reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

od dzis zostały mi ostatnie 4 tyg ,wow :)A moze 6 tyg nic nie wiadomo
Przyszła mama 26,nie martw się ,niedługi i ty tu zawitasz z swoim aniołkiem :tak:Szybkiego porodu życzę Chyba ja po Tobie będę cos mi się zdaje :szok:
A po mnie będzie adka ?a moze jeszcze ktos ,jesli kogos nie wymieniłam to przepraszam
Dzis znowu ten bydle dzwonił ,ale ja nie miałam czasu odebrac ,nie zdązyłam ale się boję zebym czasem czegos nie palneła ,a znając mnie jestem zbyt nerwowa i duzo złosci we mnie do niego i nienawisci A co lepsze ,bydle zaczął wydzwniac na domowy tez tel
 
reklama
od dzis zostały mi ostatnie 4 tyg ,wow :)A moze 6 tyg nic nie wiadomo
Przyszła mama 26,nie martw się ,niedługi i ty tu zawitasz z swoim aniołkiem :tak:Szybkiego porodu życzę Chyba ja po Tobie będę cos mi się zdaje :szok:
A po mnie będzie adka ?a moze jeszcze ktos ,jesli kogos nie wymieniłam to przepraszam
Dzis znowu ten bydle dzwonił ,ale ja nie miałam czasu odebrac ,nie zdązyłam ale się boję zebym czasem czegos nie palneła ,a znając mnie jestem zbyt nerwowa i duzo złosci we mnie do niego i nienawisci A co lepsze ,bydle zaczął wydzwniac na domowy tez tel

4 tyg, moze 6 a zapomnialas ze moga byc jeszcze dwa:D tak jak u mnie:D urodzilam w 38 tygodniu przeciez:) zycze wam kochane powodzenia, wytrwalosci i oczywiscie zdrowych dzieciaczkow.

p.s. dziewczyny czy u was tez tak jest, mala placze bo glodna daje cyca, beknie jej sie pozniej chce ja plozyc a ona w ryk, a jest przewinieta nic tam jej nie moze byc, pieszczoty tez jej daje ale nie moge byc caly czas na jej zadanie:D jak ja moge nauczyc zeby sobie po prostu lezala w lozeczku?
 
Cześć Mamusie :-)

Ach aż muszę się i Wam dzisiaj pochwalić bo już to zrobiłam chyba całemu światu :tak: moja Paulsia już sama chodzi :-):-):-) wczoraj były tylko małe próby po kroczku a dzisiaj już zasuwa aż miło popatrzeć :-D ma 10,5 miesiąca i nie spodzewałam się że już będzie śmigać po domu ;-) ale niesamowite uczucie ... właśnie dla takich chwil warto przez to wszystko przejść :tak::tak::tak:

Pozdrowonka :-)
 
Ostatnia edycja:
4 tyg, moze 6 a zapomnialas ze moga byc jeszcze dwa:D tak jak u mnie:D urodzilam w 38 tygodniu przeciez:) zycze wam kochane powodzenia, wytrwalosci i oczywiscie zdrowych dzieciaczkow.
No rzeczywiscie mogą byc ostatnie 2 ,aby szybko poszło i mało bolesnie :(Fajnie ,ze urodziłas przed terminem i nie musiałas czekac :)te ostatnie tyg są dla mnie najgorsze ,duzo strachu ,i boję się aby tylko dzidzia była zdrowa

Asuzana -anpewno piękne uczucie :)Gratulacje :)Juz z córcią mozesz smigac po zakupy :)Będzie wszytko sciągac z półek hihi A chodziła w chodziku ,przed tym całym zdarzeniem ?Masz fotki jak pierwszy raz ustała na nózki:)???

Adka tak mam juz wszytko ,jak urodzę to pewnie wiel rzeczy wyjdzie najaw czego brakuje :)A ty masz wszytko?odczytałam wiadomosc:)zgadzam się :)
 
Ostatnia edycja:
Hej! Napisalam dlugiego posta i mi go wykasowalo :((((((((
O szczepionkach powiem Wam, ze ja zrobilam skojarzone i po 2-iej szczepionce Nikos tez mi goraczkowal, wiec chyba zalezy od dziecka, bo jak dobrze pamietam Kubus Bezsennej nie mial nic po szczepionkach :) Ja uwazam, ze jesli macie sie zadreczac to lepiej je wykupic (jesli macie pieniadze), ale jesli nie wierzycie w nie :) To nie bierzcie ich :) Chyba, ze tak jak pisala Agazoja, jakies dziecko bedzie szlo do zlobka, to warto wziac rotawirusy :)
Pisalam Wam ostatnio, ze moj ex nie ma kasy, dlatego daje mi w ratach nie?? No to dzis przyszedl z najnowsza Nokia dotykowa ..... :confused: Pewnie znalazl :tak:
Asuzana Gratuluje pierwszych kroczkow!!!! Pewnie swietnie to wyglada jak zasuwa sobie po mieszkaniu :D
Justysia No to zycze Ci szybkiego i malo bolesnego porodu!!! Mam nadzieje, ze bedziesz miala okazje Nam sie pochwalic swoim Malenstwem :D A o dzidzie sie nie wartw, z pewnoscia jest zdrowa i juz nie moze sie doczekac jak zobaczy Mame :D
Przyszla Mama, Justysia, Adka Tylko Wy nam zostalyscie??? Co to za forum bedzie bez Mam oczekujacych?? :( Chociaz moze lepiej, ze nikt nie dolacza do Nas tu :)
Gjoasia Ja czekam na te dobre wiadomosci od wrozki, na chorobe nie czekam :p Pytalam kolezanek w pracy o jakas dobra wrozke, ale znaja tylko takie co za stowe powiedza "Dzien dobry" :-(
Chcialam Wam cos jeszcze napisac, ale juz zapomnialam :( Jutro sie odezwe :D
 
Juz wiem co chcialam :)
Carla jaki masz wozek? Ja ostatnio wyszlam z Nikosiem na spacer, to sie ruszyc nie moglam moim wozkiem :/ Chociaz tez mam dosc mocny, ciezki wozek, ale niestety u mnie tak nie odsniezaja chodnikow .... przeciez nie wazne, ze ludzie smi przez przejscie nie moga przejsc, a z wozkiem, to juz nawet nic nie mowie :/
Adka jeszcze troszke Ci czasu zostalo, wiec skompletujesz pewnie wszystko :) Ja osobiscie teraz zaluje, ze nie kupilam kojca, duzo ladniejsze sa od zwyklych, drewnianych wozeczek, a w podobnych cenach .... ale czego moglam sie spodziewac, o zakup lozeczka postaral sie moj ex :) za to zapomnial kupic ochraniacza na szczebelki i poscieli, wiec sama sobie zamowilam, a ze urodzilam 2 tygodnie przed terminem, to zamowilam na allegro w dzien, kiedy wody mi odeszly (chwile przed tym) a paczka doszla jak wyszlam ze szpitala :)) .... wow przez deszcz sie zarazila?? Jejku ...... Moja kolezanka sie calkiem nie dawno zarazila gdzies i mowila, ze nie ma nic gorszego :/ rotawirusy, jak dobrze pamietam kosztuja razem 600 zlotych, ale chyba mozna rozlozyc na 3 szczepienia, wiec wychodzi po 200 zlotych, niby nie jest zle, ale dla samotnej Mamy, nie jest proste uzbieranie takiej sumy :(
Jeszcze chce sie pochwalic, ze nie pale od 4 dni (niby nie tak duzo, ale jak nie mam motywacji, to sporo :) ) i wcale mnie nie ciagnie z tym e-papierosem :D Jestem bardzo zadowolona! :D
 
Ostatnia edycja:
Agazoja specjalnie patrzyłam na małą, i jest ok. Ale dzięki za spostrzegawczość :)
Dziś byłyśmy na drugim spacerze- roztopy, mokro w nogi, ciężko się idzie, ale wózek- rewelacja :) Jestem bardzo zadowolona że kupiłam Maritę, ciężki grzmot, ale mam wózkarnię i nie muszę nosić. A jutro dłuższa podróż pod las, tylko że zamiast obcasów założę salomony :)

Ojej juz na spacerku!:) No prosze:) Wlasnie kiedy jest najodpowiedniejszy moment zeby wyjsc z maluszkiem?Bo slyszalalm ze najpierw tzreba "werandowac" Jutro Jas ma 3 tygodnie juz..a nie powiem ze chcialabym juz tez wyjsc z domku i pochwalic sie malutkim:)
 
Orchidea podobno 3 tygodniowe Malenstwo moze juz wyjsc w taka pogode, ale ja bym werandowala na poczatek :) chociaz kilka razy tak :) Nie wiem dokladnie jak to wyglada, bo ja rodzilam w srodku lata, wiec spacery moglam zaczac po pierwszej wizycie petronazowej, czyli po kilku dniach :)
 
reklama
Orchidea podobno 3 tygodniowe Malenstwo moze juz wyjsc w taka pogode, ale ja bym werandowala na poczatek :) chociaz kilka razy tak :) Nie wiem dokladnie jak to wyglada, bo ja rodzilam w srodku lata, wiec spacery moglam zaczac po pierwszej wizycie petronazowej, czyli po kilku dniach :)

Oj jak ja tesknie za latem:)
No wlasnie nie wiem jak wyglada to werandowanie tez... Slyszalam ze temperatura nie moze byc ponizej zera.... Wogole inni w jakies przesady wierzą i mi gadali ze wychodzi sie dopiero po chrzcie ;/
 
Do góry