reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
A ja mieszkam w bloku i wiecie jakie mamy oplaty miesiecznie..... 750 zl za sam czynsz, wode no i ogrzewanie tez jest wliczone, ale jeszcze ok 1200 zl doplacamy rocznie do tego plus prad ok 150, gaz nie wiem ile.. Takze mnie to chyba bardziej by sie oplacalo mieszkanie w domu niz bulic 1000 zl miesiecznie za oplaty za blok, ale moj ojciec nie jest w stanie tego pojac.
U mnie jest identycznie, ponad 7 stów samego czynszu + opłaty, wychodzi ponad tysiak na miesiąc. I mieszkanie jest własnościowe... I w moim mieście jest najdroższa woda w całej Polsce, wiecie ile swego czasu kosztował kubik ciepłej wody? Jeden? 47 zł Paranoja.
 
Wlasnie ja tez mialam pisac do tych osob, ktore pytaly o mleko w kartonie.. Dla dzieci jest mleko modyfikowane, ono zawiera wszystko co potrzebne i jest dostosowane do wieku, a po takim zwyklym to dorosli nawet maja biegunke czasem, a co dopiero male dzieci. Byl tez ostatnio program i wypowiadali sie, ze conajmniej do 3 roku zycia nie podawac zwyklego mleka.

Dokladnie, wszystko jest takie drogie, ze idzie sie po glupie zakupy na sniadanie i znika minimum 30 zl, a co dopiero zrobic jeszcze obiad i kolacje to jest MASAKRA... a jeszcze oplacic rachunki, kupic ubrania itd. No to ja juz nie wiem z czego brac.
 
Witajcie no i nocka nieprzespana ehhhh katar przerodzil sie nam w dusznosci i swisty:wściekła/y: Inhalacje nic nie daja, na szczescie odkrztusza wydzieline. Mimo to czuje sie mega zmeczona i zła byla tylko 3 dni w żłobku i znowu coś sie przyplątało.Już nie mam siły na to wszystko.Dzień choć zaczoł sie burzowo a teraz wyszlo słońce pewnie spędzimy w domku:-(
 
honey ja widzialm dwa peogamy w ktorych mowili ze mleko krwoei mozna podawac od 6 miesiaca ale to moze byc wtedy jeden tylko taki posilek. Ja pytalam u nas dwoch pediatrow i powiedzieli ze spokojnie mozna dawac jak dziecko nie ma alergi:-)
 
Carla oczywiscie ze jak dziecko chce pic modyfikowane to niech pije,moj alan przed rokiem juz nie chcial pic to wlasnie lekarka powiedziala ze krowie mozna dawac.
 
witajcie kochani po dlugiej przerwie

dopiero wrocilismy dzisiaj do domku ale jest ok maluszek przeslodki zreszta sami zobaczycie :) troche obolala jestem ale jest juz coraz lepiej :):-):-):-)
buzka
 
Carlaa moja mała chodzi od kwietnia tego roku- bo dopiero sie żłobek otworzył iprawde mówiąc jest wiecznie chora:wściekła/y: Nie wiem czym to jest podyktowane, ale powoli zastanawiam się czy z niego nie zrezygnować:-( Choć znajoma mi mówi że teraz jak sie dziecko wychoruje to w przedszkolu juz tak nie powinna.... No niby wszystko ladnie ale jak ja mam isc do pracy?? To jakies fatum co znajduje prace Mała chora i tak wkółko.
 
Carla no wlasnie lepiej takie niz wcale chociaz alan i tak malo melka pije a napewno nie codziennie:-D serki,kefiry itp je codziennie:)a mleko to do platkow czy do kakao:)

Mloda gratulacje:)
 
reklama
A moje dziecko ostatnio ma faze na kakao - moglaby nic innego nie pic. I w ogole mleko polubila - jak zje chrupki i zostanie mleko w misce to wzorem swojej japonskiej kolezanki przechyla miche i pije. Dostaje zarowno zwykle jak i modyfikowane.

Carlaa moze Nela nie bedzie akurat chorowac, nie boj sie na zapas :) A jak cos to zawsze mozna sprobowac tran podawac. Na mnie dziala, a jestem strasznie chorowita ;)

Ja swojego S. poznalam...przez internet ;) Ale duzo czasu uplynelo zanim trafilam na tak fajnego faceta. Naprawde jestem zakochana szalenie - nie sadzilam ze to sie kiedykolwiek zdarzy. S. tez zakochany. Jest cudny i uroczy i kochany - dba o nas bardzo ,mozna z nim o wszystkim pogadac, madry z niego facet, naprawde widac, ze mu zalezy i ze nie mysli tylko o sobie. Planujemy niedlugo skoczyc sobie na weekend bez Sary (moj pomysl, on chcial ją zabrac), bo moim zdaniem potrzebujemy troche czasu tylko dla siebie - odrobina romantyzmu. Najczesciej chodzimy gdzies z dzieciem, planujemy zoo poki co. Sara go bardzo lubi, chociaz czasami szelma bywa zazdrosna o mame ;)


W pracy poki co troche balaganu, troche sresu, ale licze ze wszystko sie unormuje :)

Mloda_mama gratulacje, pochwal sie :)
 
Do góry