reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Jestem w 5 miesiącu i niedawno zostałam sama. Jest mi ciężko, bardzo ciężko, moja sytuacja jest mocno skomplikowana. Mam 19 lat i mieszkam w Warszawie. Jeśli znalazła by się taka osóbka, która by chciała mnie posłuchać i sama się wyżalić jestem otwarta i chętna na rozmowę bądź spotkanie. Czasem wsparcie od obcych jest dużo bardziej pomocne. :(
 
reklama
Nie martw się, wiem, że to łatwo mówić, ile ja się wypłakałam w czasie ciązy, ale od samego początku byłam sama, w trakcie rozpadania się naszego związku dowiedział się o mojej ciąży, wceśniej były rozmowy o takeij możliwości, mówił, że chyba skręciłby mi kark dgybym usuneła kiedyś ciąże a pozniej sam mi to zapoponował, tak więc moja droga! Trzymaj się i jakby coś to pisz, chętnie porozmawiam:)
 
Ja nie mam żadnego kontaktu z ojcem małej od jakiś 3 miesięcy. Byłam teraz z innym chłopakiem niestety skończyło się i to bardzo boleśnie bo jedynym powodem była moja ciąża. Czułam się co najmniej jak bym została ukarana za to że nie zabiłam :( Wiem że nie powinnam się denerwować, że to nie jest dobre dla dziecka ale tak się chyba nie da. Wcześniej jak byłam sama, nawet już w czasie ciąży to nie przeszkadzało mi to, żyłam sobie beztrosko, potem pojawił się on, rozkochał w sobie a teraz zostawił. Nie myślałam że to tak bardzo będzie boleć. Teraz zaczynam się dopiero tego wszystkiego bać:,(
 
dzis jest lepiej moge chodzic ... ale brzuch nadal boli i jest twardy .... zobaczymy , mam caly dzien ...
smiac mi sie chcialo wczoraj .... pisalam z K o synu i dalam mu liste zakopow ktore ma kupic i mi wyslac .... jaki uprzejmy i uroczy ... oczywiscie wszystko kupi ( chodz mu sie nie chce ) no i cieszy sie ze rozmawiam z nim ... powiadomilam go ze w 30 tyg bede robic to usg 3D i ile to bedzie kosztowalo .... no i zaczelismy o wczesniejszym usg .... i jakos tak mi sie wymknelo ze na tym usg bylam z E ... no i sluchajcie jaki foch pana K . wiec pytam o co mu chodzi , na co on mi ze "nie zyczy sobie by jakis burak ogladal jego syna" :-D wiec mu odp ze ten burak chociaz mnie wspiera i jest przymnie , cieszy sie z kazdej goopoty zwiazanej z moim dzieckiem a ty szanowny dupku zostawiles na pastwe i jeszcze problemy stwarzasz :wściekła/y: wiec sie szanowny obrazil i nie odzywa ... a w d***ie go mam :-)

no i Witam kinderniespodzinke , przykro ze tak mlody wiek i juz doswiadczasz takie przykrosci .... ale wiedz ze zawsze mozesz napisac tu do nas wesprzemy jak tylko potrafimy .... a w razie co , nie wiem jak inne dziewczyny , pisz smialo na pw do mnie pogadam i wyslucham
 
sporo slysze o Bebiko .... narazie zadnego dobrego slowa nie slyszalam no i wlasnie dzieci go nie lubia ..... ale moze sie myle ja dawalam NAN :) i dzieci lubily je .....
po za tym adka musisz wytrzymac , no dzieci maja swoje momenty i okresy .... wiem ze czasem wyc sie chce i ma sie dosc , ale jak my wszystkie przejdziesz i przez to i dasz rade
 
Adka a pamiętasz co ja z Nelką miałam?? Jeden wielki koszmar, non stop ryk i na cycku. Nie raz miałam jej dosyć... Ale im będzie starsza, tym będzie mądrzejsza i spokojniejsza. Ale zacznie się za to rackowanie itp. Ja do tej pory nie mam jak posprzątać tak porządnie przy małej... Musimy zacisnąć zęby i robić swoje :) A co do mleka- daj jej butlę jak będzie zaspana, np. w nocy. Ja tym sposobem nauczyłam Nelkę jeść mleko z butli. Z cyckowymi nie jest czasem tak łatwo :) Ale próbuj jak będzie zaspana, wtedy powinna pociągnąć.
Margolcia a ja bardzo chwalę sobie bebiko. Próbowałam różnych mlek, ale to jedyne małej wchodzi. Nan za to wypluwała, ma za dużo żelaza i jest okropny w smaku jak dla mnie. W sumie porównywałam skład bebiko i bebilonu, niczym się nie różnią poza tym, że bebilon ma jeden składnik więcej. Te całe immunofortis z bebilonu ma inną nazwę w bebiko. Za to cena odpowiednio wyższa.
 
Aha no i dziś jest drugi dzień jak nie karmię... Biorę antybiotyk i ketonal po tym wyrwaniu zęba. A wątpię czy po tygodniu odstawienia mała będzie chciała, bo jakoś normalnie jest bez cycka, mamy w miarę ustalone menu na cały dzień. Więc chyba nie wrócę do karmienia, prawie 8 miesięcy to i tak dużo :)
 
kinderniespodzianka Ty sie nic nie przejmuj :) Moze tak na poczatku Ci sie wydaje, ze wszystko bedzie beznadziejnie, ale zobaczysz, ze bedzie dorbze. Ja sie cala ciaze przemartwilam, a pozniej to juz jakos jest, naprawde sie nie martw, rob co uwazasz za stosowne. A finansowo jak ? Rodzice Ci pomoga czy cos ?:)

Adka Ja czasami mam to samo, on ciagle chce na rece, i ten ryk mnie wyprowadza czasami z rownowagi. Chce skonczyc z tym cycem, ale to nie takie proste. Zaluje, ze od urodzenia go nie karmie butelka mialabym wiecej spokoju
 
reklama
Witajcie, jestem w 4 miesiacu ciazy, ojciec dziecka chce mnie, nie dziecka, no wiec bede samotna mama :) nie mamy kontaktu od 3 tygodni. Jestem na forum marcowym, ale tam same pary, ja jakos dziwnie sie czulam jak czytam o wizytach u lekarza we dwojke.. Moze tu odnajde radosc z tego ze bede niedlugo mama.. Z jednej strony jestem twarda i wiem ze lepiej byc sama a szczesliwa, nawet z dzieckiem, a z drugiej troche boli, ze jednak tak malo dla kogos znaczylam.. Czy mnie przygarniecie? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry