reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witajcie- no nasza przygoda z wyjazdem na działkę dobiegła końca i powrót do szarej rzeczywistości. Ehhhh prawde mowiac nie wypoczelam wcale :-( Wszelkie sprawy i problemy pojechały ze mna i nie mogłam sie od nich oderwac.... (myślami) Przynajmniej malutka wypoczeła i wyganiala sie ze hoho choc pogoda byla paskudna. Ja Wam powiem ze wracam do siebie do domku i wyprowadzam sie od rodzicow- i wiecie co- przeraza mnie to, moze dlatego ze nadal poszukuje pracy. Mamy 2 pokoje i zaczynam sie zastanawiac czy nie wynajac pokoiku koms- choc troszke sie obawiam.Powoli zaczynamy sie pakowac. Milego dnia :-)
 
reklama
Ehh :-( Moje dzieciątko jakies choróbsko złapało........... Pewnie od syna sasiadki albo przed ze zasr** zgnita pogode... :angry:

Obudzil sie w nocy z katarkiem spał z nami..totalnie sie nikt nie wyspał.. Martwie sie..zaczne mu robic inhalacje ..smarowac pulmolem klatke i dawac nurofen..sama nie wiem juz..nie wiem czy mam go ubierac aby latał po mieszkaniu cieplej czy rozebrac zeby sie nie grzał od goraczki..:-(

miska wspolczuje..wiem jak to jest ja tez jak cos mnie gnebi nie umiem sie odizolowac od tego ..:( dobrze ze mala chociaz wypoczeła..

jaimis czy ktos tu ma dzis dobry humor ?:)

katerinka a nie skladalas podnaia o mieszkanie włąsnie takie socjalne? Jako samotka matka z dwojka powinno ci przyslugiwac... U nas rozwody brali zeby dostawac takie mieszkanie i takie trzy agentki dostaly i oczywiscie wrocily do mezow po fikcyjnym rozwodzie i zyja sobie szczesliwie:crazy:
 
orchidea moja malutka tez ma katarek- coś musi być nie tak w tej pogodzie bo jak tylko wróciłyśmy wszyscy nagle narzekają i coś ich łamie. My również robimy inhalacje i mała spędziła ze mną nocke. Ma wodnisty katarek i lekko pokasłuje. Ja dodatkowo zrobiłam jej syropek z cebuli:-) Zdrówka ....
 
Orchidea22 dzisiaj piątek długiego weekendu początek, słonko świeci:-D :-)

i zdrówka dla dzieciaczków, ja czytałam że gorsze jest przegrzewanie

ale z tymi mieszkaniami to mogli by jakoś pomagać, a moi znajomi co pobrali w kredytach mieszkania przez te kursy franka żle sypiają :-( Mi się marzy mały domek samodzielny z ogródkiem i tarasem, rano w piżamie i kapcioszkach bym wychodziła na poranną kawkę:tak:
 
Orchidea moj Olin ostatnio tez mial katar i najbardziej pomogla mu woda morska i odciagalam mu to wszystko takim przyrzadek Katarek(do odkurzacza sie podlacza i super odciaga) i dzisiaj nie ma sladu po katarze, aha i dawalam na wszelki wypadek przeciwzapalnie Nurofen przez 3 dni i jest ok:)

Mnie tez sie marzy domek, mam letniskowy, ale to nie to samo co caloroczny. A tak bym chciala heh
 
ja mieszkam w domu:) podoba mi sie ale platy sa spore...w lecie jeszcze jako tako ale jak jest okres grzewczy to masakra...ale nie zmaieniabym tego na mieszkanie w bloku.
 
reklama
Do góry