reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mloda
To fakt, troszkę kosztuję.. Jednak ja chyba się na nią nieświadomie uwziełam :/ Zwiedziałam już mase sklepów oglądałam miliony pościeli i na każdą się krzywiłam.. a jeśli już coś Mi się troszkę spodobało cena zwaliła mnie z nóg.. Mama stwierdziła, że jeśli bardzo chce, dołoży Mi połowe.. ale sama nie wiem.. zapłace tyle samo za pościel co za łózeczko:| ale z drugiej strony noo cudna jest :) i musze wziąść pod uwage fakt, że bede musiała kupić poszewki na zmiane to jakieś kolejne 50 zł...

Wiesz, ciężko stwierdzić.. Jak pisałam mu, że byłam na usg i mam zdjęcia małej w trójwymiarze to chciał się zesrać żebym mu je przesłała, nawet doładował Mi konto.. stwierdził, że jest cudowna, i po tym było miedzy Nami dobrze, dopoki ta jego nie weszła mi w drogę, a ja że jestem jaka jestem, napisałam jej że sobie nie życzę to się pożaliła Sebusiowi i wojna.. od tamtej pory nie mamy kontaktu i oby do narodzin małej.
Malutka niestety już jest za póżno, za dużo przykrych słów powiedział o Mai .. i to były takie słowa, że ja nie była bym w stanie nawet ich wypowiedzieć... mało tego nawet o tym pomyśleć..
a jemu przyszło to tak łatwo.. nie zależy Mu...
Jest zbyt zepsuty, bym mogła pozwolić by ktoś taki ingerował w wychowanie Mojej małej dziewczynki...
Nie chciałam by tak to wyglądało, jednak nie jestem w stanie zapomnieć i nie jestem w stanie zmusić go by zmądrzał..
 
reklama
hej
Ostatnio pisałam wam ,ze ex wydzwniał ja nie odebrałam A ten h,,,,,,,, dzis przyjechał do mnie na dom zo za prostak ,a jaki skruszony nawet sam się pytał czy moze byc przy chrzci ,czy wpisze go jako ojciec znany ,czy dopuszcze do dziecka a moja odpiwedz ze nie wiem bo dzidzi muszę się spytac i juz
Siedział długo ****ł głupoty ,tymczasowo nie wyjezdza do niemiec ,ale będzie Robi przy dachach cos tam
I tak w sądzie będę walczyc o kase na mnie i na dziecko Się pytał czy będzie mógł odwiedzac dziecko ,ze nikogo nie ma a mnie to nie interesowało Bo gdy mu bieda du hhhhh,,,,,, przywarła to o mnie przypomniał :wściekła/y:
Siedział nagle przyjechała do mnie połozna mnie zbadac ,zrobiła mi ktg i cisnienie zmierzyła ja byłasm wkurzona więc miałam wysokie ,teraz głowa mnie boli :-(
A jaki cudem połozne przyjezdzają na chate przed porodem ??u kogos tez tak jest ???Za tyle moich cierpien ,za strate dzidzi ja teraz mam byc dla niego dobra?????:no::no::no:Ma się niedługo pojawic u mnie w domu ,nawet do lekaza zawiesc jebie go teraz ,pojadę autobusem co za swinie tak jak połozna go nazwała:-D
 
jeszcze nie samotna
No widzisz Kochana ;D Przeczepałam całe allegro i owszem niby jest, ale bez baldachimu, a osobno go nie dokupie.. Dlatego postanowiłam napisać do tego typka od tej pościeli czy była by możliwośc zakupu bez wypełnienia i czekam na odpowiedź :)
Osobiście bardzo podoba Mi się kolor niebieski, ale będę miec córczkę to tak troche nie haloo.. a poza tym pokoik jest taki dość ciemno zielony.. i teraz mam problem z kolorem :p

Ps: odpisał Mi ten facet, pościel kosztuję 249, a bez wypełnienia zaproponował 229 zł.. 20 zł różnicy.. no chyba przesadza..
 
Ostatnia edycja:
Kasia ładna pościel, ja też wybrałam na początku w takiej cenie, ale po przemyśleniu i przeszukaniu allegro, kupiłam za 430 zł komplet- łóżeczko, materac kokos pianka gryka, 3 prześcieradła, 2 zestawy pościeli, w tym jeden z baldachimem, i wypełnienie. Ale i tak żałuję że nie kupiłam kojca!!! Drożej by wyszło, ale teraz mam dziwną fazę że mała mi wlezie między szczebelki, bo już raz się przekręciła w poprzek.
 
Justysia pierwsze słyszę żeby położna przychodziła przed porodem, ale to fajne jest, ja bym się cieszyła że tyłka ruszać nie muszę z domu :)
 
jeszcze nie samotna
Suwaczki to wyższa szkoła tańca ;DD Mogę Ci troszkę objaśnić o co w tym chodzi, tak po normalnemu;p Ja potrzebowałam miesiąca by to opanować;p
a wiec najedź myszką na mój suwaczek, wyświetli Ci się strona Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com. wybierz rodzaj i rób wszystko wg. wskazówek.. krok pierwszy, drugi.. itd.. następnie wpisz co trzeba i wybierz opcję "stwórz suwaczek" i wyświetlą Ci się kody, skopiuj pierwszy i wejdź na swoj profil na forum, mamy tu taka opcję jak dostosuj profil, wchodzisz tam..po lewej stronie masz panel kontrolny i w ustawieniach edytuj sygnature, wchodzisz na to.. wklejasz sobie to co skopiowałaś do tej "tabelki" ze tak sie wyraże, następnie sprawdzasz sygnaturę ijak pasuję to zapisz i już ;D
 
Carlaa
Chyba się na nią zdecydowałam, mama mi dołoży wiec moja kieszeń za bardzo na tym, nie ucierpi :)
No ja się nie dziwie, że się schizujesz, ja to bym już w gacie robiła.. Ale masz ochraniacz na szczebelki..? Ja nie wiem jak on za bardzo wygląda i jaką długośc łóżeczka obejmuję, ale myślałam że właśnie po to on jest, by uchronić malucha przed tego typu akcjami..
 
Przyszla Mama urodzila przez cc :D Michalek dostal 10 pkt, ma 59 cm i wazy 3900 :D Duzy chlopak z Niego :D Gratuluje! Czekam na fotki tego malego Ksiecia :D

Kasia Faktycznie Ci zrobil przysluge tymi 20zl ;)) pozazdroscic :) ale posciel bardzo ladna :) ja mam ochraniacz na szczebelki, ale sa rozne dlugosci. Mi sie nie podobaly na cale lozeczko, wiec wzielam na pol, a Nikos za to mi sie przekreci i sobie nozkami kopie w te szczebelki, wiec to tez nie dobrze. Kojce sa miekkie i nic sie nie stanie jak bedzie kopal Maluszek, a Nikos jak sie przekreca, to glowka wali o szczebelki (w sumie o ochraniacz, ale szczebelki tez czuje) i pozniej ma cala czerwona glowke :/
Carla Ja teraz tez zaluje, ze nie mam kojca :( sa duzo ladniejsze niz lozeczka, ale moj ex kupowal, wiec juz narzekac nie bede ;)
 
reklama
Przyszła mama, a raczej OBECNA JUŻ MAMA :) WIELKIE BUZIAKI I GRATULUJĘ :* Michaś też się troszkę pośpieszył, ale tylko 9 dni :)
Kasia mam ochraniacz na szczebelki, ale nie na całe łóżeczko. Nawet jakby był na całe, to i tak żałuję. Jak Nelka podrośnie to kupię kojec, koleżanka mi mówiła żebym nie kupowała drewnianego, ale się nie posłuchałam i żałuję...
Młoda mi na zestaw dała mama i siostra, więc też nie powinnam narzekać, ale mogłam dołożyć i nie bać się że będzie wyczyniała takie cuda jak Nikoś :) A pewnie nas to czeka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry