reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Anowi kochana, nie przejmuj sie nim! Faceci wlasnie tacy sa! Kurde jak mnie te badania teraz wkurzaja ..... poszliscie razem do lozka i teraz tylko Ty masz sie tym denerwowac? Co za faceci teraz sa na tym swiecie? Kurcze juz nie mam na nich sil ...... szlag mnie trafia jak slysze, ze osoba, ktora prawdopodobnie jeszcze calkiem nie tak dawno Cie kochala, teraz chce robic niewinnemu dziecku jakies badania ...... a co to dziecko mu zrobilo? On sie nie przejmuje tym, ze dziecko moze nie miec co jesc? Co on jest jakis niepowazny? Przeciez nie ucieknie przed alimentami! Nawet jesli nie bedzie Ci placil teraz, pozniej bedzie musial wszystko zwrocic od samego porodu! Faceci to idioci! Jak bedziesz pisala pozew o alimenty ( o ile tego nie zrobilas) to wpisz 1000 zl ..... niech sie chlopak zdziwi .... na pewno tyle nie dostaniesz, ale mozesz dostac duzo wiecej niz ten chlop chce Ci dac! Zycze Ci powodzenia w tych nielatwych sprawach i wspolczuje Wam, ze musicie przez to przechodzic :(
Katerinka a co Ty masz takie pesymistyczne podejscie? :) Rozumiem, ze faceci Cie baaaardzo skrzywdzili, ale zobaczysz, ze i Ty znajdziesz jeszcze faceta, ktory Was uszczesliwi :)
Justysia na Ciebie tez przyjdzie pora, tylko musisz cierpliwie czekac :D
Agazoja juz dawno mialam Ci podziekowac, ale jak juz pisalam, to zapominalam ..... dziekuje, ze napisalas mi jak to wyglada :) Bylam zarejestrowac Nikosia na ta rehabilitacje, ale jest zamkniete az do 1 stycznia, wiec musze poczekac :/ i tak z reszta do okulisty mam na 19 lutego chyba a do neurologa na 14 stycznia- chyba ? albo pomylilam :) ale jakies takie dlugie terminy :) w kazdym razie dziekuje, ze mi podpowiedzialas :* Mam nadzieje, ze i nam sie szybko wszystko poprawi i bedzie ladna, okraglutka glowka :D
Krropelka nie widzialam Twoich wpisow dawno .... wszystko dobrze??
 
reklama
Ja w sumie mam czas jeszcze do sprawy o alimenty ale juz się boję :szok:Anowi nie dołuj się ,ułozy się wszytko jakos ,tylko cierpliwie czekaj Co za bydlaki nie co ,ze krzywdzą tych dzieciaczków ,to jeszcze myslą ,ze ktos wychowa za 250 zł ,a gdzie na leki w razie czego dla dziecka ,pampersy ,mleko jesli nie moze kobieta karmic piersią podłosc
A ja wczoraj jadąc do apteki ,i na przejazdzkę do Ostrołęki dobrze ,ze akurat nie spojzałam się ,kto nas miajł a to był dawca bo brat mi powiedział ,poprostu płakac mi się zachciało ,juz łzy mi napłyneły do oczu ,ale po chiwli się uspokoiłam Wrócił z zagranicy a w poprzedniej wiosce mieszka jego brat z zoną która nie dawno urodziła ,i czuje ze dawca będzie w mojej parafi chrzestnym tego dzieciaka ,i robi mi się nie dobrze jak zoabcze kiedys ich w kosciele podczas chrztu a moja dzidzia siedzi w brzuszku ,i napewno czuje ze tatus ją nie kocha :-(Zycie to isntny koszmar ,ale walczmy
Tak jak kobieta z opieki mi powiedziała ,mam zachowac spokój a wszytko się ułozy ,no to ja zobacze co mi jest pisane .Wczoraj zrobiłam troche zakupów dla dziecka ,kasa ciągle leci jak krew z nosa ,ale chce ze mimo wszytko dla dzidzi wszytko kupic ,(duzo rzeczy dostałam ,tym kobietkom bardzo dziękuje za kazdą rzecz ):tak:
Od 2 miesięcy nie byłam u zadnej z siostr (nie mozna ich nazwac siostrami )i jestem spokojniejsza ,i tak na mnie gadają po ludziach bzdury ,ale czekam az Bóg wezmie się za nich i im mordy pozamyka .A dawcy zesle cierpienie Jedzi swoim merolem ,starego typu i czuje sie panem z wypachaną kieszenią ,zrobię wszytko by cierpiał jak ja i dzidzia
 
Witajcie!!!
Faktycznie jakoś ucichło na forum, oby tylko z powodu świąt. Kurcze piszę jedną ręką bo drugą mam zajętą przez Małą. Może wkrótce jak znajdę więcej czasu to zamieszczę jej zdjecie. U nas bez zmian. W niedziele była u nas siostra ex-a z prezentami gwiazdkowymi od niej i od rodziców. Powiedziała, że rodzice nadal chcą zobaczyć Wiki, ale to już po nowym roku. Chcieliby też, żebym ja ich odwiedziła, ale ja nie zamierzam się tam pokazywać, dopóki oni nie przyjdą. Czy Wy też nie macie na nic czasu? Ja jeszcze nawet prezentów nie mam zrobionych :-/
Ja uważam, że fajnie jest od czasu do czasu poczytać o szczęśliwym finale :-) To pokrzepiające, jednak ja z powodu doświadczenia podchodzę do tego z dystansem. Choć chce się wierzyć...
Okazało się, że bede musiała przełożyć chrzściny gdzieś o miesiąc :-/

Nie wiem czy napisze jeszcze coś do świąt, więc juz teraz życzę Wam Mamuśki wesołych, zdrowych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Niech każdy kolejny dzień będzie dla Was samym pasmem sukcesów :-* Niech Wam pociechy zdrowo się chowają i będą szczęśliwe, tak jak ich Mamusie :-*
 
Ostatnia edycja:
karola dzieki za odpowiedz po prostu jestem zdziwiona ze skoro jestes szczeslowa piszesz na tym watku,zazwyczaj takie osoby nie chca slyszec a tkich rzeczach a juz wogole wypowiadac sie
mloda wiesz co jak pomysle ze znowu spotkam jakiegos kretyna ktory bedzie kochany a potem bedzi e gral i udawal ze nic sie nie stalo :eek:to mnie strzela,w gre juz nie wchodza dzieci jak by co ale ten czas,uczucia moje i dzieci to naprawde,wiec nawet nie mysle o zadnym patafianie no bo po co mi ...
anowi co za hu,,,, ale trzymaj sie, wiesz co ja 5 lat temu wygralam 200 zl a teraz kochana do 600 zl daja wiec pisz temu walowi jak najwiecej i wycyckaj go na ile sie da,zdziwi sie chlopak ,
i tak to jest najpierw jest milosc a jak juz nie po ich mysli to won gdzie bog da byle nie ponoscic konsekwencji
alicja ja nie raz nie wiem wtygodniu jaki dzien jest wiec wiem co to znaczy brak czasu
a moja mala idzie do taty troche na swieta.hm po raz tak naprawde pierwszy od urodzenia ale sie ciesza oboje z tego ,i musze wam powiedziec ze tatus mysli ze jestem z ojcem malego i chyba chce zrobic na zlosc bo co chwile pisze i dzwoni i zawsze cos ,i mnie to juz zaczyna bawic bo nie odpisuje to zaraz dzwoni i mowie nie przeszkadzam wam :-) jakie te dziady sa glupie naprawde
a rodzinka ex obrazona bo nie chce u nich spedzic swita,po co mi ta szopka cala,wole z malym sama w domku byc i miec swiety spokoj

i tez odrazu zycze wam wszystkiego dobrego,ciezarowkom szybkiego i szczesliwego finalu a mamuskom pociechy z dzieci i usmiechu na codzien :-)
 
CUKIERECZEK GRATULUJE !!! a czego sie nie chwalisz zdjeciami??
Karola fajnie, ze o tym napisalas, przynajmniej jest jakas nadzieja hehe ja i tak uwazam, ze jeszcze sie do nas wszystkich los usmiechnie i bedziemy mialy na prawde szczesliwe rodziny, nie tylko dla siebie ale dla naszych skarbow :D gratuluje wygranej sprawy!
a dzięki wiesz co niewiem jak się zdjęcia tutaj wkleja pomożesz?:)
 
Cukiereczek WIELKIE GRATULACJE :-):-):-).Wklej jakieś zdjęcia żebyśmy mogły zobaczyć twoje szczęście :-):-):-).

Chciałam życzyć wszystkim mamuśką,i tym czekającym na swoje pociechy wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, żeby ten zbliżający się rok był dużo lepszy od poprzedniego :-):-):-),żeby nam się dzieciaczki dobrze chowały :-).
Pozdrowionka



 
Hejka kochane:-)rzeczywiście ciężko znaleźć teraz czas.............a tu zaległe sprawy,sprzątanie,zakupy no i znajomi hurtowo wpadają:-Dpewnie w święta więcej napiszę a póki co :


WESOŁYCH ŚWIĄT ,ZROWIA DLA WAS I DZIECIACZKÓW:-):-):-) OBY Z CZASEM DO NAS WSZYSTKICH SZCZĘŚCIE SIĘ USMIECHNĘŁO:-)
 
Ja też Życzę Wszystkim Kochane Kobietki Wesołych Spokojnych Świąt.. Samych ciepłych chwil bez zbędnego myślenia i dołowania się...Takich bez zmartwień i w gronie bliskich nam osób... Szczęścia w tym Nowym 2010 Roku z łzami ale tylko łzami ze Szczęścia... :)
♥$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$
.___$$$$$$$$$$$$$$$________$$
____$$$$$$$$$$$$________$$
______$$$$$$$$__________$$
______$$$$$$__#♥#♥____$$
______$$$$$$__##♥#__$$
________$$________$$
________$$____$$$$
________$$$$$$
......................._/|_
......................>,\"<
......._/|_
. .....>,"<
 
a moj ex od malego oczywiscie w pore sie obudzil i stwierdzil ze jak bym usunela to nie bylabym teraz sama i mam to cco chcialam na wlasne zyczenie :wściekła/y:i mam obowiazek spedzenia swiat u mnie i u niego zeby bylo sprawiedliwie:wściekła/y: .anowi maja wyczucie a co tam nie,:wściekła/y:
wiec komentowac nie bede bo nie ma sensu, juz zyczonka wam skladalam ale znajac moje szczescie swieta spokojne nie beda,chyba ze ex juz sie zdazyl obrazic....
 
reklama
Życzę wszystkim Mamusiom pociechy z dzieciaczków. Niech zdrowo rosną i niech nikt nie zakłóca wam tych chwili szczęścia, jakie przeżywacie ze swoimi pociechami.
Anowi, Katerinka Przykro się czyta, że dalej sprawy z exami nie są ułożone. Szkoda, że nawet narodziny dziecka nie dały im do myślenia...
Przyszłym Mamusiom życzę, aby już niedługo nienawiść ustąpiła miejsca miłości. Wielkiej miłości jaka już niedługo Was spotka. I będzie to największa, najprawdziwsza miłość :happy:
Wszystkiego dobrego, będzie dobrze :happy: Wystarczy mieć przy sobie swoje dziecko i wszystko nabiera sensu mimo iż teraz, w ciąży, ten sens może się wydawać wątpliwy. Niedługo wszystkie wątpliwości miną.
Wesołych Świąt! :happy:
 
Do góry