reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Honey mi chodzi o to, że na taki luksus mało którą stać. Jeżeli ja bym miała wybierać, to wybieram inwestycje lub coś w tym stylu, bo na krew pępowinową i tak za późno. Takie rzeczy powinny być za darmo. I nie wiadomo czy ta krew się przyda. W mojej sytuacji byłoby to wywalanie pieniędzy, wolę małej odłożyć na studia np.
 
Hej Dziewczynki .....
staroci sluchacie :-p ja tez ostatnio zaczelam,szczegolnie czasy podstawowki :-)

no a ja Mariolcia , dojrzewam :-p podejmuje wazne decyzje zyciowe ... szukam mieszkania i wyprowadzam sie ... bo poczatek byl mily i mama taka uchachana ,ale wszystko co piekne szybko sie konczy .... a ja mam dosc , tym bardziej ze ojciec coraz czesciej pije i sie awanturuje .. ja nie chce by moje dziecko sie tak wychowywalo , wiec wole biednie ale na swoim i ze swietym spokojem ..... Qrwa mialam miec wsparcie a mam nerwy .... masakra.
Boje sie jak cholera ale nie mam wyjscia , nie bedzie łatwo ale nie ja pierwsza i nie ostatnia :-)
 
Margolcia początki zawsze są miłe, szkoda tylko że szybko się to kończy... Ile ja bym dała żeby nie mieszkać z ojcem, bo to co my z nim mamy... Szkoda słów... Traktuje nas jak psy, nawet gorzej. Te jego odzywki... I ten ton... Nie da się tego opisać. Może kiedyś się uwolnimy. A Tobie życzę wytrwałości :) Tym bardziej że dobrze wiedzą że musisz odpoczywać w spokoju, a tu takie rzeczy...
Jeszcze nie samotna nie znam się niestety. A Ty Oli gotujesz obiadki czy słoiki podajesz?? Jeśli sama gotujesz to jaką rybę jej dajesz?? Jutro chcę małej dać i nie wiem jaką, na pewno nie pangę bo to syf największy (ale dobry, tak jak parówki :) )

http://www.bebiko.com.pl/home/konku...galeria-konkursowa/?start=6168&showPhoto=8614
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak to juz jest ze za dobrze byc nie moze,ja mam tez dym teraz z mama straszny i nie wiem jak sie skonczy!!!!!
margolcia jednak dobrze mowia ze jak ma sie swoje dzieci trzeba mieszkac oddzielnie,
carla ja kubusiowi daje rybke sole ,bardzo dobra :)

a piosenki fajne :)
 
reklama
Carlaa ja tez gotuje mojemu od dawna:) nigdy ze sloikow nie korzystalam:) rybe podaje kazda:p robie na parze.
a jak mu zoupe gotuje to na 2-3 dni i zawsze zamroze by miec w razie czego jak by mi sie gotowac nie chcialo. Wiekszosc zup je tych co ja:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry