reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Aha i czy to normalne że mała ma taką suchą skórę?? Łuszczy się jak cholera, na stópkach bardzo i na główce, a że ma długie włoski to wszystko widać...
Smaruję ją, ale nie wiem czy może jakiś emolient do smarowania kupić??
Nie martw sie moja to samo miala polozna mi kazala ja smarowac oliwka duzo i czesto wyszla po tygodniu moze troszke wiecej.
ticker.php
 
reklama
carlaa mojej tez schodzila skorka a szczegolnie z nozek. ja mialam darmowe probki oilatum takze ja w tym ja kapalam (te emulsje wlewalam do wanienki)tak kilka razy i zeszlo. i tak jak pisza inne mamusie to normalne jest.

moja fridy sie boi, drze sie niesamowicie az sie zachodzi gdy jej tym probowalam sciagac. gruszki tak sie nie boi. ale gruszka nie zbyt mi sciagalo te glutki.

zobaczysz co u was lepiej sie sprawdza. czy frida czy gruszka.ale sopelka nie probowalam.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odpowiedzi :)
Kasia ładny suwaczek zrobiłaś :)
Catedra faktycznie dorosła córcia już jest :) Ja jak patrzę na zdjęcia sprzed 2 tygodni to widzę jak moja się zmieniła...
Smaruję ją nivea sensitive i kąpię w oilanie, więc poczekam na efekty, i chrumkaniem też już się nie przejmuję :)
 
Aha i czy to normalne że mała ma taką suchą skórę?? Łuszczy się jak cholera, na stópkach bardzo i na główce, a że ma długie włoski to wszystko widać...
Smaruję ją, ale nie wiem czy może jakiś emolient do smarowania kupić??

tez mialam ten problem, o pierwsze zrezygnowalam z plynu myjacego do kapieli i zastapilam mydelkiem bambino a cialka nie smarowalam oliwka tylko linomagiem mascia, 4 dni i jest ok, a do noska zamiat fridy mam otrivin jest super do glutkow
 
tez mialam ten problem, o pierwsze zrezygnowalam z plynu myjacego do kapieli i zastapilam mydelkiem bambino a cialka nie smarowalam oliwka tylko linomagiem mascia, 4 dni i jest ok, a do noska zamiat fridy mam otrivin jest super do glutkow
Linomag masc to ja uzywalm na odpoazona pupcie bo kiedys chcialam zmienic pieluchy na tansze i to byl wielki blad.
Co do nosa ostatnio w kawie na sniadnie bardzo zle mowili o tych wszystkich podobnych do OTRIWIN wypowidaly sie lekarze pediatrzy ze to uszkadza śluzowke nosa.
024013950.png

ticker.php
 
Carlaa
Dziękuję ;DD
W końcu załapałam tego całego suwaczka;p
Moje dziecko wyssało Mi cała inteligencję:)

Ide robić makaron z truskawkami bo się wściekne jak zaraz nie zjem ;p
 
Kasia bardyo ladna ta posciel, ale droga brrr :/ ja mam posciel z troskliwym misiem, a druga w jakies misie i teraz tez chce jeszcze jedna dokupic, ale chcialabym z troskliwymi misiami a juz nie ma na allegro :( a ciekawa jestem czy Twoj ex zmieni zdanie na temat jego ojcostwa jak zobaczy Malenstwo .... tylko moze byc za pozno :/
Anaaa a co z tym Otriwinem jest nie tak? Pamietasz moze? Bo ja tez go stosuje, ale nie wlewam Malemu prosto do noska, bo jak sobie kiedy tym prysnelam do nosa, to chyba mi sie tam litr wlal hehe dlatego przelewam do takiej ala buteleczki, w ktorej kiedys kupowalam sol fizjologiczna i dopiero z tej buteleczki wkraplam Nikolkowi kropelke do noska. Jesli chodzi o cytaty to ja nie mam bladego pojecia :)
 
reklama
kasiaa:) nawet te same posciele wybieramy:) hehe jak masz juz wypelnienie to popatrz moze ten czlowiek ma tez komplety tej poscieli bez wypelnienia. duzo mnie zaplacisz

a co linomagu to on nie szkodzi takze polecam na cale cialko:)
 
Do góry