tabletki. Zaplace troche drozej bo zakladam w prywatnej przychodni, ale mam tam swietna pania ginekolog - naprawde super kobieta, wiec chce zeby to ona byla moim lekarzem. Troche tylko sie boje zeby mi sie okres zaczal, bo potem jedziemy z S. do Pragi, a nie chce kolejnego miesiaca czekac bo tabsy odstawilam a gumek mam dosyc :/

A z S. wszystko super - coraz lepiej nawet. Dzisiaj poznalam juz cala jego rodzine bo byla impreza rodzinna. Sara juz oficjalnie zostala potraktowana jako wnuczka i kuzynka ;) S. ma mnostwo cierpliwosci, nie daje sie nawet moim ostatnim napadom placzu (jestem straszliwie zmeczona wszystkimi obowiazkami i czasami nie wyrabiam).

Sara ostatnio tez ma jakies dziwne fazy, domaga sie 100% uwagi, zachowuje sie w skrocie jakby nie czula sie kochana :/ Czeste histerie, zwracanie uwagi na siebie i autentycznie widze ze ona nie udaje i nie jest niegrzeczna tylko rzeczywiscie rozpacza ciagle. Probujemy sobie z tym jakos radzic, mam nadzieje ze to faza, ktora minie. Spedzamy razem mnostwo czasu, bawimy sie, ale zastosowanie metody ignorowania jej histerii strasznie negatywnie na nia wplynelo...Generalnie nie ustepuje jej zachciankom, ale chwilowo spasowalam z wieloma rzeczami i przy kazdej histerii uko****e i przemawiam cierpliwie az sie uspokoi. Inaczej sie nie da- wszelki time out i tego typu metody wywoluja w moim dziecku straszliwe poczucie niekochania :( Nie wiem skad jej sie teraz wzial taki etap mamusiowania, bo wymaga bardzo duzo uwagi i uczucia...Totalnie nie radzi sobie z emocjami. Ale pomalu jakos sie uczymy postepowac z takimi zachowaniami.

carlaa

to szukaj szybko czegos nowego, nawet chyba za troche mniejsza kase bo sie wykonczysz z takim psychopata :/

katerinka
a Ty masz spirale z hormonami czy bez? Ja bede miala bez, bo nie chce hormonow. mam nadzieje ze sie sprawdzi :)
 
Do góry