reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

WITAM :)
Czytam czytam te Wasze posty i zawsze zaczynam cos pisac ale nigdy nie mam veny dokonczyc... :) Widze Swieta minely w miare lajtowo ale czytajac posty niektorych mam widze czuly to samo co ja.. ja ryczalam prawie w kazdy dzien....Czytalam wypowiedz ktorejs tam mamy ze byly nie wyslala jej zyczen na swieta tak jakby nawet na to nie zaslugiwala... A ja dostalam zyczenia od dawcy..weszlam na gg po wigilii ustawilam opis "oby dzis ludzie przemowili ludzkim glosem" :-) nie minela sekunda a on mi wyslal zycznia: "wesołych swiat zdrowia i szczęścia dużo pomyślności wszystkiego co najlepsze" SZOK!!:baffled: Po cholere on je wysłał?!Jak zlodziej moze zyczyc okradzionej osobie tego z czego ja okradl?! Co to wogole za zyczenia?! Plynace prosto z serca?? Napisalam mu "to mnie teraz zszokowales" napisalam - "mam napisac wzajemnie?" a on -"NIE MUSISZ"

SMIECHU WARTE............................................:eek:Zapytal sie jak sie czuje...dobra produkuje sie tam produkuje a on- "yhym" co za ciec;/ Mogl sie wogole nie odzywac i nie pytac bylabym szczesliwsza! ehh szkoda gadac... co jeden to lepszy.........
 
reklama
hej
Katerinka daj znac ,jak było z załatwianiem chrztu
Carlaa -Roan Marita są fajne wózki ,więc do dzieła :)
Orchodea 22 a po jakim czasie się do Ciebie szanowy dawca odezwał????To dobrze ,ze wogóle o Tobie pamięta
A mnie boli rzołądek ,mam dosc ciąży RATUNKU bo umre
Ostatnio pokazywałam bratu i bratowj suknie slubną ,i powiedzieli ze jeszcze mi się przyda ,a jak na to ze prędzej mnie w trumne w tej sukni wzucą niz ja dobrze zeycie sobie ułoze z kims ,nawet tego nie pragnę Bo moze byc powtórka z rozrywki ,więc dziękuje
Raz juz do slubu się przygotowywyałam ,więc mam dosc tego wsydu przez bydlaka
 
orchidea u mnie tak samo:-) szanowny ksiaze dawca odezwal sie na swieta z zyczeniami typu "zebys w przyszlym roku miala mniej zmartwien"...Ja nie wiem czy to jakas parodia byla czy co?? Kazde zmartwienie jakie mialam w tym roku bylo z jego powodu a on mi zyczy malo zmartwien hehehe nie no rece opadaja. Oczywiscie tradycyjnie ze mnie przeprasza za wszystko i blablabla w kolko to samo... Juz chyba z 30 razy to slyszalam ale jakos nigdy nic z tego nie wyniknelo. Nic nie odpisalam bo niby co?:sorry2:

carlaa ja stawiam na roan marite :tak:
 
a ja mam kolejny mega nerw:wściekła/y: z tymi chrzcinami,no uparli sie na slub i h.....
ide rano ostatni raz jak nie zalatwie to ide do innego kosciola,ksiadz nie ma czasu na takie sprawy,najpierw slub,no zajebiscie,a siostra ex uwaza ze to wstyd tak chrzicny zalatwaic a ex nie mysli zeby pojsc ze mna,
tak najlepiej braciszek sie zachowuje majac wszystko w dupie i jeszcze bedzie sie wymadrzac,wiec u mnie w domu dzisiaj bombowo,
a co do zyczen widze ze co jeden to madrzejszy,grunt ze my sie martwimy o wszystko ,dzieci sie wychowaja to wtedy sie zajma.....i sobie przypomna..........
 
Hej, przepraszam, ze ostatnio tak malo pisze, swieta przelecialy szybko, pozniej chrzest ..... nawet bylo fajnie, rodzice exa spotkali w kosciele znajomego kamerzyste, wiec przy okazji bedziemy miec plytke :D gdyby siostra (chrzestna Nikosia) nie siedziala na przeciwko mnie i nie calowala sie ciagle ze swoim chlopakiem, to by bylo duzo lepiej, ale chyba nie mogli sie powstymac, bo ciagle wychodzili do mojego pokoju, w ktorym spal Nikos, albo grala na kompie moja bratanica :/ po obiedzie i kolacji rodzina exa wyszla no i przyszli sasiedzi i znowu trzeba bylo latac, wszystko nowe na stol klasc ..... ale gdybym ich nie zaprosila, to by sie obrazili .... juz taki ich urok :/ no a nastepnego dnia, czyli wczoraj przyszli na poprawiny rodzice exa, fajni sa, dlatego moge z nimi spedzac czas :) i teraz najwazniejsze .... moj ex znowu pisal do mnie czy chce wrocic do niego i czy go kocham ..... juz mnie to wkurza, bo raz powiedzialam i nie chce sie powtarzac :/ Dzis dzwonil do mnie ksiegowy i mam byc w pracy 1 stycznia :( boje sie, ze Nikos nie bedzie mi spal, a musze wstac o 4 zeby dojechac do pracy, chyba ze pojade samochodem, ale jeszcze nie wiem ;/
niestety nie mam czasu, zeby nadrobic, bo teraz znowu szykuje wszystko na urodziny, mam zamiar wyprawic je w sobote po pracy, bo 8 juz wyjezdzaja moi bracia, a chce zeby byli na nich, a w tygodniu srednio mi sie usmiecha urodziny wyprawiac :)
Katerinka mi tez robili problemy w kosciele :/ mowilas moze, ze nie jestescie razem i nie bedziecie? Bo mnie o to pytali, siostra mowila, ze gdybysmy razem byli, to najpierw slub a pozniej chrzets :/ bez sensu, powinni sie cieszyc, ze chce dziecko ochrzcic i wychowywac w chrzescijanstwie, ale oni maja swoje humory, wiec trzeba to brac pod uwage, na szczescie juz mam to za soba, bo pewnie znowu bym sie denerwowala :/
Napisze cos w tygodniu i postaram sie ponadrabiac ..... buziaki
 
Dziewczynki, jutro rozprawa. trzymajcie, ktora za mnie kciuki. prosze. tak sie boje jutrzejszego dnia, co on wymysli, jak sie zachowa?
mam nadzieje ze pokarm bede miec dla malej,

trzymajcie kciuki

dzieki
 
agugucha heh no Twój dawca bynajmniej przepraszał... bo "mój" nie! ;] pewnie nie ma za co;] Faktycznie co jeden to madrzejszy!
carla oba wózki sa fajne ale wez pod uwage cene roan marity gabryty i ciezar ma ciezki spód solidny ale ciezki...zas ballerina jest o wiele lżejsza dogodniejsza cenowo i az tak bardzo sie nie rózni od roana.. No ja dzis oglądałam oba te wózki i pytalam sprzedawcy - kwestia gustu co do wygladu a gabrytowo itd ballerina wiecej plusów ma.Wiec sie zastanow:) Zreszta sama podejmiesz decyzje:)
justysia1989 heh dobre "szanowny" no on tam raz na ruski rok da znac o sobie niestetey nie da zapomniec;/ a ostatnio w kwestii finasowej..
katerinka u Ciebie kochana juz dawno sie pogubiłam w tym wszystkim!:)
 
orchidea slonce a co mi po jego przeprosinach jak nie ma w nich za grosz szczerosci? co z tego ze mnie niby przeprosi jak zaraz leci do moich znajomych opowiadac jak to go potraktowalam okropnie, ze on chcial miec ze mna kontakt ale to ja nie chcialam i stek innych bzdur. Hmmm tylko ciekawe czemu przez kilka tygodni ryczalam mu przez telefon i prawie blagalam zeby przyjechal a on mial mnie w d.... Widac latwiej mu zyc w swiecie wlasnych urojen, nawet jak to nie ma nic wspolnego z prawda;-) no mowie Ci jeden dawca lepszy od drugiego, istny cyrk poprostu;-) a jak tam Twoje samopoczucie? Bo u mnie juz kiepsko, mam nadzieje ze mi sie dzieciatko troche pospieszy bo bola mnie juz chyba wszystkie mozliwe czesci ciala;-)

katerinka no to jest naprawde szczyt wszystkiego. Powinni sie cieszyc ze chcesz dziecko ochrzcic a nie jeszcze problemy robia. A po co wogole zmuszaja kogos do slubu? Za malo rozwodow maja?:sorry2:


anowi to trzymam kciuki mocno mocno mocnoooo. Wiem ze to sie latwo mowi ale staraj sie nie przejmowac, bo nerwy Ci nic nie pomoga. Musi byc dobrze! Daj jutro koniecznie znac jak poszlo!
 
Ostatnia edycja:
Carla :) mi sie naprawde podobaja oba:) ballerina tez wyglada solidnie sa naprawde do siebie bardzo podobne:) Sprzedawca powiedział kwestia gustu przy wygladzie :) ja oglądalam dzis trzy baleriny wszystkie mi sie podobaly:) No kwestia ceny: balerina byla za 599 zł w promocji a marita 1200 czy jakos tak... ;-)
Agugucha :) Fakt.. oni tak maja..oni nawet na litosc nie zasluguja! Kurde! ale ten **uj ma identyczne zachowanie! robil ze mnie ta zla ze ja niby cos zrobilam.. noz horera! co za palant! ale co on mysli?ze prawda nie wyjdzie na jaw??!!chcial sie ocalic w oczach znajomych..nie wyjsc na najgorszego skurw** ... ciekawe na jak dlugo..No samopoczucie ostatanio naprawde kiepsko...tak jak u pewnej mamki ktora juz tu chyba nawet nie zaglada:)! Mamy takie same dni...takie same doly... i nawet kurde sny ;/ maaaaaaaaasakra;[ Mnie dzis dawca znowu cisnienie podniosl...;/ napisla mi na gg "witam jak sie czujesz? ja tylko na chwile" od kiedy go interesuje jak sie czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisalam mu takie tam a on "BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ" noz *************!**********!!!!!! odpisalam:tak jak mialo byc zawsze :D :D:wściekła/y: niechon sie zapadnie pod ziemie!nienawidze go!
A fizycznie ciezko....dzis bylam u lekarza no i mam podejrzenie zatrucia ciazowego leki dostalam i na wyniki i takie tam za 10 dni kontrola ale juz w szpitalu..no zobaczymy :) A Synus wazy juz 3,300g :-):-):-) buziaczki spokojnej nocy
 
reklama
Do góry