reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

czesc mamuski :)
nie dawno wrocilam z dziecmi ze spotkania z anowi i martynka,swietna pogoda,spieklismy sie troche ale bylo warto ,anowi super mama a martynka moja synowa zostanie!! piekne oczka zjawiskowa mowie wam a jakie ma spojrzenie zalotne hahha,fajnie spedzilsmy dzionek siedzielismy na plazy,bylismy na obiedzie w mc donalds a co tam,potem na spacerku ,potem na piwku bezalkoholowym i czas tak szybko minal i dzien zlecial i trzeba bylo wracac,az sie nie chcialo tak bylo fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i powiem wam ze lepiej miec tak wspaniala mame za swoja znajoma niz nie jedna kolezanke,mam nadzieje ze jeszcze nie raz sie spotkamy:)))))))))))))))))))))))))))))))
ANOWI WIELKIE DZIEKI :) BUZIAKI DLA WAS:))))


margolcia ja cie rozumiem,wyrazilam tylko swoje zdanie a zrobisz jak uwazasz,twoje zycie...
 
reklama
katerinka super że się fajnie bawiłyście...wczoraj rozmawiałam z mężem i powiedział że będzie odwiedzał dziecko i nigdy o nim nie zapomni...i że bedzie pomagał finansowo tak jak powiedział i że w sądzie da tyle samo pieniedzy co obiecał mi....powiedział że nie wróci bo mnie nie kocha...hmmmmm.....a jeszcze 3 miesiące temu kochał...dziwne,,,,,,,że nikogo nie ma itp.....w co nie wierze że żyje tyle w celibacie....ja już jutro się zaczynam pakować...bo w czwartek rano już jedziemy...ale bede pisać z Aten...ahhhhh.....powiedział jeszcze że da mi pieniądze na łóżeczko i wózek...MA GEST FACET....po tej rozmowie telefonicznej płakałam jak bóbr....jeszcze jak słysze jego głos to coś pęka we mnie.....
 
a to dlatego takie pustki na forum :-) dziewczynki sie byczyły :-)
no to mam nadzieje ze bylo naprawde super i ze wreszcie choc troszke wypoczełyście :-)
agnes - rozumiem co znaczy tesknic , i wiem ze z czasem to przejdzie :-) dasz rade , teraz tylko miejmy nadzieje ze dotrzyma danego Ci słowa i da to co obiecał .... ja z dnia na dzien uswiadamiam sobie ze zycie z czlowiekiem ktory dal mi dziecko jest pomylka , fakt kocham go nadal i to bardzo ale ..... sadze ze z czasem to przejdzie , sa dni ze patrzec na niego nie moge ... jedyne czego teraz tak naprawde potrzebuje to wsparcia ...a on nie kwapi sie , owszem potrafi byc mily i uroczy np wczoraj powiedzial " jaki ty masz sliczny brzuszek " ale za chwile czar pryska ....
pakuj sie Kochana i mysl teraz o wyjezdzie .... masz tam porzadnie odpoczac i byc szczesliwa ....







 
Jestem jestem
! Dostałam taki okres , że czuje się tak jak miałam lekkie skurcze ;) Więc nie najlepiej jest ze mną.
A ten pajac wydzwania, nagrywa mi sie pijany na poczte, ze ja mu zabraniam sie z jego calineczką spotykać, że mnie przeprasza za wszystko, za to, ze jest takim frajerem. na prawde interesujące ;D
hehe niehc sie zglosi do programu "uzekla mnie twoja historia " albo "wybacz mi":D moj jak narzie milczy....caly miesiac cisza:D
 
to fajnie....że jestes.....ja nie lubie niedzieli...i nuda dzis...byłam na spacerze z ciocią ,kupiłam fajne boddy małemu a teraz czekam na siostre na skype ale mają chyba kompa wyłączonego....jakis dół mnie ogarnia...
 
agnes32 Też nie przepadam za niedzielami ;) Ale głowa do góry kochana :) teraz może być już tylko lepiej ;) A ja wczoraj byłam na zakupach bo takie wyprzedaże, że szok kupiłam małej komplecik body, spódniczka i opaska za 25 zł ;)
fikusek1988 dokładnie do tego programu sie nadaje ale i tak na koncu mnie zjechał jak mu powiedziałam, że dziecko moze sie z Toba spotykać ale z trzeźwym a nie naje..nym. A Twój eks jak?
moj eks??nie wiem czy zyje nawet bo mowie ze nawet przestal sie odzywac:D:D:D ja sie pierwasza nie odezwe:D
 
reklama
a ja dzisiaj jechalam wesprzec kolezanke na duchu i troche ja do pionu postawic,facet zostawil ja samo i jak sie usiadzie to tak siedzi..dziecko juz odchowala ale tak go kocha ze uuummmm,i co nic z tego nie ma,posprzatalam jej,zrobilam zakupy i pogadalismy,w sobote jedziemy znowu,wezme kolege i musimy jej troche rzeczy porobic tam,tak mi jej szkoda,myslalam ze znalazla prace i sie podniesie a tu jeszcze gorzej,a ex jej sobie pije i zyje
nie bede sie wyrazac to napisze psia mac co z tymi dziadami
agnes moi dwaj ex obiecywali gory ,ale jak sie dziecko rodzi zawsze jest cos wazniejsze,nie wazne ze dziecko chore,nie ma sie kasy,oni sie musza wyspac,napic i dalej sa zmeczeni,takie moje zdanie,
wiec nie nastawiaj sie na puste obietnice,zrobi bedzie super
my tez w ciazy nie nawidzilismy niedzieli i ja tak w sumie nie lubie do teraz,bo sa nudy po prostu
adka musimy zalozyc klub ktory jest debilniejszy naprawde!!!!!!
 
Do góry