reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Faceci tacy są, dużo gadają a jak przyjdzie co do czego to wychodzi dupa!:/ U mnie też miało być pięknie i kolorowo a wyszło jak wyszło. Nie kłóciliśmy się, codziennie powtarzał jak mu zależy i jak mu ze mną dobrze po czym stwierdził ze go to przerosło. Najpierw że chce ze mną być i spróbować się przemóc a po godzinie sam za nas zdecydował i to był koniec. Nawet nie myślałam że to tak strasznie zaboli, najgorsze w tym wszystkim jest to że przez głowę mi przemknęła przerażająca myśl kiedy mówił, że chce być ze mną ale do dziecka nie dorósł, myśl, że była bym zrobić wszystko żeby z nim być, to że była bym w stanie zrobić coś sobie i małej. Byłam na siebie potem strasznie wściekła, teraz jak o tym myślę to ciężko mi się powstrzymać od łez. Jak ja w ogóle mogłam o tym pomyśleć, nie rozumiem jak coś takiego mogło trafić do mojej głowy ;(;(;(
 
reklama
Faceci tacy są, dużo gadają a jak przyjdzie co do czego to wychodzi dupa!:/ U mnie też miało być pięknie i kolorowo a wyszło jak wyszło. Nie kłóciliśmy się, codziennie powtarzał jak mu zależy i jak mu ze mną dobrze po czym stwierdził ze go to przerosło. Najpierw że chce ze mną być i spróbować się przemóc a po godzinie sam za nas zdecydował i to był koniec. Nawet nie myślałam że to tak strasznie zaboli, najgorsze w tym wszystkim jest to że przez głowę mi przemknęła przerażająca myśl kiedy mówił, że chce być ze mną ale do dziecka nie dorósł, myśl, że była bym zrobić wszystko żeby z nim być, to że była bym w stanie zrobić coś sobie i małej. Byłam na siebie potem strasznie wściekła, teraz jak o tym myślę to ciężko mi się powstrzymać od łez. Jak ja w ogóle mogłam o tym pomyśleć, nie rozumiem jak coś takiego mogło trafić do mojej głowy ;(;(;(

Witajcie Nowe Mamy :)
Standardowo napisze: nie fajnie ze Was to spotkalo a zdrugiej bardzo dobrze ze trafilyscie tutaj..kazda z Nas tak zaczynala.. Historie sa naprawde dlugie wystarczy wejsc na profil jakiejkolwiek mamy i zaczac czytac pierwsze posty jakie pisaly...brzmialy bardzo podobnie...zadna z nas chyba w najgorszych snach nie myslala ze bedzie sama..mi w zyciu nawet to przez mysl nie przeszlo.. A aborcja?Hm Moj Jas byl bardzo chcianym dzieckiem dopiero dawcy w 7 miesiacu sie odwidziala wizja wspolnej przyszlosci..bolalo..zajeb**ie bolalo..morze wylanych lez..obwiniania sie..szukanie wytlumaczenia...Chyba prawie kazda piszac tu byla w ciazy..Ciaza nie trwa wiecznie..bol tez nie trwa wiecznie..Kobieta jest w stanie wytrzymac wiecej niz nam sie wydaje..naprawde..faceci w porownianiu do naszej psychiki to niedojrzale dzieciaki ktore nie wiedza czego chca...ehh...Ale pamietajcie te dzieciaczki co nosicie pod sedruchami kochaja Was bezgranicznie juz od 1 sekundy swego zycia:) I wynagrodza Wam kazda lze swoim usmiechem:)

samamama30 ja bym powiedziala mamie..zalezy jeszcze jakie masz relacje z nia..zawsze to jakies wsparcie i pomoc..ja mojej mamie smarkalam w rekaw mimo ze mam 23 lata..dla jednych malo dla innych duzo..ale wylam jak dziecko tylko w jej ramionach znalazlam ukojenie..plakalam..nic nie mowila..nie pytala..ehh..;/ Faceci to swinie naprawde...ja nie wiem czym oni mysla i co im sie wydaje!



Ehh ja sie jakos trzymam..Dostalam od niego dzis dwa smsy moze trzy...ze rower mu ukradli..ze ma jakiego tam pecha w zyciu i ze przypalilam mu posciel zelazkiem:-DTo mnie rozbroilo masakrycznie..(nie zapomne jak zaczelismy sie spotykac i pisal ze mu szczescie przynosze bo same mile rzeczy go spotykaja i zaczyna sie wszystrko mu ukladac)Wczoraj z nim pisalam w sumie to ona zaczol po tej kawie mnie przeprosil bo mu pojechalam z leksza napisal cos w stylu ze cos ze mna nie tak ze nie dziwi sie ze nie mam faceta bo nie da siie ze mna wytrzymać..jak szybko mozna poznac czlowieka..moja szczerosc uczuciowa mi sie nie oplacala jednak..
 
Ostatnia edycja:
Witajcie nowe mamy:) kazda z nas przezywala to samo,ja mam dwoch porabanych exow ale jedyne co moge na nich zrobic-to ich osrac jak leci,patalachy pieprzone,tylko teraz pija biedne chlopy,depresje maja bo ja taka zla jestem itp i zycie sobie schrzanilismy wzajemnie,ja wale JA JESTEM NAJSZCZESLIWSZA,MAM DZIECI,MAM GDZIE MIESZKAC,ZNAJOMYCH,PRZYJACIOL I OCZYWISCIE FORUM .kiedys plakalam a teraz sie z tego smieje,kazdy ma w zyciu wzloty i upadki ale trzeba zawsze widziec jakas iskierke ktora gdzies sie pali -ja taka widze:) I SIE NIE DAM:)))))))))))))))))))))))

margolcia ty masz jak ja,wiesz jaki mi dym ex od corci zrobil,ze juz zawiozlam wyrok do komornika,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))strach sie bac hehhe,ma juz tyle ze ma sprawe o nieplacenie,ale co mnie to wali -pije,odpoczywa,za robote sie nie bierze bo przeciez ma isc siedziec to ja mam sie martwic,W ZYCIU NIE,bedzie tak samo placic i mnie to wali jeszcze raz powtarzam,
a papierki ja jeszcze rodzinne we wrzesniu,ale z pracy i zusu musze miec bo reszte zostaiwilam przy zaliczce
orchidea ja na twoim miejscu juz bym z nim w konwersacje nie wchodzila heheh ,co za dupek,kawa ,powiedz MU ZE MAJA WYPRZEDAZ W YUSKU I NIECH SOBIE KUPI W PROMOCJIa jak nie mozna z toba wytrzymac to na cholere do ciebie pisze:)
 
Ostatnia edycja:
hej :) ja też witam :) wreszcie oficjalnie jestem już zupełnie samotną przyszłą mamą :) mój były facet, który od początku miał raczej poczucie posiadanie praw niż obowiązków związanych z przyszłą rolą, wreszcie przyznał się, że od dawna ma inną kobietę i cały czas, kiedy w ciąży próbowałam jakoś naprawić z nim relacje to mnie okłamywał, że mu na mnie zależy. Jakby było mało dostałam jeszcze wiązankę od k*** i innych najgorszych, jak to mnie nigdy nie kochał. Mało tego- straszy mnie, że odbierze mi dziecko i z tą swoją nową "mamą" będzie je wychowywał... Najciekawsze jest to, że wyzywając mnie od puszczalskich z drugiej strony jest pewien ojcostwa. Oj, żeby się nie zdziwił ;p
(...)
Jest ciężko. To taki ból, kiedy wiesz, że nie zrobiłaś temu człowiekowi nic złego... a on Cię traktuje w ten sposób. Ale może to lepiej. Może łatwiej będzie się wyleczyć z przeszłości.
Mam najpiękniejszą córkę na świecie, która już tak się w brzuchu rozpycha, mała kluseczka :) Postawiłam sobie jej zdjęcie w ramce na biurku i zawsze gdy na nie patrzę, to się uśmiecham :) I wiem, że jest moim darem od losu, pomimo mojego przerażenia na początku. Dziecko jest najwspanialszym darem, jaki możemy dostać od Życia. Dziś mówię to z pełnym przekonaniem, nawet jeśli ból samotności ciśnie tak mocno, że momentami nie mogę oddychać.
Mam dla kogo żyć! I to jest piękne :)
 
rykiawik te chlopy to maja nawalone we lbie i kazdy co lepszy!! najwazniejsze ze ty sie potrafisz cieszyc i wyczulam optymizm i twoje czekanie to super
adka patologia to malo powiedziane,powiem ci ze ja kiedys mialam taka sama akcje jak mi policje wparowala bo exa szukali,jaki ja zrobilam dym na policji ze jakim prawem skoro razem nie jestesmy i wogole,nie zycze sobie takich odwiedzin przy dzieciach i wogole,odmowilam skladania zeznac i tyle,I MIALAM SPOKOJ!!!!!!

a ja jeszcze mam teraz lezaca mam,rozlozyla sie na amen ,i dzwonie do mojej siostry a ona zajeta no bo co tam z mezem musi zrobic zakupy,jak sie wpienilam, ja szybko na spacer i na zakupy i zrobilam fix knor kurczak z ananasem i ryzem na szybko,powiem wam ze cos pysznego ,teraz wszyscy spia a ja mam chwilke i kawke piej
i zabieram sie za chowanie rzeczy letnich bo u mnie od 2 dni juz leje masakra jakas
 
cytat wypowiedzi dziewczyny z mlodych mam o nicku confounded "dziewczyny nie warto tracić na gowniarę czasu i nerwów. napisałam już co myślę, a właściwie jest to opinia męża, z morderczynią nikt DOJRZAŁY nie będzie chciał być. chyba że będzie mu zależało tylko na kimś do ruchania, kto w razie wpadki nie będzie mu zawracał głowy" alimentami i dzieckiem.

fikusek az z ciekawosci zajrzalam na watek mlodych mam by poczytac o tej pannie co dziecko chce usunac.... jak dla mnie to niewiem co ta panna ma glowie, bo chyba nie mozg.

u nas leje, szaro buro ciemno. buuuuuu juz jesien idzie.
 
cytat wypowiedzi dziewczyny z mlodych mam o nicku confounded "dziewczyny nie warto tracić na gowniarę czasu i nerwów. napisałam już co myślę, a właściwie jest to opinia męża, z morderczynią nikt DOJRZAŁY nie będzie chciał być. chyba że będzie mu zależało tylko na kimś do ruchania, kto w razie wpadki nie będzie mu zawracał głowy" alimentami i dzieckiem.

fikusek az z ciekawosci zajrzalam na watek mlodych mam by poczytac o tej pannie co dziecko chce usunac.... jak dla mnie to niewiem co ta panna ma glowie, bo chyba nie mozg.

u nas leje, szaro buro ciemno. buuuuuu juz jesien idzie.


U mnie tez szaro buro i ponuro ;/ Ale cicho nie wolac mi tu jeszcze jesieni!:D
 
Witam nowe mamusie...

Adka brak mi słów, ja też miałam zeznawać w sądzie że dokonałam aborcji, że zrobiłam dawcy wodę z mózgu i że ja mu kazałam robić to i tamto... Dokładnie, patologia jakich mało. Takich to do czubków powinni od razu wsadzać.
Orchidea trzymaj się kobieto, bardzo Ci współczuję że się przejechałaś, ja robię wszystko by się nie zakochać, ale ciężko mi to idzie lednak :/
Katerinka najlepiej się wypiąć w takich momentach, najwygodniej :)
Anowi ta dziewczyna zrobi jak zechce, ma wolną wolę, będzie chciała to usunie.

A ja zostawiłam Nelkę mamie na 5 godzin, poszłam z koleżankami do miasta na pizzę i do kina na Incepcję... Powiem Wam jedno- Di Caprio przeżył Titanica :D Jak oglądniecie to będziecie wiedziały o co chodzi :) A tak poważnie to film rewelacja, serdecznie polecam. Długi, prawie 2,5 h, ale warto. Dla mnie bomba. A teraz czekam na M., mała śpi, miłego wieczoru :)
 
Witam nowe mamusie...

Adka brak mi słów, ja też miałam zeznawać w sądzie że dokonałam aborcji, że zrobiłam dawcy wodę z mózgu i że ja mu kazałam robić to i tamto... Dokładnie, patologia jakich mało. Takich to do czubków powinni od razu wsadzać.
Orchidea trzymaj się kobieto, bardzo Ci współczuję że się przejechałaś, ja robię wszystko by się nie zakochać, ale ciężko mi to idzie lednak :/
Katerinka najlepiej się wypiąć w takich momentach, najwygodniej :)
Anowi ta dziewczyna zrobi jak zechce, ma wolną wolę, będzie chciała to usunie.

A ja zostawiłam Nelkę mamie na 5 godzin, poszłam z koleżankami do miasta na pizzę i do kina na Incepcję... Powiem Wam jedno- Di Caprio przeżył Titanica :D Jak oglądniecie to będziecie wiedziały o co chodzi :) A tak poważnie to film rewelacja, serdecznie polecam. Długi, prawie 2,5 h, ale warto. Dla mnie bomba. A teraz czekam na M., mała śpi, miłego wieczoru :)


Ty tym M nie masz za dobrze?:p Teraz ja poczuje brak seksu :p Bo akurat z panem T troszke szalalam po tym jak zapomnialam jak to jest a teraz znowu celibat:p
 
reklama
ja nie wchodze na ten watek co tam ta pisze bo szkoda mi czasu bo mam swoje zdanie a wiadomo zrobi jak zechce
carla no to super,ze bylas w kinie,ty sie nie obejrzysz a juz ci beda amorki w glowie:)
orchidea a mnie jakos od ostatniego razu nie ciagnie na bara bara hehe ,chyba kurna juz zmeczona jestem ale kto wie kiedy mnie wezmie
a jak amigo pisze cos jeszcze? :) cos jeszcze mu zrobilas ?

u mnie leje non top ,pochowalam juz lumpki letnie ,i tak sobie mysle jeszcze pare dni wakacji i zaczyna sie szkola:) dla mam i dzieci obowiazki
 
Do góry