reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
carlaa chcesz moją pracę licencjacką? podobne kierunki studiowałyśmy, ;)))))))))

jaimis ty chyba czujesz cos jeszcze do ojca Miska. ja się moment chwila odkochałam w exie, gdy postąpił jak postapił. tym bardziej ze olał własne DZIECKO. wiem że kazdy jest inny, wiem ze kazdy inaczej czuje, ale nie ogarniam jak mozna tesknic za takim czyms

ale mi ktoś poprawił humor wczoraj. wcześniej strasznie nienawidziłam exa, przyjemność mi sprawiało obmyślanie zemsty na nim. Ktoś mi powiedział, olej to, życie mu wymyśli taką karę że ty sama tego napewno nie wymyślisz...........
i tak jest. u exa cos sie takiego stało, pokarało gnoja. m
może ktos mi powie ze nieładnie tak, ale ............. Bóg nie rychliwy ale jednak sprawiedliwy
 
devil a ja myślałam że np będziesz mnie umoralniał, hehe. zracji tego że jesteś Mężczyzną,

carlla
ja pisałam o trzecim sektorze (organizacje pozarządowe) w UE, i porównywałam to do jednej z organizacji pozarządowej w polsce.

a ex stracił na ten rok, (niewiem jak w przyszlym roku) możliwość pracy w niemczech. przez swoją głupote, gruba kasa mu przeleciała przed nosem. nie chciał dać na WŁASNE DZIECKO, kręcił w sądzie jak to on mało zarabia w niemczech to nic nie dostał, w tym roku. zresztą w tamtym też bo się ciągał ze mną po sądach.

rosi byłas na pielgrzymce w Czestochowie? ja na tych pielgrzymkach lubiłam śpiewanie przy gitarze. swego czasu często chodziłam na kalwarię pacławską. bardzo to lubiłam.
jedno mnie denerwuje na pielgrzymkach, ludzie którzy przyjeżdzają chlać jedynie, przecierz chlać moga i u siebie........
 
Ostatnia edycja:
anowi coa jest na rzeczy z ta sprawiedliwoscia dziejowa :tak:. moj ex tez teraz zaczal placic za swoje bledy. mam nadzieje, ze tak przy okazji zaplaci za kilka bledow z przeszlosci :tak:. i nie zal mi go ani troche wiec doskonale rozumiem Twoje nastroje :-D
ja tam nie jestem wredna. nie zycze mojemu exowi niewodomo czego. jedynie tego by zaplacil za wlasne bledy :-D
 
Carlaa ja próbowałam dziś załatwić badania pogrom jakiś na okulistów w 3 przychodniach byłam gdzie badania robią kontrolne i nigdzie nie było komu mojego sokolego wzroku zbadać ani nikt nie dał się namówić na takie "od ręki" podpisanie :-( a do jutra miałam zrobić :-( A ja będę specjalistą ds rozliczeń inaczej na rozmowie mówili co innego dali do podpisania, ale sie nie przejmuję tym tylko ja niestety na kontrakt góra rok :-( A moja mama mówi że kiedyś dziecko się zostawiało jak miało 3 miesiące i trzeba było wrócić do pracy, niektóre kobiety potrzebują i iść na wychowawczy a inni do końca macierzyńskiego nie potrafią wysiedzieć, a dla dzieci najważniejsze aby były kochane tak mi się wydaję, a mój z babcią zostanie pewnie niedługo jej stawy siądą bo mój misiulek to się zrobił niezły kawał kloca :-D
fikusek1988 pewnie jeszcze zatańczysz z połoweczką romantyczne coś tam, ale co z nogą?
anowi82 ano kocham go jeszcze... ale czasami już nie chcę go widzieć, nowa praca nowe obowiązki, jakoś go chyba przestanę kochać...

... ale tak swoją drogą niektórzy poznają się w podstawówce biorą ślub jak mają naście lat i całe życie są szczęśliwi i razem.....nawet nie doceniają jakie spotkało ich szczęście.... znam takich osobiście...
 
devil a ja myślałam że np będziesz mnie umoralniał, hehe. zracji tego że jesteś Mężczyzną,

carlla
ja pisałam o trzecim sektorze (organizacje pozarządowe) w UE, i porównywałam to do jednej z organizacji pozarządowej w polsce.

a ex stracił na ten rok, (niewiem jak w przyszlym roku) możliwość pracy w niemczech. przez swoją głupote, gruba kasa mu przeleciała przed nosem. nie chciał dać na WŁASNE DZIECKO, kręcił w sądzie jak to on mało zarabia w niemczech to nic nie dostał, w tym roku. zresztą w tamtym też bo się ciągał ze mną po sądach.

rosi byłas na pielgrzymce w Czestochowie? ja na tych pielgrzymkach lubiłam śpiewanie przy gitarze. swego czasu często chodziłam na kalwarię pacławską. bardzo to lubiłam.
jedno mnie denerwuje na pielgrzymkach, ludzie którzy przyjeżdzają chlać jedynie, przecierz chlać moga i u siebie........

Ja o swoim exie nic nie wiem i nie cche wiedziec bo bym sie denerwowala tylko.Tez bym chciala zeby go życie ukaralo ale na zemste to szkoda życia.Poki placi regularnie to wrecz życze mu zeby byl zdrowy ,nadal pracowal i placil na dziecko.Nie chce tylko by zalozyl inną rodzine,mam nadzieje ze bedzie sam do konca życia i bedzie tylko wspominal ze gdzies tam ma dziecko ktorego sie wyrzekł.Ot takie moje cichutkie marzenie:happy:

A no bylam na pielgrzymce 2 x i bardzo sobie chwale.Od nas to idzie sie 14 dni i spi w stolach i samemu nocleg trzeba zalatwiac jak ktos ma szczescie to do domu go zaproszosza:-).Jak pierwszy raz szlam to myslam ze to takie smętne piesni idzie i sie spiewa albo caly dzien różaniec a tu byla mila niespodzianka.Bylam w grupie młodzieżowej i bylo super.Owszem byly panny takie ktore nawet wieczorem na disco szly,nie wyobrazam sobie jak rano wstawaly.Ale picia nie widzialam.
Teraz sie wybieram tylko szukam kogos do towarzystwa bo tak samemu to nie bardzo.Ale jak nie znajdzie sie nikt to sama pojde.A wlasciwie nie sama bo calą grupą:-DTo ciągnie juz jak nałóg:-)
Uwielbiam jak ktos gra i spiewa na gitarze..............ech rozmarzylam sie.........
 
devil a ja myślałam że np będziesz mnie umoralniał, hehe. zracji tego że jesteś Mężczyzną,


A ja jestem anowi82 za sprawiedliwością i dobrem dzieci, a nie za solidarnością jajek. Poza tym mam wrazenie, że w takich miejscach jak to forum spotykają się ludzie, którzy myślą podobnymi kategoriami. Wiec często mam zdanie nieco inne, ale idee tą samą.
Ci gorsi rodzice, korzystają z życia inaczej .. a my chwalimy sie naszymi dziećmi, wymieniamy doświadczenia wychowawcze, rozmawiamy o leczeniu i o tym co jest dla naszych dzieci najlepsze.
 
jaimis noga dalej spuchnieta.....po tych zastrzykach nic sie nie poprtawilo. Niebawem pode znowu do chirurga i powiem by mi juz wystawil kwitry na odszkodowanie,noga sama sie w koncu zagoi,mocno stluczona byla wiec pewnie to potrwa troche.

Ja wlasnie wrocilam:-)

zarazm pewnie zmykam spac:)
 
reklama
Do góry