reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

hej dzieczyny:) ja ostatnio troche zalalana,robie porzadki w chalupie w w poniedzialek rodzinka do mnie przyjezdza:) 2 ciezarowczki wiec szykuje im ubranka do oddania i wszytko co juz mi sie nie przyda:)
u nas w kojncu chlodzenie:) wczoraj byla niezla burza ale na cale szczes cie dosc krotka ale ochlodzenie zostawila:)
 
reklama
hej dziewczyny...dziś byłam odebrać wynik moczu...i mam tam jakieś nie liczne fosforany i odczyn zasadowy....co to moze znaczyć??????????czy to bardzo zle.....ide o 15 do gina to się dowiem....u mnie już małe pakowanko....bo rano już mnie nie bedzie....
 
Orchidea odważna jesteś :) Ja mam kolegę, ale na dzień dzisiejszy nie chciałabym tego zamieniać na coś poważniejszego... Wczoraj chciał żebym na noc u niego została, a ja powidziałam, że spanie u siebie wykracza poza naszą umowę :) Kurczę, bałabym się... A to, że Tomek zajmuje się Jasiem, to tylko się cieszyć, takich facetów jest malusieńko, a Ty na takiego trafiłaś- gratuluję po raz któryś, niech Wam się układa :* A co na to jego rodzice??
A Jasiowi dajesz same słoiki?? Bo ja ostatnio mam lenia i nie chce mi się gotować, ile można robić jedno i to samo, a w tych słoikach to i króliczek, cielęcininka itp jest, a w sklepie nie, więc poszłam na łatwiznę :) A Jasia podziwiam za te lizaki- kupiłam je sobie i są okropne, słodsze niż cukier :) I Nela też jest maruda, zmieniam jej zabawki, ale i tak zajmie się sobą max 10 mon i jest stękanie- normalnie szału idzie dostać...
Adka nie pozwalaj na kontakt, taki teraz tatuś?? To jest czub, co jakiś czas sobie przypomina i gnębi. Bądź twarda, nie daj się :) A takiego bólu nie miałam, bo jeszcze okresu nie miałam, tylko plamienie po tabletkach, a to co innego...
Katerinka a na tym spotkaniu to tylko Ty i Anowi byłyście?? Jedź za morze, należyWam się :)
Agnes ja w ciąży ciągle coś w moczu miałam, jak nie ma białka to nie jest źle, bakterie to raczej normalka że są...
 
Wiam!

Katerinka Ja ci rowniez dziekuje za mile spotkanie. no w sumie dwa, sopot i dworzec u Ciebie. rowna z Ciebie babka. Twoje dzieciaczki widać ze szczesliwe, usmiechniete, zadowolone. To twoja zasluga. Juz ci mowilam i pisalam ze Cie podziwiam ze tak sobie swietnie dajesz rade, ze sie nie zalamalas, ze sie nie dajesz. WIdac to wlasnie po dzieciaczkach Twoich..
a wracajac do spotkania...... bylo super, moze jeszcze sie kiedys spotkamy? tylko szkoda ze inne dziewczyny nie przyszly.
hmm oczka Martynki, to fakt robily furore, dosc duzo osob je komentowalo :)) mi sie bardzo podobalo to spojrzenie KUbusia, rozbrajajace
 
Orchidea odważna jesteś :) Ja mam kolegę, ale na dzień dzisiejszy nie chciałabym tego zamieniać na coś poważniejszego... Wczoraj chciał żebym na noc u niego została, a ja powidziałam, że spanie u siebie wykracza poza naszą umowę :) Kurczę, bałabym się... A to, że Tomek zajmuje się Jasiem, to tylko się cieszyć, takich facetów jest malusieńko, a Ty na takiego trafiłaś- gratuluję po raz któryś, niech Wam się układa :* A co na to jego rodzice??
A Jasiowi dajesz same słoiki?? Bo ja ostatnio mam lenia i nie chce mi się gotować, ile można robić jedno i to samo, a w tych słoikach to i króliczek, cielęcininka itp jest, a w sklepie nie, więc poszłam na łatwiznę :) A Jasia podziwiam za te lizaki- kupiłam je sobie i są okropne, słodsze niż cukier :) I Nela też jest maruda, zmieniam jej zabawki, ale i tak zajmie się sobą max 10 mon i jest stękanie- normalnie szału idzie dostać...
Adka nie pozwalaj na kontakt, taki teraz tatuś?? To jest czub, co jakiś czas sobie przypomina i gnębi. Bądź twarda, nie daj się :) A takiego bólu nie miałam, bo jeszcze okresu nie miałam, tylko plamienie po tabletkach, a to co innego...
Katerinka a na tym spotkaniu to tylko Ty i Anowi byłyście?? Jedź za morze, należyWam się :)
Agnes ja w ciąży ciągle coś w moczu miałam, jak nie ma białka to nie jest źle, bakterie to raczej normalka że są...

W sumie kto nie zaryzykuje ten sie nie dowie:)Balam sie i to bardzo..Ale jak narazie nie ma co narzekac..:) Tylko troche mi smutno samej w domku do tej 16tej albo czasem i 18tej bo tak wraca z pracy.. Pozyczyl dla mnie laptopa zebym sie nie nudzila jak Jasiek bedzie np spal..:)No wlasnie jego rodzicie sie ciesza ze poznal dziewczyne z dzieckiem:)szok..tylko ja sie strasznie wstydze jakos tak nie wiem zapraszali mnie duzo razy z Jasiem ale ja sie wstydze:p No i oni stwierdzili ze odwiedza nas tu w mieszkaniu;]Mieli byc wczoraj ale mieli za duzo spraw do zalatwienia i chyba beda dzis........juz mam stres na sama mysl..ale no coz w koncu i tak nadejdzie ten dzien:)
Boze chyba dzis umre mam taki bolesny okres...ze az mam mldosci..;/Bylam 2 dni temu na solarium na 10 min i zjaralam sie totalnie boli mnie wszystko szczypie mnie wszystko tylek brzuch itd:(ehhh Wczoraj caly dzien lalo a dzis prazy slonce:) osobiscie wole słonce ale nie az tak goraco... No wogole zapomnialam sie pochwalic Jas sam siedzi tyle ze czasem gibnie sie na bok i bum..i nie wiem czy go sadzac czy nie;/ Wczoraj siedzial siedzial i nagle na boczek spadl glowa o panele plakal troszke:(.Dzis w nocy 3 razy poplakiwal przez sen juz sama nie wiem czy to zeby czy co to..:( Ale mam od rana dosc jego marudzenia idziemy zaraz na miasto na jakies zakupy.. Aaaa co do sloiczkow no wlasnie te sloiczki maja fajne skladniki tak jak piszesz:)Ale nie daje mu codziennie..

buziaki:)
 
Wiam!

Katerinka Ja ci rowniez dziekuje za mile spotkanie. no w sumie dwa, sopot i dworzec u Ciebie. rowna z Ciebie babka. Twoje dzieciaczki widać ze szczesliwe, usmiechniete, zadowolone. To twoja zasluga. Juz ci mowilam i pisalam ze Cie podziwiam ze tak sobie swietnie dajesz rade, ze sie nie zalamalas, ze sie nie dajesz. WIdac to wlasnie po dzieciaczkach Twoich..
a wracajac do spotkania...... bylo super, moze jeszcze sie kiedys spotkamy? tylko szkoda ze inne dziewczyny nie przyszly.
hmm oczka Martynki, to fakt robily furore, dosc duzo osob je komentowalo :)) mi sie bardzo podobalo to spojrzenie KUbusia, rozbrajajace


ja tez ci jeszcze raz dziekuje za spotkanie:) moze wlasnie moje dzieci niech beda przykladem ze mozna byc szczesliwym i tak dzieci wychowac,swoje przeszly ale trzeba im wynagrodzic za to wszystko :)
a ty jestes super mama ,zajebista babka i uwierz w to ze jestes silna,a core MASZ WSPANIALA I ROWNIESZ TE OCZY ACH tylko patrzec:) spotkanie na dworcu u mnie na spontana i szybko ale bylo rowniez warto .i zgodnie spotkamy sie na pewno :)))))))))

carla tak tylko my bylismy ale dzien tak zlecial ze szok :)fajnie jest sie poznac na zywo a dzieciaczki mowie wam naprawde super,martyna zostanie moja synowa,beda ladnie z kubusiem wygladac z tymi ich oczkami:)
a ty sie posunelas krok dalej ?? chodzi mi o hmmmmmmmmmmmmmmmmmm hahahha
orchidea niech bog a on niech nic nie ........ trzymaj sie i glowa do gory,czlowiek swoje przejdzie ale o tyle jest silniejszy :)
agnes milego odpoczynku i pisz do nas:) a wyniki to nie raz norma w ciazy,bo kazdy cos lapie

A JA Z POMOCA KROPELCI ZAREZERWOWALAM LOT NA WRZESIEN :) PSIA MAC nie bede sie wyrazac,ale tak sie ciesze ze chyba bede skakac pod sufit :)))))))))))))) poznam kolejna super mame i fifcia i wogole naladuje sie pozytywna energia :)
a i zlozylam dzisiaj do konca pozew o paszport dla malej:) i juz przyjmuje to na gladko ze po raz trzeci w niedlugim czasie bede w sadzie ale mam to gleboko i szeroko:)
dobranoc:)
 
Hmmm, byłam dziś po spodnie, spotkałam znajomą z pracy. No i zaczęła się wypytywać o dawcę, czy go widuję itp. A ja że nie interesuje mnie on i po co pyta, a ona że tak chciała wiedzieć... On chyba tu jest... Bo ostatnio koleżenka mówiła, że dziewczyny go widziały jak sobie drineczki popija i w maszyny gra... Będę musiała stąd uciekać jak on mnie nawiedzi.... No i powiedziałam jej jeszcze że mam kogoś i że jest idealnie, a niech rozpowiada że się powodzi :) Mam ją gdzieś, plotkara głupia!!
Katerinka ja nie wiem o co pytasz :)
 
carla a tabletki bierzesz? bo sie mialas zabezpieczyc na amen pisalas ,o to :):))
a niech sobie chodzi po swiecie ten twoj dawca,jak by mial sie cos dowiedziec to juz by byl u ciebie a dwa ja uwielbiam takie lafiryndy-plotkary:) jade z nimi rowno i zawsze mowie a co nie widac zajebiscie jest i lepiej byc nie moze,nie nawidze takich ludzi,ktorzy gowno przeszli,swoje dodadza i maja radoche nie wiadomo z czego

bylam sie dzisiaj zapisac do kolezanki fryzjerki ,bo za dwa tygodnie ide na wesele,ale sie bede bawic,za wszystkie czasy,dzisiaj wyciagnelam sukienke i musze troche zjechac:) ale to sie da
 
reklama
Katerinka tabletki biorę od ponad 2 tygodni :) Miałam po nich plamienia, na szczęście skończyło się... Tylko drogie jak cholera, 30 zł... Ale lepsze to niż płacenie za wizyty u gina z ciążą (tfu tfu odpukać). Ale i tak zaufania nie mam do samych tabletek, jakbym mogła to bym jeszcze spiralę założyła i plasterek przykleiła :)
 
Do góry