reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Adka może się mylę ale skoro nie chce pić samego mleka to mieszaj sztuczne ze swoim pokarmem odciągniętym, malutko, stopniowo.. może się przyjmie i najlepiej w nocy, ja Kuby nie budzę, daję mu przez sen, tzn lekko go przebudzam ale zapalam tylko małą lampkę żeby delikatnie świeciła on otwiera lekko te swoje "zamglone" oczy:) patzy co i jak, zamyka i je:) mieszaj i probuj. Co do bebiko to mój szkrab wypluwał a ann idealnei mu podchodzi, z resztą u nas w żłobku dzieci dostają bebiko opiekunka mówiła, że na początku nie chciał jeść a teraz jest ok:)
 
reklama
Sinma witamy w naszym gronie (niestety). Pisz tu, my w większości jesteśmy same od czsaów ciąży, więc zrozumiemy doskonale co Cię boli i martwi...
A jak przebiega ciąża?? Masz pomoc ze strony rodziny?
Aneek dokładnie, na śpiocha najlepiej, dziecko zdezorientowane to zje butlę zamiast cycka. A Nelka była taka cyckowa że szok, nic innego nie chciała. Ale walczyłam z robieniem butli w nocy i udało się na szczęście :) Dziś już drugi dzień nie karmię i żyjemy obie :)
Adka Lila jak będzie głodna to i butlę zje. A jaką masz butelkę?? U nas sprawdzają się z TT, takich smoczków jak np. Nuk robi to nie toleruje, muszą być w kształcie sutka.
 
Sinma witaj kochana :) Bardzo mi przykro ze spotkalo Was to zarowno i kinderniespodzianke i Ciebie ..Powiem tak jestem na tym forum od poczatku od kiedy mojemu przyszlemu "mezowi" (dzieki Bogu niedoszlemu:-)) odwidzialo sie tatusiowanie i zostawil mnie w 7 miesiacu w ciazy zagrozonej od poczatku itd itd.Moj Synek byl bardzo chciany dawca-bo dzis tylko tak go moge nazwac ma 32 lata a mimo to jest niedojrzalym emocjonalnie psycholem ktory sam nie wie czego chce i trzyma sie mamsuiej spodnicy.. Ale dobra koniec o mnie i o nim :) Dzis Moj synus skonczyl 8 miesiecy dokladnie o godzinie 10:05 :) I powiem Wam drogie samotny nowe mamy macierzynstwo to najpiekniejsza rzecz w zyciu kazdej kobiety:)Naprawde! Usmiech dziecka potrafi ukoic wszystkie troski i smutki..:)To wlasnie na tym forum znalazlam wsparcie w kazej sytuacji i pocieszne slowo a to bardzo wiele:) I powiem Ci tak nikt nie wie tego co czujemy jesli nie znalazl sie w podobnej sytuacji.. Dlatego dziewuchy glowy do gory!Dacie rade jak my wszystkie:) pozdrawiam


apropo bebiko ja sobie tez chwale:) Jasiowi to wogole wszystko smakuje:)
 
Carlaa dziekuje bardzo! Stety niestety tak sie stalo i nic juz na to nie poradze/dzimy.. Ciaza przebiega prawidlowo, nawet nudnosci nie mialam zadnych :) Pierwsza ciaza wiec ja jestem zielona i na dodatek boje sie jak cholera :( Jesli chodzi o pomoc.. to mieszkam w Irlandii od 5 lat, z rodzina mam bardzo dobry kontakt, mama szaleje z radosci bo juz myslala ze nigdy nie zostanie babcia :O (mam juz 28 lat a na zadne sluby sie nie zanosilo :) ) Tato, brat tez sie cieszy. No i namawiaja do powrotu, a ja jeszcze nie podjelam decyzji, na pewno rodzic bede tu. Tylko oni w Polsce wiedza, reszta rodzinki sie dowie w listopadzie na babci urodzinach :) Ale bedzie sensacja :O A tu mam paru ale za to dobrych znajomych i pare przyjaciol, ktorzy deklaruja pomoc, ale wiecie jak to jest.. Jak przyjdzie co do czego to chetnych nie ma :D wiec ja juz sie nastawiam ze z wzystkim bede musiala sobie radzic sama, tym bardziej ze naleze do takich osob co prosic nie umia..
A ja widze ze wy juz tu malenstwa macie duze! Jak ja juz bym chciala zeby bylo po!!! Poczytam sobie wasze wczesniejsze posty zeby sie zapoznac :) I jeszcze raz dziekuje za przyjecie, od razu razniej :D
 
Orchidea22 Dziekuje bardzo rowniez :) Ha ha kinderniespodzianka dobre :) Moj maly nie powiem ze jest niechciany, jest chciany tylko ze nieplanowany :D No i dawca tu tez jest niedojrzalym emocjonalnie 38latkiem! ktory namawial mnie do usuniecia. Ja sie tego wszystkiego boje.. nie dosc ze bycia matka to jeszcze wychowywac bez ojca.. No ale twarde babki daja rade wiec i ja mysle ze sobie poradze, ale ciesze sie ze znalazlam to forum i bede mogla z wami pisac, bo czasami mnie ogarniaja zle mysli czy watpliwosci, zadko ale jednak.. Najgorsi sa ludzie wokolo, mysle ze dobrze wiecie co mam na mysli, ale nimi sie nie przejmuje i tym ktorych nie znam za bardzo albo nie lubie mowie ze zaplodnilam sie in vitro bo latka leca :D
Pozdrawiam!
 
Carla, a bierzesz tabletki na zlikwidowanie pokamu? Właśnie gdyby któraś chciała to ja mam prawie całe opakowanie bo dostałam dwa od mojej znajomej która odbierała mi poród, jest położną i pracuje w szpitalu, z tego co słyszałam one kosztują z 60 zł ( chyba) jak któraś będzie potrzebowała to oddam bo mi się już nie przydadzą a szkoda wyrzucić
 
Sinma Witam , o tak jak pisalam przykre jest byc sama , moje dziecko tez bylo chciane no moze nie planowane ale bardzo bardzo chciane .. skonczylo sie na tym ze dawca dziecko chce mnie nie toleruje .... z czasem wyjdzie kim jest .... narazie pomaga finansowo i przysyla paczki bo my mieszkalismy w Angli .... ja wrocilam do kraju bo mam tu dzieci po za tym .... nie wiem jak w Irlandi to jest , ale w Angli mozesz dostac pomoc i wsparcie nie mowie o kasie .... ale musisz byc sama .... a ja uznalam ze nie dam rady byc sama z dala od dzieci i tez mialam przyjaciol i znajomych ktorzy mieli pomuc a co do czego kazdy ma jakies ale .... no ale u Ciebie moze byc inaczej ..... powodenia Ci zycze i wytrwalosci .... beda zle momenty bo sama takie mam nie raz ale dasz rade ....

Orchidea no to wszystkiego dobrego na miesięcznice Jasieńka

co do mleka no nie wiem .... dawno nie uzywalam , slucham tylko opini .... ale tak jak dziewczyny tu pisza adka prubuj w nocy przez sen to najlepsze z mozliwych rozwiazan ...

a umnie dzis przypada 25 tc .... jak dobrze ze to coraz mniej ... tylko zeby obylo sie jeszcze bez tych klopotow .....

wiecie przyzna sie wam do czegos .... bo juz chyba wiem skad te problemy .... aczkolwiek siedzi to wemnie .... a mamie mowic nie chce bo ... bo to mama ...
wiec ..... byl taki dzien, przed wyjazdem ....jeszcze w Angli ..... jak dawca wrocil z pracy ... nie wiem czemu cos mi mowilo wez telefon i .... jak poszedl sie kompac wzielam .... no i nie potrzebnie .... zalamalam sie .... gdy wrocil ... jedyne na co bylo mnie stac to dac mu w twarz .... i ... zaczelo sie ... dusil mnie i dwa razy kopnol mnie w brzuch ... od tego momentu ciagle cos jest nie tak ... w Angli balam sie isc do lekarza bo oni tam nas polki traktuja jak towar armatni ... maja w dupie ... ale wrocilam do polski i ciagle cos .. ahhhhh ... :-(
 
wiecie przyzna sie wam do czegos .... bo juz chyba wiem skad te problemy .... aczkolwiek siedzi to wemnie .... a mamie mowic nie chce bo ... bo to mama ...
wiec ..... byl taki dzien, przed wyjazdem ....jeszcze w Angli ..... jak dawca wrocil z pracy ... nie wiem czemu cos mi mowilo wez telefon i .... jak poszedl sie kompac wzielam .... no i nie potrzebnie .... zalamalam sie .... gdy wrocil ... jedyne na co bylo mnie stac to dac mu w twarz .... i ... zaczelo sie ... dusil mnie i dwa razy kopnol mnie w brzuch ... od tego momentu ciagle cos jest nie tak ... w Angli balam sie isc do lekarza bo oni tam nas polki traktuja jak towar armatni ... maja w dupie ... ale wrocilam do polski i ciagle cos .. ahhhhh ... :-([/QUOTE]

nie wiem na co czekasz zeby powiedziec lekarzowi o tym,skutkek moze byc jeden!!!jestes mama i powinnas o tym wiedziec....... a twoj ex palant skonczony i nawet nie powinnas brac opcji powrotu ,JA NIE TOLERUJE CZEGOS TAKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sinma witaj na forum,bedzie dobrze
carla wytrwalosci

a my milo spedzamy wakacje ale czas tak samo mija
a moi ex oczywiscie nie daja o sobie zapomniec,pisza eski hehehe ale mam ich gleboko hehe'

POZDROWIENIA:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Margolcia i Ty za tym ***** tęsknisz??!! Co Cię po brzuchu skopał?? I on chce być ojcem??!! Ja bym w d. miała takiego palanta!! Mów o tym lekarzowi, żeby później nie było że przemilczałaś, a coś wyszło nie tak!! Ja to bym się szybko odkochała jakby facet na mnie rękę podnióśł, i to w dodatku w ciąży!! Kobieto, ocknij się. On się nie zmieni. Zamknij całkiem rozdział, bijąc Ciebie, bił też dziecko. Niech się wali.
Aneek mam pokarm, ale raz dziennie odciągam i wystarczy, nie bolą mnie ani nic. Samo zaniknie, ale dzięki :)
Katerinka a dlaczego mam być wytrwała :) ?? Ale Wam fajnie, pamiętaj- zrób zdjęcie Kropelce i pokaż nam :)
 
reklama
Margolcia moja kolezanka miala identyczna sytuacje i podala frajera do sadu no i musial jej sporo kasy zaplacic.....na cale szczescie jej coreczka nie ucierpialaq na tym ale tez sie ojadla strachu. Kochana nie ma sensu siebie narazac i dziecko na takie cos....nigdy nie wiadomo co takiego odwali ... jak zrobil to raz to napewno zrobi i jeszcze niejeden....bylam kiedys w toksycznym zwiazku i przekonalam sie ze jak facet relke podniesie to zrobi to drugi raz....
trzymaj sie kochana! a tak w ogole mto niezla laska z ciebie:p wygladaszna mlodsza ode mnie:D


Dziewczyny ja doslownie umieram'!!!!!!! Maly czuje sie juz znacznie lepiej ale mnie za to rozklada co raz bedziej.....3 noce nie spalam bo maly co chwiel sie budzil:/ wczoraj zasypailam doslownie na stojaco ale po 3 dobie juz czuje sie ok,chyba przyzwyczailam sie ze max 1,5 godz snu mam!! Masakra.....teraz spi wiec ja posprzatam zabawki i tez sie klade......
 
Do góry