reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Margolcia przedewszytkim nie pisz nic na fb,zeby nie podjudzac E. Lepiej cos przemilczec...
Dobrze ze sie wybaiwalas bo kazdej z nas nalezy:) musisz byc twarda w swoich postanowieniach,trudne to ale mozlowe. wieze ze ci sie w koncu uda przezwyciezyc to wszystko. naprewno jest ci ktos pisany z kim bedziesz szczesliwa ale napewno to nie jest E.Zycze ci wytrwalosci w tym wszystkim.
 
jaimis to u mnie od dawna walka trwa o rozne rzeczy mojej mamy i sie nie poddam,tez chce miec czysto i przede wszystkim zrobic remont ale po malu malymi kroczkami,juz teraz jak zrobilam sobie pokoj jest pusto na maxa do tego co bylo,
i bede dalej robic i moze kiedys sie uda chyba ze szybciej sie wyprowadze :)
wiec moze tez proboj :)
miska tak nie stety jesli tak samo jak dziecko idzie do przedszkola ,ale duzo zdrowka a dla ciebie cierpliwosci
mlodamama no to super ze tak idzie do przodu wszystko i radosc ci maly mezczyzna daje i oby tak dalej :)
orchidea poczatki za zawsze cudowne i kiedy klapki opadaja dopiero dostrzega sie pewne negatywne cechy ale mysle ze kazdy z nas nie jest idealny i albo sie przejdzie pewne sprawy albo jest rozstanie,
a ty spojrz przychylnym okiem :)
margolcia jesli dla ciebie to odpoczynek to ok,ale czy nie lepije bylo isc sie pobawic omijajac facetow szerokim lukiem,takiego kogos zawsze mozna poderwac , i ja mam dla ciebie dobra rade skasuj fb ,bo nigdy sie nie uwolnisz od chorych emocji tak naprawde

a charlene ma racje z tym co napisala, ja np widze jak j nas traktuje,a jak jestesmy sami to zastnawiam sie gdzie on sie uchowal z taki podejsicem i zachowaniem ale z drugiej strony mysle sobie ze moze to ja trafialam na takich facetwo ktorzy nie do konca umieli pokazac jak zalezy komus na kobiecie
nie mieszkamy w tym samym miescie,ale on odwozi mala do domu i jeszcze raz wieczorem przjezdza,pyta czy cos nam nie brakuje ,o wiele innych spraw i pewne rzeczy sa oczywiste i nie trzeba nic tlumaczyc a wiem ze tak powinno byc


a moj kubus dzisiaj dostal mega wysypke i narazie ma na szyi :-(a tak sie cieszylam ze bylo dobrze
 
Margolcia A jak tam dzieci, mają wszystko do szkoły??

a maja , a ile to kasy masakra ..... ale coz dzieci najwazniejsze . dzis zlozylam wszystkie mozliwe papierki , wszystkie mozliwe podania i czekac teraz co przyznaja a co nie ....... bida w tym naszym GOPSie . bylam wczoraj u komornika o papiery ...... bosh ten czlowiek tylko u mnie ma juz 30 tys dlugu a co z reszta , i dalej ma w dupie ....... a ostatnio z prokuratury byly papiery czy chce go scigac , odpuscilam mu narazie jeszcze ale nie wiedzialam ze to az tyle ma dlugu . powiedzialam mu ze ma czas do nastepnego razu jak nie to wniose o sciganie i ukaranie ....... tatusiek :]
 
Charlene,bardzo mądry post.Wogule uwazam ze jesteś mądra kobietka i życze Ci i kazdej z osobna z nas by znalazła wartosciowego faceta,takiego jak piszesz ze byc powiniem:)

poszlam ze znajomymi i nawet jesli byli ci przeciwnej plci wstawieni i alkohol przemawial to bylo to mile .

ale widze ze teksty na podryw tez sie zmienily ........ jeden pan podrywal mnie na slowa "przepraszam nie chce naruszac Twojej przestrzeni osobistej ale czy moge z Toba zatanczyc " to bylo fantastyczne :D

Widze ze nic nie zrozumiałas z tego co pisze charlene.Wiesz,mądremu to wystarczą 2 słowa a głupiemu to i poematu mało..........
 
Charlene,Widze ze nic nie zrozumiałas z tego co pisze charlene.Wiesz,mądremu to wystarczą 2 słowa a głupiemu to i poematu mało..........


dokładnie...

popieram carlę,charlene i rosi w 200%
nie można słodzić osobie do której nic nie dociera,której najwiekszym zmartwieniem jest brak faceta i łóżka a nie bezpieczeństwo i opinia(własnych dzieci) bo znajomi to już muszą mieć dawno wyrobioną.
ja bym się takiej matki wstydziła.

Zastanawiam się,gdzie podczas tych wszystkich wypadów,bijatyk:( i imprez są dzieci?pod czyją opieką?i te karmienie piersią w suwaczku????picie i karmienie?
 
Ostatnia edycja:
dokładnie...

popieram carlę,charlene i rosi w 200%
nie można słodzić osobie do której nic nie dociera,której najwiekszym zmartwieniem jest brak faceta i łóżka a nie bezpieczeństwo i opinia(własnych dzieci) bo znajomi to już muszą mieć dawno wyrobioną.
ja bym się takiej matki wstydziła.

Zastanawiam się,gdzie podczas tych wszystkich wypadów,bijatyk:( i imprez są dzieci?pod czyją opieką?i te karmienie piersią w suwaczku????picie i karmienie?

co ty mozesz o mnie wiedziec !!!!!!!!!!!! wiesz byly z moja mama , i nie pije jak widzisz po suwaczku bo karmie to raz a pozatym jestem kierowca ....... SWIETOJEBLIWA SIE ZNALAZLA !!!!!!!!!!!!!
 
co ty mozesz o mnie wiedziec !!!!!!!!!!!! wiesz byly z moja mama , i nie pije jak widzisz po suwaczku bo karmie to raz a pozatym jestem kierowca ....... SWIETOJEBLIWA SIE ZNALAZLA !!!!!!!!!!!!!

nie wierze,i już.

zły przykład rodzi złe zachowania,dobry=dobre.
TROJE DZIECI MASZ KOBIETO.poświęć im chociaż 1/10 tego co facetowi,nie pokazuj im jak traktować mają kidyś swoje żony.

ps.slowo zaj...sta,zdecydowanie do komplementów nie należy,a facet ktory je wypowiada na szacunek nie zasługuje i nie szanuje kobiety.
 
reklama
Do góry