reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Justysia nie forsuj się za bardzo. Ja od niedzieli mam remont, zasuwałam 3 dni, siostra mi pomagała, dziś już kolega przyszedł malować to jest ok, ale noce miałam kiepskie z przepracowania. Ręce w górze, ciągłe schylanie się, masakra... Ale jak jest się samej to nie da się uniknąć dźwigania itp... Tylko później ciężko z bólu zasnąć.
Jutro się remont skończy, może łóżeczko z pościelą przyjdzie to sobie wszystko poustawiam i wprowadzę się do nowego pokoju :) I tak chyba powitam Nowy Rok, bo planów żadnych nie mam.
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie-jakis czas temu pisalam na tym watku...
Minelo troche czasu i relacje z mezem sa lepsze...Przynajmniej na dzien dzisiejszy tak to wyglada...Nie denerwuje sie juz i nie stresuje...Coz oby tak dalej...
Co do ciazy to jestem juz 4 dni po terminie i nadal cisza...
Szczerze im dluzej czekam to tym bardziej sie boje...
Pozdrawiam wszystkie i zycze Szczesliwego Nowego Roku:-)
 
anowi wyczytalam w gazecie i dzwonilam do mojej kadrowej i to wchodzi od stycznia ale jak ktos jest obecnie ma pelne prawo z tego skorzystac,musisz zlozyc wniosek tydzien przed zakonczeniem tego 20 tyg.i normalnie przysluguje platny
leci ten czas nasze dzieciaczki rosna,dzidzia śliczna:)
justysia a ja bym cie tym proszkiem pacnela.prosze cie nie nos kg!! to dla waszego dobra
carla no to teraz odpoczywaj i tylko czekac,kazda z nas pewnie spedzi sylwka w domu, a mi sie nawet nie chce nigdzie isc nawet gdybym mogla,posiedze z dziecmi i obiecalam corce ze czekamy do 24 na petardy,tylko pytanie czy wytrzymamy:)
ja juz wam zycze dzisiaj wszyStkim ZEBY TEN 2010 BYL W KONCU LEPSZY DLA KAZDEJ Z NAS ,MNIEJ ZMARTWIEN ,USMIECHU NA CODZIEN I POCIECHY Z NASZYCH KOCHANYCH DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Daj ludziom wiary...
Idź już Nowy Roku -
tak mówi Rok Stary
i znika... z łzą w oku.
Z ostatnią kartką kalendarza
zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte w pamięci chwile
i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni
wchodzi się na najwspanialszy bal świata.'
Życzę WAM KOBIETKI wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2010;-)
a w sylwestra szampańskiej zabawy do białego rana :);***



p.s szczególnie kieruje te życzenia do Dorotki :) kochana bedzie dobrze!musi byc:)!
 
Kochane zyczę wam na 2010 r duzo szczęścia ,radosci ,duzo usmiechu na twazy ,zebyscie spotkały tego jedynego ,by pokochał wasze dzidzie jak swoje ,byscie zapomniały to co było Byscie nie cierpiały,byscie nie martwiły się czy starczy pieniązków na wszytko ,zdrówka dla waszych dzieciaczków ,łatwych porodów :tak:


Ja dzis będę siedziec przed telewizorem i tak spędze sylwestra:)MImo ze brat ma przyjechac z bratowa i z synem
carla ty uwazaj na siebie ,bo moze ta twoja praca skaczyc się jakims bólem w boku jak u mnie .Nie zyczę ci tego :no:
 
No już przestał. Gdyby mnie wyzwał to bym z nim nie rozmawiała. Nie jesteśmy razem. :confused: Ale spędzam z nim sylwestra. Wybrał mnie a nie kolegów. Więc plus dla niego. A nie chciał iść, ze względu na kolegę, żeby go nie zostawić samego. A ja nie chciałam go zabrać z nami [kolege] , bo za nim nie przepadam. I wczoraj stwierdził, że będzie h**em dla kolegi ale woli jechać ze mną. Się pytał co mi kupić. Czy jakieś owoce czy jogurty :-D Ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca. Wszystko się okaze dzisiaj wieczorem. :-D:szok: Przytyłam niecałe 10 kg. Powoli zaczynam kompletować, z ciuszkami problemu nie ma :) Bo póki co większość dostałam od koleżanek a kupiłam o wiele mniej. :blink: Powoli, powoli i się wszystko skompletuje :sorry2:
To widac ze troche się stara ,ale jak mówisz lepiej nie przechwalac :)To duzo nie przytyłas ja mam 9 niecałe na plusie ,dzidzia juz jest z głowką w dole:)Teraz tylko odliczac tyg ,i myslec jak to będzie :)Przynajmniej wiesz co będzie miała to sukieneczki mozesz zbierac dla dzidzi a ja nie wiem więc wszytko jest kolorowe:)heh:)Baw się dobrze ,pij duzo oczywiscie soczki :)
 
adka podziwiam i zeby bylo spokojnie dzisiaj:)

a ja z dziecmi dzisiaj same w domku na sylwestra,corcia pokoj sobie dekoruje,chce tanczyc i do 24 czekac na fajerwerki,to posiedzimy dzisiaj sobie:) wiec moze jakos spokojnie bedzie :)
wszystkiego dobrego jeszcze raz:)
 
dziewczyny Szczesliwego Nowego Roku!!!
Jak najmniej zmartwien i nerwow, a jak najwiecej spokoju. Radosci ze swoich maluszkow a dla nierozpakowanych mamus udanych i bezbolesnych porodow:-)
 
U nas Wigilia w porządku, ale pierwszy dzień świąt już nie. Ktoś podpalił windę w bloku, cała stanęła w ogniu, myślałam, że umrę ze strachu jak zobaczyłam korytarz cały w dymie i biegających po tym korytarzu strażaków. Nasze mieszkanie jest najbliżej windy. Chwyciłam tylko dziecko, brat psa, mama kluczyki do samochodu i o 23 jechaliśmy do babci.

Życzę Wam, aby 2010 rok był lepszy od mijającego i z pełnym przekonaniem wiem, że tak będzie, bo większość z Was urodzi w tym roku swoje Dzieciaczki :happy2: A te, co już urodziły będą miesiąc po miesiącu obserwować rozwój swoich pociech. Wszystko będzie dobrze jak tylko ciąża minie. Bo to naprawdę przykry czas, gdy się go przeżywa samej, ale z dzieciaczkiem przy boku to już co innego, sama jestem tego żywym dowodem i zamieszczam też ten dowód na zdjęciach ;-) Jestem szczęśliwa i to prawda, że po burzy przychodzi śłońce.
 

Załączniki

  • SDC13184.jpg
    SDC13184.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 43
  • SDC13193.JPG
    SDC13193.JPG
    56,9 KB · Wyświetleń: 45
  • SDC13213.jpg
    SDC13213.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 44
  • SDC13258.jpg
    SDC13258.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 42
reklama
HEJ! Chce Wam zyczyc pod koniec tego i przy poczatku nowego roku duzo wytrwalosci. Zycze Wam, abyscie odnalazly dawny spokoj i zebyscie nie musialy patrzec w przeszlosc! Waszym dzieciaczkom tym w brzuchach i tym juz przy piersi chce zyczyc duzo milosci nie tylko ze strony Mamy ..... duzo usmiechu i odkrywania nowych wspanialych aspektow zycia :D No i Mamusiom , ktore zamierzaja sie rozpakowac w 2010 zycze malo bolesnego porodu i duzo sil zwiazanych wlasnie z nim. Mam nadzieje, ze szybko Wam ten czas zleci, bo to on wlasnie jest tym najgorszym momentem w calym macierzynstwie! BUZIAKI!!!

Ktoras z Was pisala, ze poznam nowych ludzi w pracy. Przepraszam, nie pamietam ktora :zawstydzona/y: Ja juz tam wczesniej pracowalam, umowa po prostu skonczyla mi sie we wrzesniu tego roku i bylam na macierzynskim, no i od jutra wracam, z tego co wiem nikogo nowego w hotelu nie ma, wiec niestety nowych znajomosci nie bedzie heh :) Na poczatku jak dyrektor zaproponowal mi powrot do pracy, nie moglam sie doczekac stycznia, teraz jak wiem, ze juz jutro o 6 rano bede tam stala, wcale nie jest mi do smiechu :( Jest mi bardzo ciezko zostawic Nikolka, ale nie wiem, czy to z tesknoty czy po prostu z lenistwa .... strasznie sie rozleniwilam przez okres ciazy i macierzynskiego :/ wiem, ze wszystko bedzie dobrze, najgorsze jest to wstawanie o 4 :( ale wszystko sie przezyje :)

Agnieszka ostatnio sie zastanawialam czy juz wszystko ok, ze juz nie piszesz ;)) dobrze, ze juz wszystko Ci sie ulozylo, trzymam kciuki za szybki porod! Napisz i wstaw nam tu zdjecia jak sie urodzi Malenstwo :*
Anowi Twoj ex ladnie tam sobie pozwolil w sadzie :/ ja nie moge pojac jak mozna byc z kobieta ( dosc dlugo w Twoim wypadku) po czym klamac w sadzie i jechac po niej jak po najgorszej :/ zycze Ci, zeby sprawa szybko dobiegla konca i zeby per tatus otworzyl oczy i uwierzyl, ze sad nie jest na jego poziomie i nie wierzy we wszystkie bzdury jakie mu powie. Na szczescie masz Martynke przy sobie, ktora przeslicznie wyglada w tej sukienecce :D
Orchidea bardzo ladny wiersz ..... az mi sie lezka zakrecila ;))
Bezsenna widzialam juz ostatnio te zdjecia (czesc) na fotoblogu czy jak mu tam ;)) fajny ten mikolaj :) w takim razie i ja wkleje mojego mikolaja .... a raczej 2 ;))
 

Załączniki

  • P8280301.jpg
    P8280301.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 44
  • P8280330.jpg
    P8280330.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 41
  • P8300390.jpg
    P8300390.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 44
  • P8300399.jpg
    P8300399.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 40
Do góry