reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Termin mam na poniedziałek, na 4go. Ale szyjka się silnie trzyma, więc 11go pewnie idę do szpitala na wywoływanie ://
 
reklama
jaimis ja na komisji stawac nie bede bo mam ubezpieczenie prywatne :-) potrzebne mi tylko kwity od lekarza ksero karty lekarskiej
 
fikusek1988 to super bo z tymi komisjami to nigdy nic nie wiadomo
lonley do 11 jeszcze kawał czasu, mam nadzieję że pójdzie szybciutko i zostaniesz najszczęśliwszą mamuśką swojej kropeczki i jak zostaniesz to jak najszybciej nam się pochwal :-)
 
jaimis gdybym stawala na komisje to pewnie nic bym nie dostala...

lonley urodzisz kiedy najmniej sie bedziesz tego spodziewac:-) jujz sama koncoweczka:-) naciesz sie brzuszkiem:-)
 
Carlaa no są plusy i minusy jak zawsze, moim zdaniem benzyna jest dynamiczniejsza no i zimą ja nigdy nie miała problemów z golfem benzyniakiem a faceci na budowie z dieslami walczyli i teraz mam diesla i tej zimy była masakra, garaż mam ale wynajęłam bałam się że będę bezrobotna a teraz mi głupio odebrać bo wynajełam mojej koleżance. A gaz lepiej właśnie samemu wstawić niż kupować już zagazowny a w samochodzie grunt żeby się nie psuł i pupę woził :-)
 
Ale wiecie jakie już zniecierpliwienie jest. Jutro godzina zero a lekarz mówi że szyjka się niestety trzyma mocno i raczej samo nie pójdzie. A wywoływania lub cc boję się najbardziej na świecie.
A co do Dawcy moje drogie, to mam gotowy pozew o ustalenie, o alimenty, o ograniczenie praw, o zwrot za wyprawkę itp itd :) A dodatkowo mój prawnik wysyła mu pismo z ostrzeżeniem za oczernianie, jeśli nie poskutkuję składam sprawę w tej sprawie. Zawzięłam się.
 
To juz pomyslas zawczasu o wszystkim:tak:

Ale to tak sad przyjmie,jesli chodzi o alimenty?Bo u mnie to sad zarzadal przedstawienia rachunkow ile wydaje na dziecko.Zlozylam pozew miesiac po urodzeniu sie corki.I mialam na to wszystkie paragony i faktury ewentualne.
Jak ocenialam przyszle wydatki to sad wysmial ze tak na przyszlosc to nie moge sobie gdybac.Aliemnty sa ustalane na chwile obecna i mam miec rachunki poniesione na dziecko.
A jak potem koszty wzrosna to moge sobie podnosic.
Moze co sad to inaczej.Hmmm.........
 
Rosi nie mam pojęcia właśnie. Niby prawnik mówił, żeby zaraz po urodzeniu składać pozew bo to wszystko i tak potrwa. Przecież najpierw będzie ustalanie ojcostwa i zapewne testy DNA. A alimenty dopiero potem. A tak własnie ile pisałyście alimentów w pozwie i ile dostałyście ?
 
reklama
Devil a mnie trafia jak coś stuka w aucie. Kiedyś wjechał mi w bok pijany koleś, uciekł i oczywiście go nie znaleźli. Od tego czasu w cytrynie psują się łożyska. Na diagnostyce nic nie widać przez co tak się dzieje, ale podejrzewam że może po tym wypadku skrzywiło się coś takiego co nie pamiętam jak się nazywa. To bedzie chyba 10 łozysko od 1,5 roku, a koszt wymiany to ok 500 zł :/ Masakra jakaś...


Zawsze po wypadku, coś bedzie sie działo. Na warsztacie robią tak by nie było widać skutków wypadku, natomiast nikt nie bawi się w precyzyjne sprawdzanie geometrii całego auta. Dlatego najwartościowsze są bezwypadkowe. Na szczęście dotyczy to również mojego :),
a na nieszczescie mam inne problemy za autem, które wyczuła być na słuch :). Na razie jednak zbyt kosztowne więc muszą poczekać.
 
Do góry