reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ups ! :zawstydzona/y: zapomniałam o tatusiu ;)
Również pozdrawiam Cię serdecznie :)

To może się pochwalę, że wróciłam do swojej pasji ( Tipsy )
Przyjmuję stare klientki w domku :)

Takie zrobiłam wczoraj

owocowoc

A sobie strzeliłam takie :p

moje.jpg

Zbieram fotki i założę bloga z moimi pracami dla reklamy :p


Zuzia będzie mieć operacyjnie wycinanego naczyniaczka z ust :( 16 mamy konsultację chirurgiczną w centrum zdrowia dziecka, ale się boję :szok:
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj byla kolezanka i wziela kube do siebie,spalam 3 godziny i jak nowo narodzona sie obudzialam.snu mi bylo czy jak .... nie wiem moze tak,mam problemy ze snem i wogole
dzisiaj byla tez lekarka u nas, moze byc tak ze watroba nie przyjmuje lekow i tak reaguje ogranizm kubusia wysypka,nie schodzi nizej ale wciaz jest,wiec zobaczymy jak to bedzie dalej

devil na kube zyrtec wogole nie dziala,tak samo po calcium ma jeszcze wieksza wysypke
 
Ostatnia edycja:
Tak mi ciezko to pojac troszke katerinka111 ale niestety nie lecze. Jeszcze pomyslalem o tym, jak dlugo dziecko bedzie u tej Twojej kolezanki, bo moze to jakis czynnik zewnetrzny. Moze jakieś Twoje kosmetyki, farba, nie wiem co jeszcze ... Bo to nieprawdopodobne by po wapnie wysypywalo jeszcze bardziej :(
 
Carla z J juz nie jestem ale utrzymujemy dalej kontakt. Ja jestem teraz z kumplem ktorego znam juz 7 lat:)
u mnie za telemarketng daja 1500 zl najmniej,sa tez jakies premie itp,moj sasiad wlasnie tak pracuje.


Devil dzieciom jeszcze mozna robic testy alergiczne biorezonansem i jest o wiele lepsze niz z krwi bo wiecej alergenow na raz badaja:) moja znajoma z forum takie testy zrobila swojemu maluchowi i za pomoca tego odczulila:)
 
devil kubus byl 3 h i wrocil, nie zostanie z nikim dluzej a bylismy tak umowieni ze jakby co to powrot

na calcium juz tak od dawna reaguje i to mam juz sprawdzone na nim,jak olka napisala ze juz ma liste lekow,my tez zaczynamy :-(
 
ups ! :zawstydzona/y: zapomniałam o tatusiu ;)
Również pozdrawiam Cię serdecznie :)

To może się pochwalę, że wróciłam do swojej pasji ( Tipsy )
Przyjmuję stare klientki w domku :)

Takie zrobiłam wczoraj

Zobacz załącznik 363378Zobacz załącznik 363379

A sobie strzeliłam takie :p

Zobacz załącznik 363380

Zbieram fotki i założę bloga z moimi pracami dla reklamy :p


Zuzia będzie mieć operacyjnie wycinanego naczyniaczka z ust :( 16 mamy konsultację chirurgiczną w centrum zdrowia dziecka, ale się boję :szok:


Ładnie robisz. ;) Ja też sie zajmuję paznokciami i w ogóle kosmetyką.
Co do naczyniaczka wszystko bedzie dobrze nie martw sie na zapas. Dla nich to pewnie rutynowy zabieg. Wszystko będzie dobrze. ;)
 
reklama
Oj ... nie wiedzialem fikusek1988 i poczytam o tym. I od razu zaciekawilo mnie w jakim wieku mozna badać dzieci tym sprzętem.

Wiecie co ? Pomimo tego, że u maluszków objawy alergii wyglądają naprawde żle, to warto by bylo tak naprawde wiedzieć kiedy zacząć badać.
Chodzi o to, że u niemowlaczków zmienić sie może nawet grupa krwi, w tym najwczesniejszym okresie zycia, wiec teoretyzująć moze sie także zmienić reakcja na alergeny. Ale .... chyba przydal by nam sie tu lekarz jakiś do takich dyskusji ...
 
Do góry