reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

A u mojego dziecka wszystko jest na TAK.:-D
O co zapytam to słysze tylko TAKUM.Zapytam:
ewa chesz mleczka-TAKUM
ewa jestes glodna-TAKUM
ewa pojdziemy olo?-TAKUM
ewa chcesz siku?-TAKUM
ewa chcesz spac?-TAKUM
ewa zmienimy piluszke?-TAKUM

Tylko ze ona tego TAKUM chyba nie rozumie bo robi dokladnie odwrotnie:-DA moze u niej to znaczy NIE:confused:

No i od kilku dni wyciąga moje rozmowki albo slownik angielski i zawziecie "czyta".Słysze tylko bla bla bla.Przeklada karteczki i mruczy po swojemu.
Zabawny widok.Innych bajek z obrazkami nie chce tylko ten slownik:-D

 
reklama


Candy,strasznie późno ten termin ustalili.Ja myslalam ze ty juz dawno po rozprawie.

Eh Rosi, w Warszawie jest bardzo mało sędziów rodzinnych ;/
Mojej znajomej odroczyli rozprawę w zeszłym roku z sierpniu, bo jej amant się nie stawił i do dziś czeka na wyznaczenie drugiej ! PARANOJA
Taki mankament mieszkania w wielkim mieście.


Hej Carlaa, cały czas u mojego boku jest D.
Mieszkamy razem. Udało się sprzedać ziemię i kupiliśmy sobie na tym samym osiedlu mieszkanko 2 pokoje tzn. ja kupiłam, a on się wprowadził i na zasadzie, że opłaca rachunki, a ja nas wyżywiam ;) Pracuje dla sklepu internetowego obsługuję kanał allegro dzięki czemu mogę robić to w domu i @mailem im wysyłać swoją pracę, a oni tam sobie dalej realizują wysyłkę, nie ma szału 1900zł dostaję na rękę, ale idzie z tego wyżyć. Dostałam jeszcze pomoc od OPS'u i dodatek mieszkaniowy dzięki czemu o 48% płacę mniej komornego, za 2tyg. zaczyna się remont generalny tzn poza kuchnią bo jest odnowiona. W sierpniu jedziemy na tydzień na żagle ze znajomymi.
Z malutką w sumie dobrze, ma zaburzenia metaboliczne, nie możemy jej dobrać dawki witaminy D ehhhh... i naczyniaczek jej się kwalifikuje do operacji, ale lekarz na razie ją obserwuje, a dokładnie to jak szybko się rozrasta i ot tyle co u mnie.
 
Ostatnia edycja:
CandyC tu masz elegancki arkusz do wyliczenia alimentów. Może się przyda ....

Wszystkie wiadomości SMS, musisz przepisać i dołączyć jako dowód. Sąd nie bawi się w oglądanie telefonu.
Może przydadzą Ci sie te drobnostki ...
 
candy a powiedz mi jak ty to robisz ze przy zarobku netto 1900 zl masz jeszcze dodatkowa pomocbo ja to nawet na rodzinne nie moge liczyc przy mniejszym dochodzie bo przekracza mi prog
 
CandyC tu masz elegancki arkusz do wyliczenia alimentów. Może się przyda ....

Wszystkie wiadomości SMS, musisz przepisać i dołączyć jako dowód. Sąd nie bawi się w oglądanie telefonu.
Może przydadzą Ci sie te drobnostki ...

A jak sąd uwierzy, że on je wysłał. Raczej nie będą sprawdzać u operatora. Pytam, bo ja na wszelki wypadek też zbieram dowody i mam sms-y, ale myślałam, żeby nagrać je filmikiem. Nie wiem co robić.
Candy, czy on chce uznać Zuzię, czy chcesz po prostu, żeby zwrócił koszty wyprawki i leczenia???
 
candy a powiedz mi jak ty to robisz ze przy zarobku netto 1900 zl masz jeszcze dodatkowa pomocbo ja to nawet na rodzinne nie moge liczyc przy mniejszym dochodzie bo przekracza mi prog

Dlatego, że nie mam zatrudnienia, pracuje po znajomości, tak na słowo

Candy to masz dobre zarobki, przynajmniej jakbyś u mnie tyle zarabiała to byłoby wow :) Ja teraz na początek dostanę 100 zł więcej i jak to usłyszałam to mało nie padłam z wrażenia, bo ja jemu powiedziałam 1500 zł na rękę i bałam się reakcji bo w Jeleniej to jest chyba max z wypłatą na początek (1200 najlepiej zarabiac i się cieszyć). Ale w Warszawie to co innego... Ale kredytu nie masz, tylko czynsz i rachunki?? To chyba taka wypłata nie jest zła zważając na to że siedzisz w domu i na opiekunkę nie wydajesz :)Fajnie że Ci się układa, tylko źle że Zuza ma tego naczyniaka i zaburzenia... Zdrówka dla niej.


No właśnie Warszawa ;/ tu chleb kosztuje 5zł więc....
Dziękuje w imieniu Zuzi :) Jutro właśnie mamy kontrolę w metabolicznej.
a co do mieszkania to tak, tylko bieżące opłaty, bo mieszkanie za gotówkę kupione.

Candy przy takich zarobkach jeszcze pomoc masz?:szok: ja mam 600 zl i z mopsu nic mi sie nie nalezy:/

Napisałam wyżej, nie jestem zatrudniona

CandyC tu masz elegancki arkusz do wyliczenia alimentów. Może się przyda ....

Wszystkie wiadomości SMS, musisz przepisać i dołączyć jako dowód. Sąd nie bawi się w oglądanie telefonu.
Może przydadzą Ci sie te drobnostki ...

A jak sąd uwierzy, że on je wysłał. Raczej nie będą sprawdzać u operatora. Pytam, bo ja na wszelki wypadek też zbieram dowody i mam sms-y, ale myślałam, żeby nagrać je filmikiem. Nie wiem co robić.
Candy, czy on chce uznać Zuzię, czy chcesz po prostu, żeby zwrócił koszty wyprawki i leczenia???

Elena, Devil
Smsmy, wydrukowałam i dołączyłam do pozwu, a w telefonie do wglądu dla sądu trzymam oryginały.
mam również inne sms'y z przed roku nawet z tego samego numeru gdyby chciał się wykręcać może, że to nie jego numer.

Devil, chyba nie ma odnośnika do tego kalkulatora
 
reklama
Sąd może zażądać od pozwanego przedstawienia szczegółowego zestawienia połączeń. W szczególnych wypadkach może zwrócić się do operatora.
Jeśli będzie upierał się ze to nie jego wiadomości, możesz poprosić sąd o przesłanie odpisu z zeznań pozwanego do wydziału karnego, w sprawie o składanie fałszywych zeznań. Prokuratura szybko uzyska potrzebne bilingi. Ale to jest wersja dla bardziej złośliwych :)
 
Do góry