reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

katerinka duzo zrdowka:*

co do internetowuch radnek to jestem na tak:) ja poznalam tam J jak uz mialam alana i spotykalismy sie przez rok i bylo dobrze:) takze nie zawsze musi byc cos nie tak,nie jestem teraz z J ale nie zaluje tego zwiazku:)
 
reklama
fikusek1988 kurcze ile to się problemów może narobić, znam kilka osób a to na śniegu a to gdzieś się ślizgnęły i skończyło się na śrubach i operacjach oczywiście mam nadzieję że będzie poprawa tylko może czasu trzeba a ty rowerem śmiagasz???? :-) Rosi no coś ty tak ci mama mówi o mężu? czadzio moja na szczęście nie komentuje, a ja jakoś nie mam serca do randkowania, tym bardziej że ja poszłam do pracy, pracuję do 16 a jak wracam mały już śpiący :-( ale weekendy będą nasze :-) Chyba jestem wyrodną matką bo w pracy nie tęsknię tylko jak wracam to mi smutno że mały już chce śpiochać lonely mnie nawet nie pytali o ojca dziecka w szpitalu the_devil ty dłubiesz w kamieniach a ja uczyłam się je wydobywać :-) a piszę w pracy jest nawet fajnie ciekawe czy oni też tak sądzą :-) zobaczymy pod koniec tygodnia
 
The_devil czyli masz kolegę ;-) ja to na studiach kopałam gdzie popadło góry świętokrzyskie, piaski mazowieckie ;-) a ostatnio kopałam piachuder na autostradę podobno bursztyny się tam trafiały ale ja tylko belemnity znajdowałam :-( Carlaa no wiesz na ile w miarę fajnych ofert nawet nie wysyłałam podań bo po prostu kasa śmieszna, a teraz się "wysprytnili" i na praktyki albo staże tylko by chcieli do biur pewnie podatek podnieść a płace zrobić jak najniższe a ja jeszcze kwadransik i do domciu a dzidzia niby lepiej się czuje ale jakoś kasłać nie przestaje, a jeszcze niegramotna matka wylała mu część syropu, ojciec kretyn, matka niezdara biedne dziecko
 
Carla ja kiedys poszlam na dzien probny. To miala byc "sekretarka", pisze miala, bo nie byla :) to byl przedstawiciel handlowy i niby mialam chodzic po ludziach (ja? taka cicha :) ) i prosic zeby wzieli telefon ;/ nie pamietam jak sie ta firma nazywala, ale to byla na pewno taka, o ktorej na tamte czasy duzo sie slyszalo, ze oszukuja itp ..... bylam na tym dniu probnym i wiecie jak ludzie reagowali jak uslyszeli z jakiej firmy jestesmy? ;) nastepnego dnia nie poszlam, nie zadzwonilam i nie oczekiwalam telefonow :) W zyciu bym nie chciala tak pracowac, ja sie po prostu nie nadaje do wciskania ludziom kitu! Sama bym tego nie wziela, a ludziom mam wciskac, ze to takie dobre? :/ tak samo z telemarketingiem jest, jak mozna sprzedac komus cos, o czym nie ma sie zielonego pojecia? nie rozumim dzisiejszych pracodawcow ;/ rzuca na szeroka wode i plywaj :/ chociaz w hotelu jak pracowalam to na poczatku bylo fajnie, bo fajni ludzie, fajne zarobki, super .... pozniej jak po macierzynskim wrocilam to ludzie sie pozmieniali, same dretwiaki przyszly do pracy, pensja ...... same wiecie :) lepiej teraz na wychowawczym wychodze .... i to znacznie lepiej :) zycze Ci, zebys znalazla dobra prace, zeby Ci sie podobala i zebys mogla spokojnie za nia zyc ;)
Moj K jest znowu w Niemczech, wraca w piatek, mielismy jechac do jego kuzynki na wesele, ale zrezygnowalam od razu, bo Nikos jest zbyt szalony. On wcale nie chce bawic sie z dziecmi, tylko biegac po trawie, po sali, byle gdzie, byle nie siedziec! A to nie jest proste, bo ja bym chciala cos zjesc, napic sie, potanczyc, a tu co? Trzeba pilnowac dziecka, bo nie wiadomo co tam za ludzie beda hehe wiem jak bedzie sie zachowywal, bo prawie miesiac temu byla komunia mojej bratanicy ...... Nikos usiedzial mi na kolanach lacznie przez 3 godziny az 5 minut!! Caly czas za nim biegalam, nie mialam chwili zeby usiasc i pogadac, jadlam w biegu jak mama, wujek czy ktorys z braci zjedli, a tak to ciagly stres, ze on gdzies pobiegl, niedaleko byla ulica, a on ciagle chcial oczywiscie na auta patrzec ..... ja bylam tak wymeczona, ze jak zasnelam tego dnia o 21 tak wstalam o 9 :) co jest dla mnie niewyobrazalne na co dzien! W kazdym razie rozpatruje wyjazd do Niemiec ...... tutaj nie widze przyszlosci dla siebie i Nikosia ;/ nie znam niemieckiego na tyle dobrze, zeby sie tam z kims porozumiec, ale na poczatku poki Nikos nie pojdzie do przedszkola, bym chodzila na kurs jezykowy ..... tylko ja sama nie wiem czy chce tam akurat jechac? Jest tyle panstw, w ktorych przynajmniej po angielsku mowia! :) najchetniej bym tu zostala, zawsze mam tu jakas pomoc, moge isc do pracy i zostawic malego mamie, a tam? :/
 
The_devil czyli masz kolegę ;-) ja to na studiach kopałam gdzie popadło góry świętokrzyskie, piaski mazowieckie ;-) a ostatnio kopałam piachuder na autostradę podobno bursztyny się tam trafiały ....

Jestem w szoku. Studiowałaś gemmologię ? A kopałaś Pogórze Sudeckie ? Mnie ten rejon najbardziej interesuje bo fascynują mnie agaty ... od lat ...
i także w tym roku wybieram się na święto poszukiwaczy skarbów ziemi - właśnie tam. A zebralas sobie kolekcje kamieni :) ? Bo ja parę kg mam zawsze na widoku :) ...
 
czym ja się nie zajmowałam byłam nawet aniołkiem pod domami centrum w wawie, takim ze styropianowymi skrzydełkami ale wtedy sto lat temu za fotkę ze mną jakiś japończyk zapłacił 50 zł ;-)

the_devil nie zwykłym geologiem, a ty artystą? a sudety też deptaliśmy, śliczne są a ja nazbierałam reklamówkę kwarców w Igłowej a jednego agata też gdzieś znalazłam ale mam go w stanie surowym, ale ja się niestety nie przykładałam do nauki tylko do balangowania mam nadzieję że mój synek w moje ślady nie pójdzie jeśli o balangi, ale raz się żyje :-) fajne studia jeśli ktoś kocha góry, lubi wyjazdy
 
Fajnie miec taka kolezanke jaimis ... To dla mnie prawdziwy zaszczyt. Nie sądziłem, że któras z was konczyla taki kierunek. To ja mam troszke wiecej - zwlaszcza agatów. Ale w calosci żadnego. Jakoś najbardziej przypadly mi do gustu. Zwłaszcza płuczkowskie. Są piękne.
Ale poza tym mam wiele innych kamieni - geode marokanską, różę pustyni, obsydiany, piryty, opale, ametysty ... ach duzo by wymieniać ... Czy jestem artystą ? Nie wiem ... pracuję wśród artystów ... czasami z artystami .... Ale ja ? Chcialem sie tylko czyms zajac na emeryturze.

katerinka111
dziś rozmawiałem o Twoim Kubusiu. Może niewiele przydadzą Ci sie moje informacje bo lekarza musisz poszukac pewnie gdzies blisko siebie. Ja mam pediatre - alergologa w Łużyckim Centrum Medycznym. Lekarz bardzo dobry, bo pomimo swoich specjalnosci i wiedzy wciaz jeszcze sie doucza. Stosuje najnowsze rozwiazania medycyny dla swoich pacjentow. Super sprzet i tylko go chwalic.
Dowiedzialem sie, że w tej mojej przychodni diagnozowano nawet 7 miesieczne dziecko. Takim dzieciom mozna wykonac tylko testy z krwi.
Rzadko, ale w szczegolnych wypadkach mozna hamowac alergie stosujac np. Zyrtec w kropelkach. Wymieniono mi tez inne nazwy - ale nie pamietam.
To i tak nic Ci nie da bo sama nie podasz. Zyczę Ci tylko szczescia w znakezieniu naprawde dobrego lekarza. Takiego z sercem.
Gdzies na forum byli opisywani lekarze. Pogrzeb. Moze tu cos znajdziesz gdzies blisko siebie.
 
reklama
Kurde ! Tak sporadycznie tu zaglądam i nie wiem jak się wciąć aby już się wciąć.
Codziennie zaglądam, podczytuje i jakoś nie mogę się zdobyć na druk hehehe...

Nie jestem za bardzo w temacie, nie wiem co na TOPIE, ani kto

Może zacznę stopniowo od teraz pozdrawiając Was kochane baby :*
 
Do góry