reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witajcie laseczki :) melduje sie na prosbe Carlii :*

U mnie ok, raz lepiej raz gorzej, jak wszedzie... najwzniejsze ze Ola zdrowa. raczkuje po calym domu, ma dwa piekne zabki i probuje chodzic, mowi mama, baba, dada, i ogolnie jest boska. Niestety jest uczulona na gluten, mam teraz podac po skonczonym 12 miesiacu zycia, zobaczymy jak to bedzie. Publicznie chcialam podziekowac Aguguszce za super spedzony razem tydzien i 2 kg wiecej :p no i ze mam juz ziecia jakby nie patrzec :D
Nie odzywalam sie, ale czytam Was niemalze codziennie, czasem wole nie pisac bo moglabym pocisnac za bardzo :D
Carla Nelka jakby schudla na buzce?? czy mi sie wydaje? jak ja bym juz chciala Oli kucyka zrobic, tak jak Ty Neli:)
Orchidea brak slow na co przechodzisz w ostatnim okresie, masakra, mam nadzieje ze jasio przypakuje troche w przyszlosci :) i ''poprawi'' urode dawcy :D
witam nowe dziewczeta, Margolcia ale czas leci, niebawem sie rozpakujesz:D podziwiam e dasz rade z trojka, ja drugiego napewno nie chce miec:)

adka jak ci idzie tycie?:p bo mnie az za dobrze cholera jasna;/

i urzejmie prosze o oddawanie glosow na moja ksiezniczke

www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogo...aleria-konkursowa/?start=1788#showPhoto=13891
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze nie samotna ooo w końcu!! Głosik oddałam :) Te dzieci z pierwszych stron mają i tak najwięcej głosów...
Najważniejsze że Ola zdrowa, a planujesz jakiś powrót do pracy??
 
Carla, no wlasnie uwazam ze jest to troche niesprawiedliwe, bo sama moze bym dotrwala do 10 strony...
Mysle o pracy i chcialabym wrocic, ale poki co nie musze, cos pomysle po nowym roku.
Dzieki ciotka za glosik :)
 
hej laski.
Moj Alan znowu chory! teraz cos z pluckami ma i ma zastrzyki....po 20 mamy isc na ip na drugi zastrzyk,cala noc nie spalismy,padam na ryj i mnie tez cos znowu rozklada!jutro ja juz na 100% ide do lekarza!
mam nadzieje ze u was ze zdrowkiem lepiej.
 
hej laski.
Moj Alan znowu chory! teraz cos z pluckami ma i ma zastrzyki....po 20 mamy isc na ip na drugi zastrzyk,cala noc nie spalismy,padam na ryj i mnie tez cos znowu rozklada!jutro ja juz na 100% ide do lekarza!
mam nadzieje ze u was ze zdrowkiem lepiej.

Biedny Alanek...:-(
U nas lepiej zdusilam chorobsko w zarodku!:) (mam taka nadzieje bynajmniej)
Podawalam Ibum,flegamine,smarowalam pulmeksem,robilam co 2 godziny inhalacje nebulizatorem z soli fizjologicznej,podawalam witamine C:D nawilzacz cala noc wlaczony mialam w pokoiku i Olbasem skraplalam ubranko :)aa no i podawalam herbatke zurawina z aronia :) Wojna z chorobskiem hehe:)
jas i tak dzielnie znosi biedaczek nie marudzi tylko taki cichutki jest i nie chce spac..No ale teraz slysze jak chrapie:)

Buziaki Mamuski:)
 
reklama
Witajcie :)

Pisalyscie ostatnio cos o krwi pepowinowej. Ja podpisalam umowe. Mysle, ze jest to bardzo korzystna sprawa, niesie to za soba wiele korzysci. Wiec wstepnie placi sie ok 1700 zl. Zaplacilam od razu za 5 lat 1600 zl. W porownaniu do korzysci to te koszty sa niewielkie. Polecam
 
Do góry