reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

devil a ty stad nie znikaj zostan z nami ..

czytam was ale jakos nie mam weny pisac nie wiem mialam PSM ale takie ciezki ze myslalam ze mnie szlag trafi .. :no:


Zostaję :) ... gdzie mi będzie lepiej .... znikłem tylko na chwilę jak cisnienie rosło ....
... chciałem Cie zrozumieć, ale nie bardzo mogę przez PSM ... czy może chodziło o PMS .... ?
 
reklama
my juz na nogach:)

Orchidea ale z Jasia slodziak nop napatrzec sie na niego nie moge doslownie:) pieke loczki ma:)
ja mialam na basen isc ,niby pogoda ladna ale jeszcze takiego ciepla nie ma. Pojde jutro penie z kumpela i dzieciakami drugij kumpli no i oczywiscie z alanem:-)
 
hahah devil racja PMS :) Ciesze sie ze zostajesz:)

fikusek dziekuje :) A ja sie zakochałam w Alana oczach sa nieziemnskie zreszta wiadomo po kim :) Loczki no tak :-D Na starych zdjeciach tez mam takie loczki jak byłam mała :) W planach mam sciecie tych loczkow..juz mu i tak sama sciełam same loczki i bylam pewna ze nie beda sie krecic...a tu zonk...jeszcze bardziej sie kreca.. ;/


Katerinka bede dzis u lekarza swojego popytam o dobrego lekarza mam nadzieje ze cos mi podpowie. Idziemy o 10 na szczepienie 3 km spacerekiem :)

Miłego dnia :-D u mnie słoneczko swieci
 
katerinka tak niestety jest ze lekarze czesto mowia ze cos nie uczulia reakcja dziecka jest zupelnie inna, my borykamy sie z tym 5 lat, mamy spora liste lekow i preparatow jakich malej nie mozna podawac.
u nas zastrzyki odpadaja,czesc antybiotykow, mala zle reaguje nawet na niektore leki na alergie, jest uczulona nawet na aptin ktory mozna stosowac od pierwszych dni... na znieczulenie do smarowania, i na lak do zabkow...

czasem lekarze sie dziwia ze takie podstawowe produkty potrafia uczulic. wiec zycze powodzenia i duzo duzo duzo zdrowka dla malego
 
No to teraz rozumiem :) Orchidea22 zwłaszcza, ze w niektórych krajach (np. we Francji) sądy łagodzą wyroki dla kobiet, które popełniły przestępstawa w czasie tej przykrej dolegliwości :)
 
A ja wlasnie mialem zapytac o wiertla diamentowe Carlaa ... bo takich wlasnie uzywam w swojej pracy :(
No ale jak masz tam siedziec za darmo .... to pewnie ze trzeba szukac dalej ...
Zreszta ja i tak bym nie zrobil zamówienia na 70.000 zl
 
;-)

My wrócilismy z tego szczepienia w 20 min 3 km..rekord haha dosłownie biegłam z wózkiem ale sasiadla mnie motywowała ona tez szła ze mna dotrzymac mi towarzystwa ze swoim 4 letnim synem na rowerku.

Moje dziecko bardzo ale to bardzo płakało na tym szczepieniu..serce mi sie krajało..teraz pod wieczor zaczoł sie dziwnie zachowywac marudzic płakać na rece nie w wózku nie no masakra..i rozbierałam go do kąpieli i słyszałam tylko "ała ała" :-( chyba go tak boli po tym szczepieniu :-( szkoda mi go..dałam mu nurofen na noc nie wiem czy cos pomoze..boje sie ze sie obudzi w nocy i bedzie płakał..teraz spi niespokojnie.. ehh biedaczek.. sama pielegniarka mi powiedziala ze to bardzo bolesne szczepionki i 3 razy kłucie .. ;/ mi tez dzis nogi w tyłek włażą.. spotkałam dzis stara koleżanke ze szkoły średniej i ona do mnie z tekstem - "przytyłas?" noz :wściekła/y: to ja tu słysze na około same komplementy wrecz przeciwnie ze kwitne a ona mi tu wyleciala z takim :-D

fikusek co do sciecia włoskow Jasiowi to hm duzo osob mowi ze wyglada jakd ziewczynka i mnie to drazni..

devil szkoda ze to nie Francja :-)
carla i masz racje olej robote po co masz sie meczyc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie za zimno dzisiaj nad zalew??

U mnie w poblizu nie ma zadnej wody:-(.Wiec lato spedze w bloku lub na wsi bede sie piekla:-(.

Carla:-).Bylam na 5,hehehe i juz mam dosc.Niektore nawet spoko byly i jeden bardziej mnie zainteresowal ale.......
No wlasnie ale moja mama:baffled:
Najpierw mi truje ze nie mam prawa do rodzinnego miasta przyjezdzac bo hańba i takie tam.Ze poki jakiegos męza nie znajde sobie to mam tam sie nie pojawiac.Ok,niech jej bedzie.Wiec zaczelam sobie tego "męża" poszukiwac i sie u mawiac.A ona mi na to.Ze zaden facet nie zechce na powaznie panny z dzieckiem,ze taką dziewczyne to faceci traktuja jako rozrywke do łóżka.I dziwi sie ze ktokolwiek mi odpisal i chce sie spotkac.Ze widocznie chodzi im tylk oo jedno a i ja nie lepsza.Bo skoro sobie faceta szukam to jestem dziwka bo tu chodzi tylko o łóżko,ze powinnam starac sie zapewnic byt ewie a nie umawiac sie na randki.Ze lepiej pracy poszukac a nie bąki zbijac.
Jak zaczelam interesowac sie ogloszeniami i nawet mialam isc cv zlozyc to o na mi ze lepei j jeszcze posiedZiec na wychowawczym bo to jedyna okazja z dzieckiem pobyc.Jak pojde do roboty to strace dziecinstwo ewy i wcale wiecej nie bede miala niz siedzac na wychowawczym.
No i tak to sie kolo zamyka.Czasami juz nie mam sily na nią,mimo ze wiele mi w zyciu dopomogla ale juz nie wiem o co w tym wszystkim jej chodzi.

Aha,moge cie jedynie ciut pocieszyc.Ze zapewne w tym banku bys miala taka samoą robote.Wiec ciesz sie ze nic z tego.
 
Do góry