reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ravenalka Już myślałam, że napiszesz, że odziedziczyłaś 10 tys :-pJa po porodzie już nie wiem co to histeryczny płacz. W ciąży niestety wiedziałam bardzo dokładnie...Ogólnie to już prawie nie wiem, co to płacz, bo mam Kubulka 4miesięcznego :happy:
Faktycznie ciężko masz na tych studiach, u mnie teraz lajt, dopiero w sesji się zacznie...Trzymam za Ciebie kciuki, a Ty trzymaj za mnie ;-)

Miło by było, ale nawet o tym nie marzę :-p Oczywiście, że będę trzymać ;) Zaraz zrzucam zdjęcia i idę odkurzyć pajęczyny z mojego fbl :-D

W ogóle jeszcze.. CHWALĘ SIĘ. Reklama PZU, gdzie dwóch pracowników salonu fryzjerskiego bawi się lakierem do włosów i zapalniczką, zapalają się peruki i później płonie cały salon - ten w prostych włosach to mój kolega z ZHP (normalnie nie ma prostych i wygląda lepiej :p), kiedyś był nawet moim przybocznym ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
alicjaa!! GRATUUULAAACJE!! a ten placz to hormony. kobieta tuz po urodzeniu nie jest nazbyt stabilnai jak to juz ktoras to pisala -potrafi sie smiac i plakac na zmiane. ale szybko zacznie przewazac szczescie :tak:
a ja dokleje jeszcze kilka fotek z fifkowych poprawin urodzin
 

Załączniki

  • _DSC0076.JPG
    _DSC0076.JPG
    32,3 KB · Wyświetleń: 43
  • _DSC0078.JPG
    _DSC0078.JPG
    28,3 KB · Wyświetleń: 44
  • _DSC0069.NEF.jpg
    _DSC0069.NEF.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 46
  • _DSC0079.JPG
    _DSC0079.JPG
    36,1 KB · Wyświetleń: 42
alicja! Gratulacje! Burza hormonów minie, zawsze tak jest, takze nos do góry :)

Byłam dzisiaj na pogadance u proboszcza, ale nie mam sily o tym pisac. Jakas masakraaa.a......

ravenalka, ja przeczytałam, że odziedziczyłas. Człowiek potrafi sobie dopowiedzieć :) I szkoda, ze nie gra w reklamie z drwalami, bardziej mi sie podoba ;))

mloda1, napisz jak Nikus. Uwazaj, zeby sie nie odwodnil. Moja przesypia ostatnio noce, chociaz dzisiaj zrobila wyjatek od reguly i obudzila sie na 30 minut.

P.
 
Wczoraj po pewnej sytuacji ( z EX ) strasznie się zdenerwowałam. Od godziny 3 w nocy nie spałam. Czuje się koszmarnie, pęka mi głowa i okropnie chce mi się spać. A muszę posprzątać i zrobić obiad :(
 
nawiedzila mnie dzisiaj pielegniarka zeby malego zobaczyc i oczywiscie obudzila go ,wytarmosila calego i :wściekła/y: i mi nagadala
-ze maly chyba nie toleruje tych pampersow bo pupcia ma zaczerwienie w jednym miejscu,hm czy po 3tyg,to mozliwe??
tlumacze jej ze ma od wczoraj bo duzo kupek robi i w kolko go przebieram ,wiec dbam o niego,nie jestem wyrodna matka ze caly dzien w jednym lezy,
-potem stwie,ze mam pic szklanke mleka dziennie,ograniczyc soki i cos tam cos tam,bo maly ma sliczna zolta kupke ale jest za bardzo sfermentowana i to chyba od tego POWIEDZCIE MI MAMUSKI TO CO JA MAM PIC??poprzednia ktora byla gadala inaczej,wlasnie po to mialam to pic bo po tym maly robi kupke,:szok:wiec zglupialam ,i stwi,ze ta ktora byla u mnie powinna sie douczyc,
hm nie ladnie tak mowic na kolezanke po fachu no nie:-)
zrobila swoje i poszla.i stwi,ze maly jest zarloczek i bardzo dobrze wyglada :-)
znacie jakas fajna strone dla karmiacych matek,bo tego jest tyle ze szok,
wicc nie zawsze wizyta pani przyprawia o dobry chumor;-)
bezsenna ja nie mam problemu z waga bo nie jem slodyczy wcale,maly nawet po delicjach nie mogl sie wysrutac
krropelka ten twoj maly to prawdziwy przystojniaczek i oczywiscie slodziak
adka nie uniknione ze przez ex bedziesz zla,ale juz ostatni bylas nie ugieta
revenalka az tyle czasu,smiechu warte
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny właśnie wróciłam od gin i mam niestety zagrożonie przedwczesnym porodem:-:)-:)-:)-(
a tak było dobrze....................................................
 
Alicja GRATULACJE!!! Niech sie dobrze chowa :D porod faktycznie dlugi :/ ale na szczescie juz jestescie razem :)
Panegiryka no to super, ze tak ladnie Ci spi, Nikos sie ostatnio zaczal mi stawiac i budzi sie okolo 4-5 i chce mleko, herbatka mu nie wystarczy juz :/ a z kupkami sie niby unormowalo jak to powiedziala pani doktor przez telefon. Bo teraz nie ma rozwolnienia tylko duuuzo sluzu, pani doktor powiedziala, ze to dobrze i mam dawac caly czas ten Dicoflor 30 .... ja chyba nigdy nie polubie lekarzy, juz na prawde wszystko robia, zeby tylko kogos nie przyjac :/
Carlaa dobrze ze do Nas trafilas. Witam na forum! Szkoda tylko, ze w takich okolicznosciach musimy sie "poznawac" :( Twoj ex niestety nie odbiega zbyt wiele od Naszych ..... to typowy facet. Wpadaj czesciej i pisz co Ci na serduchu lezy ;) Gratuluje coreczki ;-)
A ja mam dla Was cos ciekawego :D szukalam prezentow na swieta, zeby kupic w lekkich odstepach czasowych dla wszystkich, bo pewnie zabrakloby mi kasy gdybym wszystkie na raz kupila i jeszcze chrzest w swieta ... :/ chcialam sobie to kupic, ale troche za drogi haha prosze : http://www.allegro.pl/item821017405_stojak_na_noze_twoj_byly_the_ex.html
 
Carlaa
witaj, Twoja historia jest bardzo podobna do mojej ... nie martw się, już nie jestes sama, tu znajdziesz zrozumienie i z biegiwm czasu wszystko się uloży, wiem że to brzmi banalnie ale tak będzie, ja jestem tego przykładem :) było okropnie ciężko a teraz od msc mam wspaniałą córkę :) kiedyś chciałam cofnąć czas a dziś dzięki kilku popełnionym błędom mam dla kogo żyć :)
 
reklama
Do góry