reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

moj alan nie ma prblemow ze spaniem,moze spac u sioebie,u mnie,w wozku, u mojej kumpeli w domu a i tak nic mu nie przeszkadza:-) jemu bez roznicy gdzie spi:-D

Ewa tak samo,wszedzie usnie jak spac sie chce.Smoieje sie ze ona to by i na kamieniu sie wyspala,jej bez roznicy.
Natomiast ja spalam z nią przez pierwszy miesiac ale dlatego ze tyle naczytalam sie o smierci łóżeczkowej ze panikowalam.I kilkanascie razy w nocy sprawdzalam czy zyje:-Dteraz sie smieje z tego ale wtedy to bylam przerazona ze cos jej sie stanie.
Jak skonczyla miesiac to poszla do łóżeczka-po to wkoncu je miala.Pozatym strasznie sie rozpychala mi w nocy i nie bylo dla mnie miejsca.
Teraz spi tylko ze mna jak jestesmy w gosciach.A tak to sama sobie wchodzi do łóżeczka kiedy chce jej sie spac i juz,zasypia bez lulania.(oby nie zapeszyc:))


Fikusek
,tak czytam od jakiegos czasu jak piszesz o alanie i stwierdzam ze masz idealne dziecko:-)Śpi w łóżeczku,jje kanapki,nie ma alergii,nie sprawia chyba jakis szczegolnych problemow bo nie narzekalas na niego poki co:-)

Carla,to masz super faceta skoro ci samochod kupuje:)
Tak mi sie przypomnialo jak mojej kolezance facet kupil samochod na urodziny ale trzymal kluczyki u siebie(zarejestrowal na siebie) i musiala zawsze sie go pytac czy moze gdzies pojechac:)no i oczywiscie tankowac benzyne bo to jej samochod!a on w miedzy czasie sobie tez go uzywal i nigdy nie bylo paliwa,hehehe.A jak juz go zostawila bo byl skąpy to zabral jej to autko twierdzac nagle ze to jego.Mimo ze ona wszystkie ubezpieczenia za swoje wykupila bo przeciez mowil ze jej,hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama

Orchidea co z Tobą??

Orchidea tez zakochana:p

Witam szanowne zgromadzenie:-):-D

a no ja Was czytam a jak chce cos pisac zawsze "cos" :-)
Nie chce zapeszać ale jest dobrze jak narazie .. Poza Jaskiem swiata nie widzi jak jest u mnie ja nic przy nim nie robie..dosłownie wszystko on robi ;-)kapanie przewijanie karmienie usypianie spacery:-)

A z mniej milych rzeczy mlody mi laptopa rozwalil zrzucil mi go z kolan i matryca cala poszla nic nie widac ale dziala pan P przywiozl mi swoj komputer z domku wiec mam kontakt ze swiatem:-) Naprawa tysiaka..........Zbiłam lusterko i cholera zaczynam wierzyc w pecha..bo najpierw laptop teraz moj P szpital i cos z serduchem :-( jego mama ma podejrzenie raka cos ostatnio kasy malo ehhhhh no ale mam nadzieje ze jakos to bedzie.. Jeszcze dzis koles mi wyjechal ze reszte wplacic za prawko a ja chwilowo zerowo na koncie ..:-(No ale co nas nie zabije co nas wzmocni...Aaaa Bella Gratulacje kochana:) Charlene trzymam kciuki oby bylo dobrze.. Katerinka jak Kubus wogole? No i w sumie co do spania to ja spalam z malym ciagle ale teraz jak jest P i czasem zostaje na noc to mlody bez problemu spi u siebie :-)
 
Orchidea super ze Wam sie uklada i P swita nie widzi poza malym:) oby tak zostalo:) zycze ci tego z calego serducha:*

Rosi ja tez sprawdzalam w nocy miion razy czy alan zyje bo tez sie naczytalam o tej smiercil zeczkowej.
Co do tego czy alan idealny to nie nie:p Fakt sam zasypia,ladnie spi,prawie od urodzenia cale nocy przesypial,chorowal tylko ,alergi nie ma na nic jak narzie,sam juz je lyzka i widelcem,ale za to jaki jest wredny i rozdarty:-D jak czegos mu zabronie to pisk niemilosierny ze chyba na ulicy slychac:-D potrafi bic,czasami pluje,takze do idealu mu wileeeeele brakuje:-D Ale wydaje mi sie ze i tak jakos problematyczny nie jest:-Da i jak wejde z nim do sklepu to zaraz krzyczy "mniom mniom" na slodycze!:D
 
Carla to plan twjemu ojcu nie wypalil:-D on chyba nie moze sie pogodzic ze zycie sobie ulozylas i sie wyprowadzilas.
Moj to znowu tak na bulki reaguje i wsklepie zawsze mu bulke biore:-D
 
Ja jesli chodzi o spanie itp zgadzam sie z carlaa.
Moja droga, podchodzilam 2 razy do szostki weidera, ale doszlam najwyzej do polowy :D Chociaz chodza plotki ze podobno sie da.

Ja ostatnio tez jezdze. tata mi zostawil auto bo pojechali do Kazachstanu na rajd, wiec terenowke wzieli. Ale jak wroca to nie wiem jak bedzie. Tacie sie leasing konczy w styczniu na to mondeo - on niby bedzie mial wtedy dopiero dwa lata, wiec moze tata bedzie chcial dalej jezdzic. A moze podyskutujemy na temat tego auta, bo mi sie nim swietnie jezdzi ;) A jak nie to bede szukac czegos dla siebie, bo Patrolem nie bede jezdzic, o nie!! Ale juz nic nie zostalo po moim leku samochodowym - wymiatam po miescie :D jedyna przykrosc jest taka..ze mam juz pusty bak :( A wiadomo,ze nie moge tez go tacie oddac pustego i brudnego, skoro dostalam pelen i czysty :)

Dzisiaj siedzialysmy w domu, bo mam grype i zwolnienie. Dziecka jak zwykle nic nie bierze, ale bylo zdumiewajaco grzeczne ;)
Od nastepnego tygodnia idzie do grupy trzylatkow - nie nadaje sie do grupy zlobkowej, bo mowi zdaniami i uczestniczy w zajeciach. Nie wiedzialam, ze jest tyle dwulatkow, ktore tylko placza i chca byc noszone. Serio, w naszej grupie sa same dwuletnie dzidziusie!! Maly zlobek, nie chce zeby Sara brala z nich przyklad ;) Natomiast jedna z jej "kumpelek" ma 3 lata i ADHD. Zdiagnozowane. To kochana dziewczynka, i ja ją bardzo lubie, ale jak są we dwie to po prostu tornado! A jeszcze jest trzecia Katie, ktora jest spokojna dopoki....nie zobaczy jak dziewczyny szaleja :D No nic, ja zostaje z grupa zlobkowa, niech inni sie mecza z moim wrednym i energicznym dzieckiem :p Tak jest lepiej dla nas obu, ona tez sie lepiej zachowuje jak nie ma mnie w jej grupie.
 
To ja już nie bede jezdził na TECH 2 --- tylko dam Carli posłuchać ... :)
To teraz Carlaaotwórz stację diagnostyczną ... taką na słuch :)

Ale już nie żartując, dalej Cie podziwiam. Mi nie przeszkadza jakies pukanie czasami ...
 
reklama
fikusek1988 to niech się goi a odszkodowanie podgoń bo jak się podgoi to jeszcze nic nie dostaniesz bo na komisji stwierdzą że nie ma uszczerbku

Orchidea22 ja też życzę aby wszystko idealnie się poukładało, dzięki takim historiom człowiek myśly że może jednak zdarzają się dobre rzeczy ...

Carlaa jaka ty wygimnstykowana wow sama bym ci podpisała ;-) wiesz dziecko dzieckiem dziecko za kilka lat pójdzie do szkoły i itd a lepiej nie robić długiej przerwy w pracy jeśli ma się możliwość pracy. A asterka jaka disel, benzyna???? Choć części w razie co są tanie. no no fajny miałaś samochód, ja nowymi to tylko służbowymi jeżdziłam i na coraz starsze zmieniam samochody, chyba ubożeję ;-) oby dla małego była kasa ...

A byłam wczoraj na szkoleniu i na TESTACH ale jakich, normalnie wasza wiedza o unii by mi się przydała, dużo pytań o unię o polityków, o historię czadzio a ja głównie będę robić tabelki a przeegzaminowali jak bym miała o nobla się ubiegać ;-)

yenna1 no toż to drobinka niech se zasypia na cycuchu pewnie tam się czuje bezpieczny i nie bój się tak zawsze nie będzie :-) Ja ze swoim spałam na początku a dziś tylko łóżeczku.
a dla BellaAnny i 4 kg dzidziusia GRATULACJE :-)
Charlene zdrówka
 
Do góry