reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Catedra Dopiero teraz spojrzałam na suwaczek. Wszystkiego najlepszego dla córeczki :happy:
Młoda Przed chwilą była walka z Fridą :laugh2: Kubulek ją odpycha, zakrywa nosek, odwraca się na wszystkie strony. Sprytne te nasze dzieciaczki.
Kasia Nie ma się czego bać, zresztą już Ci pisałam wiele razy ;-)Urodzisz, a wtedy się wszystko zmieni.
Ten ślub po 3 miesiącach to niezły pomysł :] Ale równie dobre to może być plotka.
 
reklama
Dziewczyny jak rozpoznać KATAREK?? Bo mała mi tak dziwnie chrząka jakby nosek miała zatkany, ale nic jej z niego nie leci, a jak ssie to normalnie przez nosek oddycha, i poza tym też, więc o co chodzi?? Pryskam jej wodą morską i gruszką próbowałam odciągnąć, ale nic tam takiego nie ma...
Co do samotnego macierzyństwa to uważam, że jest trudne, ale i piękne :) Przynajmniej z palantem nie trzeba się urzerać, można się skupić na dziecku i sobie.
Gjoasia Twojemu maluchowi śpieszy się do gryzienia :) Gratuluję pierwszych ząbków!!
Milkada Kubusiowi życzę powrotu do zdrówka.
Jeszcze nie samotna PUŚĆ GO I NIE ZATRZYMUJ!! ZOBACZYMY GDZIE WYLĄDUJE Z ROZPĘDU!!! Też sobie bez niego poradzisz, może lepiej niż z nim. Także życz mu powodzenia, i nie dołuj się :* Masz nas :)
Catedra zgadzam się z Tobą całkowicie
Katerinka świetnie że poszli Ci na rękę, ja nie mam co liczyć na taki akt łaski...
Bezsenna co to ta frida??
Młoda pisz co z przyszłą mamą jak będziesz coś wiedzieć, miałyśmy razem rodzić :)
Kasia a Tobie nic nie napiszę, bo szkoda mi słów do tego pana :) Zobaczysz jak córa umili Ci życie, i będziesz śmiała się z tych nerwów co je teraz masz. Zrozumiesz, że nie warto było.
 
catedra gdy ja zlozylam pozew, tez sie dowiedzialam ze dziwka jestem. on zazadal badan dna. i to w jego mniemaniu ja mam placic za badania dna bo szukam sobie naiwnego do placenia alimentow.

wole samotne macierzynstwo, choc jest mi ciezko. ale do exa za nim by juz nie wrocila. chocby byl ostatnim facetem na ziemi.

tez uwazam ze bardzo dobrze zrobilam odchodzac od ex. i nie zaluje tego. teraz tak samo bym zrobila

jestem czlowiekiem i nalezy mi sie jak przyslowiowa,psu buda, godnosc. trzeba sie szanowac. nie pozwalac na chamskie zachowania. ja bym nigddy w zyciu nie prosila by ex ode mnie nie odchodzil. nigdy w zyciu.


carlaa malej moga schodzic wody plodowe, jak niema problemow ze ssaniem, jesli wydzielina z nosa nie jest zolta. tzn ze sa to wody plodowe. nie ruszaj tego nie sciagaj nie psikaj niczym. jesli niema problemow ze ssaniem tak jak piszesz. samo jej przejdzie,

a frida to ulepszona gruszka. tyle ze droga bo okolo 25zeta
 
Ostatnia edycja:
Aha i czy to normalne że mała ma taką suchą skórę?? Łuszczy się jak cholera, na stópkach bardzo i na główce, a że ma długie włoski to wszystko widać...
Smaruję ją, ale nie wiem czy może jakiś emolient do smarowania kupić??
 
A aspirator nie jest lepszy niż gruszka?? Bo w razie czego kupię... Mam gruszkę z canpola, ale ona taka lipna jest i boję się ją do noska małej wsadzać...
 
Carla a moze sprobuj zrobic z tymi suchymi miejscami tak jak z ciemieniucha? To chyba sie smaruje mocno oliwka i po kilku minutach zetrzec ja trzeba, ale lepiej poczytac jeszcze gdzies na ten temat :) Nikos kiedys mial suche za uchem i posmarowalam mu kremem Bambino, tak dosc duzo, a za chwile zdjelam krem recznikiem jednorazowym :) ja nie mam porownania gruszki z frida, bo nie wiem co to dokladnie ta frida nawet heh ale grucha jest ok jesli dziecko sie nie buntuje :)
Bezsenna oj tak, sprytne te dzieci sa :)
Kasia moj ex obiecywal mi ostatnio gwiazdki z nieba :) nie wierze w cudowne przemiany :no: jesli by mnie kochal, to by mnie nie zostawial! o :) mi nie zarzucil puszczania :confused2: chociaz czasem mu wkrecam, ze to nie jego dziecko haha gdybyscie zobaczyly wtedy jego mine :) ale pozniej sie smieje i mowi, ze jestem walnieta :laugh2::sorry: no coz :)
Katerinka to rozumiem, ze wracasz do pracy? czy jak? Bo nie skumalam :sorry:
Przyszla Mama jeszcze nie urodzila :( Ma bole od 23 ale nie ma rozwarcia :(
Cos mi sie suwaczek zawiesil .... wg niego Nikos ma 88 dni :)
 
bezsenna
No tak malutka pisałaś, troszkę się uspokoiłam, ale ciągle zastanawiam się jak to będzie i czy sobie poradzę, przerażają mnie te pierwsze tygodnie malutkiej, będzie taka drobna.. Nigdy nie miała pewnej ręki do takich maleństw, strasznie się stresuję i boję ze krzywde zrobie, bo złape za mocno, albo zle..

a co do byłego mam go gdzieś już przestałam o Nim myśleć, wyleczyłam się.. Tylko denerwuje mnie fakt, że nie wiem jak sie zachowa, gdy zadzwonie o rejestracje córci.. gadał, że pojedzie ze mna, ale tak na prawde nic z nim nie wiadomo, a lepiej było by gdyby poświecil Mi tą chwile bo wtedy obyło by się bez sądownego ustalenia ojcostwa.. Jeden problem z głowy mniej, ale raczej nie nastawiam się na to, bo znając jego tzn. tą jego ogromną zmiane będzie utrudniał wszystko.
Cisza miedzy nami jest piękna:happy:\

mloda
Ja nie muszę mu wkręcać, on sam sobie wkręca co jakieś dwa tygodnie ;p Raz gada, że nic nie dostane bo to nie jego dziecko, a niedługo potem, że pomoże ile będzie w stanie, bo to też jego księżniczka.. ;|
Ale tylko na gadaniu się kończy.
 
reklama
Catedra Dopiero teraz spojrzałam na suwaczek. Wszystkiego najlepszego dla córeczki :happy:

dziękować:-) jakie ja dorosłe dziecko już mam:szok::-D

Dziewczyny jak rozpoznać KATAREK?? Bo mała mi tak dziwnie chrząka jakby nosek miała zatkany, ale nic jej z niego nie leci, a jak ssie to normalnie przez nosek oddycha, i poza tym też, więc o co chodzi?? Pryskam jej wodą morską i gruszką próbowałam odciągnąć, ale nic tam takiego nie ma....
małe dzieci mają chrapkę... to jest normalne i nie wynika z katarku ale z tego, że mają mleczko w gardziołkach... nie przejmuj się tym wogóle... każdej z nas dziecko to miało...

catedra gdy ja zlozylam pozew, tez sie dowiedzialam ze dziwka jestem. on zazadal badan dna. i to w jego mniemaniu ja mam placic za badania dna bo szukam sobie naiwnego do placenia alimentow.

wole samotne macierzynstwo, choc jest mi ciezko. ale do exa za nim by juz nie wrocila. chocby byl ostatnim facetem na ziemi.

tez uwazam ze bardzo dobrze zrobilam odchodzac od ex. i nie zaluje tego. teraz tak samo bym zrobila

jestem czlowiekiem i nalezy mi sie jak przyslowiowa,psu buda, godnosc. trzeba sie szanowac. nie pozwalac na chamskie zachowania. ja bym nigddy w zyciu nie prosila by ex ode mnie nie odchodzil. nigdy w zyciu.
wyszłam z tego samego założenia odchodząc...
jego teksty, że "darmozjada nie będzie utrzymywał" zbyt mocno zapadły mi w pamięć... tym bardziej, że nigdy mnie nie utrzymywał płaciłam połowę za dom, połowę rachunków, swoje rachunki opłacałam sama i nigdy nie wzięlam od niego pieniędzy na nic...

Aha i czy to normalne że mała ma taką suchą skórę?? Łuszczy się jak cholera, na stópkach bardzo i na główce, a że ma długie włoski to wszystko widać...
Smaruję ją, ale nie wiem czy może jakiś emolient do smarowania kupić??

skórka jej schodzi i jest suchutka bo ostatnie 9 miesiecy pływała:-) ja swojej kupiłam balsamik nivea sensitive i super małej nawilżał skórkę... a te schodzenie naskórka musisz przetrzymać to normalne...

A aspirator nie jest lepszy niż gruszka?? Bo w razie czego kupię... Mam gruszkę z canpola, ale ona taka lipna jest i boję się ją do noska małej wsadzać...
ja polecam tańszy od fridy "sopelek"... dużo lepiej wyciąga niż gruszka i ta cała frida...
 
Do góry