reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

anowi kochana moj maly to jest cycek ale przy dwojce dzieci i domku nie bylam w stanie siedziec 24 na dobe przy cycu,wiec kuzynka poradzila mi ze jak maly zasnie przy cycu odkladac go po odbiciu do lozeczka,jak nie to na boczku,i ja tak zaczelam robic,fakt ze przy pierwszych probach karmilam go pare razy ale zadzialalo po jednym dniu:-),i tak robie jak zasnie przy cycu to do lozeczka i spi spokojnie,a jak sie obudzi nawet po chwili to daje mu smoczka i spi daje jak sobie pocyca/.moj tez nie chcial smoczka i nawet mu go na wymioty bralo ale trzeba byc nie raz cierpliwym i probowac do skutku,i powiem ci ze u mnie zadzialalo,i dziecka nie ma,rozumiem karmienie piersia ale jest to naprawde momentami meczace ,i widzisz maly budiz sie w nocy dwa razy,naje sie z jednego cycka ,odbije mu sie i dostaje drugiego to maly kochany zarloczek:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i nakarmilam mojego brzdaca.
dotii kazda z nas przechodzila w jakims czasie samotnie ta ciaze i widzisz mozna zyc,wiem rozumiem twoje uczucia bo ja tez tak mialam i dlugo zajelo mi do tego dojscie ale wiesz co zostalo mi teraz po tej ciazy zdjecia i usg i tyle.teraz mam moje dwa kochane szkraby i nie juz nie pamietam tego okresu,tak czas leci ze nie raz nie ma czasu czegos zrobic,jeszcze kiedys napiszesz tutaj jestem szczesliwa bez niego i tego ci zycze zeby szybko nastapilo,
przyszla mama dobrze powiedzine o tych ex,i niech te dzieci na to nie patrza,niech maja normlane dziecinstwo mimo tego ze maja tylko nas i rodzine .
mikusia dzieci daja popalic ale potrafia dac duzo radosci i szczescia i daja niesamowita sile do zycia,.
I WIECIE CO -SLOWO KOCHAM CIE MAMO OD SWOJE POCIECHY DAJE NAPRAWDE SILE I WIARE W TO CO SIE ROBI A ZAKLAMANE OD EX NIE JEST NIC WARTE I DLATEGO NIE RAZ LEPIEJ BYC SAMEMU NAWET Z DWOJKA DZIECI I WIEM ZE ZYJE TAK JAK CHCE.A RESZTA JAKOS SIE ULOZY........
milego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny troche poczytalam ale nie mam czasu doslownie na wszystko odpisac.
mialam wczoraj ciezki dzien....:-( jestem z lekka poirtytowana to moja noga bo normalnie mam motorek w dupce a yak jakas masakra,wspolczuje ludziom ktorzy na codzien stykaja sie z kalectwem ,to straszne uczucie,chce cos szybko zrobic i nie moge,nie moge lezec a bol jest straszny przy chodzeniu,ale minie ....
najpierw dostalam wiadomosc ze moja przyjaciolka w nocy trafila do szpitala po pobiciu i jest w stanie ciezkim,zrobil to maz na oczach dzieci,:wściekła/y::wściekła/y:i poplakalm sie i nie moglam sie uspokoic,bo nie mam jak pojechac teraz a chcialabym byc przy niej,ona mi tez dala ogromne wsparcie w ciazy.
potem mama ex przekazala mi pewne informacje o ex i juz mi sie odechcialo wszystkiego.dziwne to wszytko naprade,i nie moge jaks pojac ze az tak by gral.
i mamie sie tez udzielila atmosfera i doszlo do wymiany zdan,wiec caly wieczor przeryczalam z tego wszystkiego.ja sie nie prosilam o taki los ,ale na jeden dzien bylo tego wszytkiego za duzo,ale dzisiaj troche odpoczelam i jestem spokojniejsz,aszkoda mi pokarmu wiec trzeba zejsc na ziemie i podejsc do sprawy racjonalnie,
nie smuc się kochana !Własnie widac co potarfią faceci ,szkoda gadac :-(
A mnie złapał dół
 
Kochane ja wiem,ze musze sie ogarnac i znalezc sobie jakies zajecie,bo inaczej naprawde zwariuje.Siedze w domu i rycze caly czas i mysle...Ja zostalam sama w 15tyg.,dzisiaj mijaja trzy tyg.Wiec to jest swieze i boli,bardzo boli...
 
Kochane ja wiem,ze musze sie ogarnac i znalezc sobie jakies zajecie,bo inaczej naprawde zwariuje.Siedze w domu i rycze caly czas i mysle...Ja zostalam sama w 15tyg.,dzisiaj mijaja trzy tyg.Wiec to jest swieze i boli,bardzo boli...

Wiem ze boli, nie jestesmy bez uczuć...Ale musisz to przejść. Dac sobie czas. U Ciebie jest to bardzo bardzo świeże jeszcze, płacz jesli to pomaga i pisz tutaj o tym co czujesz.
 
A jak tak z innej beczki...

Poszłam dzisiaj do kosciola zalatwic chrzest i co...
Ksiadz od razu czy slub koscielny byl i gdzie ojciec, no to ja.. ze jestem samotna mama, na co ksiadz, ze musze miec zgode proboszcza i ....pójsc do niego na pogawędkę. Oczywiscie proboszcz moze okazac sie milosierny i pozwolic na chrzest bez pytan.
I jeszcze dodal, ze mozliwe, ze bede musiala miec zgode ojca dziecka, bo zdarzylo sie, ze mieli sytuacje, ze wpadl tatus i zrobil awanture, bo dziecko bylo chrzczone bez jego zgody.

Dziewczyny, ktore mnie znaja wiedza, ze czekam na testy dna, bo ojciec nie chce uznac malej.

A dzisiaj dzwonilam do sadu i okazalo sie, ze prawdopodobnie nie wplacili na testy.

Super...

P.
 
Hej jak tak czytam co czujecie, przypomina mi sie jak mnie moj ex zostawil, w sumie plakalam tylko jedem wieczor, bo postanowilam, ze nie bede dluzej plakac za kims kto nie dorasta mi do piet. Nie warto sie zadreczac, denerwowac siebie i Malenstwo tylko dlatego, ze jakis nieodpowiedzialny kretyn Nas zostawil. Od tamtej pory chodze wesola, moze nie zawsze (tak jak dzis) ale zazwyczaj staram sie nie denerwowac :) Wy tez sprobujcie, jesli Wam pomoze placz, to w sumie lepiej sie wyplakac, ale jesli Wam to nie pomaga to lepiej nie myslec o nim. Zostawic wspomnienia za soba i isc prosto przez zycie. :)
Panegiryka u mnie w biurze parafialnym siedzi siostra i powiedziala, ze tylko moj brat musi isc do proboszcza zapytac czy moze byc chrzestnym, bo ma dziecko tez bez slubu niestety :/ ale pewnie sie zgodzi, bo zna nas dobrze, w sumie naszego ojca, ktory kiedys bardzo sie udzielal :)

Ja dzis dzwonilam do przychodni zeby zarejestrowac Nikolka z tymi rozwolnieniami (oczywiscie nie wiem do konca czy to w ogole rozwolnienie, ale mam nadzieje, ze mi pomoze lekarka) ale dostalam sie dopiero na 1 grudnia na 12 ......?? Dzwonilam przeciez w czwartek i mi powiedziala tam babka, ze rejestruja tylko na ten dzien co sie dzwoni i nastepny, a teraz dzwonie i juz caly tydzien zajety ... no cos tu jest nie tak :/ jeszcze znajoma lekarka polecila mi ostatnio jakis lek, kupie go dzisiaj a jak nie zadziala to pojde do lekarza jutro i sie wepchne tam bo to nie jest normalne zeby dziecko mialo sluz czy rozwolnienie i ona mowi ze mam sobie poczekac :/ patologia ..... nastepne :) dzwonie do pracy (bylej juz) i pytam ksiegowego czy wypisal mi juz papiery do kuroniowki (przypomne, ze bylam o to prosic 5 listopada) a on dokladnie tak do mnie" Pani Malgosiu w sumie ... musze powiedziec, ze zapomnialem. Co to ma byc? Ja dzisiaj to napisze" Prosilam, zeby szybko to zrobil, jesli ma czas bo jest mi to potrzebne, a teraz ja mam isc z tym w piatek do urzedu pracy i mam nadzieje, ze mi to do tego czasu wypisze, bo jak nie dostane tej kuroniowki to nie wiem co zrobie, zadne zasilki mi nie przysluguja, a na stronach z ofertami pracy jestesm codziennie od 2 miesiecy i NIC dla siebie nie moge znalezc :( Takze zapowiada mi sie wesoly nowy rok ... :(
no rozgadalam sie, troche pozalilam a teraz trzeba isc sprzatac :) aaaaaa jeszcze wczoraj byl moj ex, Nikolek dostal czkawki, a ex do mnie "Jak mu dam smoczka to mu przejdzie czkawka" :eek: zapytalam czy mu przechodzi jak wlozy sobie palec do buzi, a on, ze jestem opryskliwa hehe no dobra ide juz :) Milego dnia!! Wpadne pozniej :D :***
 
reklama
a my wrocilismy z malym ze spacerku,zaraz mi lepiej,dotlenialm sie troche ,pogadalam sobie z wieloma osobami,jak dobrze wyjsc z domku:)
maly byl troche w szoku ale spal potem jak suselek,
mloda twoj przychodzi i ma dobre teksty a moj wcale i mam spokoj,
z papierami jak nie dopilnujesz to nie bedziesz miala,a ja na tej stronie co bezsenna ostatnio podala wyczytalam ze jak jest sie samotn a matka to wychowawczy moze byc 36 mc?? hm tylko co ja bym musiala go a alimenty podac,tak bym chciala z moim szkrabem posiedziec w domku,
a co do lekarza,to jaks parodia u ciebie,z takim malym nie ma zartow a co oni laske robia? taki ich obowaizek,u mnie dzwonisz i w ten sam dzien idziesz ,a jak sie cos dzieje to na izolatke lekarz przychodzi i laski nie robia,
panegiryka z tym chrztem to przesadzaja,ja to juz wogole pewnie bede miala jazde,poczekam na exa jak laskawie przyjdzie i sie zapytam czy bedzie w tym uczestniczyc ,jak nie to malego ubieram i ide robic odrazu i koniec,sluchane pewnie bede miala nie zle jak uslyszy ze samotna matka z dwojka dzieci i takim malenstwem,ale mam to gdzies,juz ja sie wypowiem i tyle,TRZYMAM KCIUKI ZE TOBIE SIE UDA

moja corcia idzie dzisiaj do taty i jest cala hepy:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry