reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Orchidea - super pomysł z tym pamiętnikiem, szkoda, że wcześniej gdy byłam w ciąży o nim nie wiedziałam... chociaż bym wiele nerwów sobie zaoszczędziła.

Ojciec mojego Maćka tydzień temu napisał: "wyjdz za mnie błagam, żyjemy jak rodzina" eeehh

o syna nawet nie zapytał...........


ja takie esy od exa od corci czytam jak sobie pije hehehehe patalachy

ja juz dzisiaj wyruszylam na spacer po 9 .szlam kawal drogi zeby zobaczyc molo,klimat pozytywny na calego,potem zrobilam zakupy,corcia mnie meczyla na posciel ale tu kupilam za grosze z czego bardzo sie ciesze ,a kubus juz spal dwa razy od rana,teraz czas na odpoczynek

fikusek moja kumpela takie leki leczyla tabletkami,bo nie dalo rady inaczej''
margolcia ja juz bym do niego nie wrocila za zadne skarby,szkoda dzieci ,naprawde i ciebie
 
reklama
katerinka tez lecze wlasnie tabletkami:) juz ok 5 mies al ekekarz uprzedzal ze to trwa dlugo,ale chyba poprawa juz jakas jest. Musze to pokonac dla malego:)


no rzeczywiscie spokoj:) ja lece wziac antybiotyk i do lozeczka:)
 
Margolcia ja bym jednak poczekała aż urodzi się dziecko... Bo maluch wiele zmienia, a jemu może się odwidzieć... Oczywiście nie życzę Ci tego, ale lepiej dmuchać na zimne. Po co się wkręcać, a później cierpieć sto razy bardziej. Jeszcze trochę i maluch będzie na świecie, wtedy się wszystko wyjaśni i zobaczycie jak z Wami będzie...

A my dziś spałyśmy u Viki :) Bałam się, że Nela może źle spać w obcym miejscu, ale było dobrze :) Ładnie zasnęła, my piłyśmy sobie winko, ale słaby ze mnie zawodnik i szybko poszłam spać :) Ale i tak było wesoło, cudownie było znowu tam spać, uwielbiam jej dom, jej rodzinę, to miejsce. Kiedyś często u niej spałam, więc miło było na nowo to poczuć. Nelka na jedzenie obudziła się dopiero przed 5, a wstałyśmy o 8. Teraz śpi a ja mam luz, ładna pogoda to na spacer pójdziemy jak wstanie.
 
pojechal wlasnie do rodzicow ..... powiedziec im o mnie i o dziecku ...
chce byc przy porodzie jesli pozwole ......
wszystko to jakies dziwne .... a ja nie wiem co myslec .....
tym bardziej ze "tatus" wraca do polski bo chce byc przy wychowaniu syna .....
 
Margolcia najpierw bije i kopie a teraz chce być przy dziecku? Kolejny idiota!! Masz niezbyt fajną sytuację, jak ojciec małego się dowie o pierścionku to może jazdy robić... Ojjj nie zazdroszczę...
 
reklama
margolcia to nie los na loteri ani nie zabawa,ty sama najpierw musisz wiedziec czego chcesz,nie skrzywdz go ,bo wiedz jak nas rania zachowania facetow,'
ja bym powi,nie i dala sobie czas na ulozenie swoich relacji,skoro kochasz exa to jak mozesz byc z innym ,ale zrobisz jak uwazasz

my jeszcze kawusia i czas na lotnisko,szkoda ze wszystko co dobre tak szybko mija...
 
Do góry