reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
A ja mieszkam w bloku i wiecie jakie mamy oplaty miesiecznie..... 750 zl za sam czynsz, wode no i ogrzewanie tez jest wliczone, ale jeszcze ok 1200 zl doplacamy rocznie do tego plus prad ok 150, gaz nie wiem ile.. Takze mnie to chyba bardziej by sie oplacalo mieszkanie w domu niz bulic 1000 zl miesiecznie za oplaty za blok, ale moj ojciec nie jest w stanie tego pojac.
 
honey moje oplaty wynosza tak samo- i niestety przeprowadzam sie i bede mieszkala sama z malutka. A jak na razie pracy ani widu ani slychu- ehhh przeraza mnie to troszeczke plus musze do tego zrobic tam remont. Boje sie tego wszystkiego i nie wiem jak damy sobie rade:-(
 
Ja tez mieszkam w bloku a raczej w czworaku - 4 rodzinny blok ;-)
Ale mieszkam na wiejskich terenach na okolo lasy pola stawy jeziora no i morze okno mam od pólnocnej strony wiec na sam kierunek morza. Nie chciałabym chyba mieszkac na stałe w mieście:-DMam ogromna działke z sadem (jablonki sliwki aronie porzeczki wisnie czeresnie agresty itd itd) altanką i full warzyw: marchewki ogórki kapusta boby nie boby grochy buraczki pietruszka koperki chrzan itd itd do tego osobno ogród kwiatowy, osobno ogród z truskawkami i tulipanami iii ogródek z psem garazem i innymi pomieszczeniami:happy2:
Ogrzewanie mamy własne tzn mam normalne ogrzewanie centralne ale sami sobie palimy drzewem. Hm na sezon grzewczy a raczej tak no na okres od zimy do lata (bo na jesien kupujemy drzewo) roznie to bywa ale czasem mielismy 700 zł na opał teraz sie jakos udalo bo moj tata sam wyrabial i lezniczy wystawil kwit na 90 zl :szok: a tam drzewa na caly sezon grzewczy.. Za prad hm 700-800 zl na 3 miechy jakos tak a za wode i scieki 35 zł od osoby a ze nas jest w domu 5 to daje 175 zl na 3 miechy jakos tak kurcze nawet nie wiem :-) A butla gazu kosztuje 50 zl i wystarcza nam na pol roku przy naszym uzytkowaniu.


Miskowi juz lepiej. Daje mu lipomal nasivin do noska i inhaluje sola fizjologiczna:) wczoraj jak sie rozpogodzilo to poszlismy pohasać po kaluzach :tak:
 
reklama
Fikusek wspolczuje.. Wy czesto macie jakies przeboje:(

Orchidea[/B masz bosko !! Tez bym tak chciala, bardzo a u mnie pod blokiem tylko smierdzaca piaskownica i nic wiecej :(

Carlaa ja mysle, ze w domu na pewno wychodzi taniej, tzn zalezy w jakim bo w jakims 1000 m to pewnie nie hehe, ale taki 120 to fajnie miec. U mnie w bloku utrzymanie kosztuje 12 tys rocznie ponad nawet, a w domu odchodzi czynsz i takie sprawy, zostaje ogrzewanie, ale to z 4 tys, wiec wychodzi o wiele, wiele mniej. A jak jest wszsytko dobrze zrobione to nie trzeba ciagle naprawiac, chociaz pewnie jak sie zepsuje jakis np piec to koszt niezly, jak nie na gwaranjci, ale mysle, ze w domu komfort lepszy i wychodzi mniej.
 
Do góry