reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

hej mamuski:
Jest ktos z was kto urodził się 1 listopada???
Dzis miałam koszmarny sen ,ze chodziłam za ex i go prosiłam zeby ze mną był ,do mnie pisał sms a on uciekał ciągle i mnie olewał bo to to i tak robi
A wczoraj cały dzien mi maluszek kopniaki dawał ,takie mocniejsze nic zwykle ,az się nasmiałam bo jak połozyłąm rękę to były takie górki i kopniaki w rękę dostawałam :)
W czawrtaek mam wizytę ,az się boję co tym razem mi powie
Snił mi się tez ,ze urodziłam ,a brzuch ciążowy nadal mi pozostał:):baffled:
Adka to fajnie ze dzidzia cię tak rozprasza:),ona chciała ci pomóc i rozweselic:):tak:A w twojej szkole wiedzą o ciąży????
A co do swiąt to ja nie lubie ,dobijają mnie a tego roku będą jeszcze gorsze ,nawet nie pojadę na pasterkę bo w zadne spodnie nie włazę tylko w dresy
A tak po za tym odkąd mnie zostawił to ja nwet nie chodzę do kosciółka ,bo z jeden strony spojzałabym na ołtarz ,przez który miałam przejsc w dniu ślubu i bym się rozryczała,po drugie rowerem mi nie wolno jezdzic ,a szkoda
Anowi ,82 twoja dzidzia myslę ze do porodu będzie miała 3 kg napewno :)Ja się urodziłam to miłałam 3 kg ,i 55 cm :)A teraz mam 168 :)heh A zawsze byłam taka mała jak poszłam do przedszkola :)A ty ile wazyłas przy porodzie???
 
reklama
witam Was!

Ja sie melduje zem w dwupaku. bylam dzis u lekarza, zwazyl moja Martynke ma 2720, wszystko jest w porzadku. Martyna przystopowala z waga w IIItrymestrze ale najwazniejsze ze przybiera na wadze. smialam sie sama do siebie bo wg dzisiejszego usg termin porodu Martynki wypada w moje urodziny, ale tyle pewnie nie pochodze w dwupaku.
Katerinka powiem Ci, ze haselko "kulamy sie" pierwszy raz uslyszalam od ex (jest z wielkopolski). na podkarpaciu nie slyszalam takiego okreslenia. takze kulam sie dalej. jak sie ciesze ze mam autko i jezdze, naszczesie brzuch mi sie miesci i nie zawadza o kierownice hehe :)
a ty jak sie czujesz?mnie tylko boli jak mala napiera glowa ale jak sie poloze to juz mi lepiej.
inessita gratuluje Coreczki, wracajcie szybko do domciu. Tobie zycze by Cie ominely migreny i bys szybko doszla do siebie po cc.

justys nieraz sie zastanawialam jak sie bede czuc gdy ex sie odezwie. niewiem moze jestes mocno wierzaca i napiszesz mi Bog kazal wybaczac, albo moze napiszesz mi ze kazdy zasluguje na druga szanse. ale ja jesli mysle o ex to mi sie wlacza czerwona lampka w glowie "ZAWIODL MNIE BARDZO", pozwalal swojej matce by mnie zle traktowala, gdy odeszlam nie zrobil nic bysmy do siebie wrocili, wiedzial ze jestem bez pracy a oszczednosci topnieja, wiedzial ze powrot do mojej rodzinnej miejscowosci to dla mnie tragedia, ciaza przez niego byla i jest dla mnie koszmarem i tak bym mogla jeszcze wyliczac i wyliczac. takze jakby mi wyskoczyl z tekstem wrocmy stworzmy rodzine dziecku to chyba bym mu w pysk strzeliła! i jeszcze cos juz zawsze bym sie obawiala ze znow nas zostawi jak pojawi sie jakis problem. za kilka dni urodze dziecko i takze a moze i przede wszystkim to o Martynce bede myslec. koniec myslenia tylko o sobie. dla mnie bylby to chory egoizm gdybym rozwazala powrot do ex bez uwzglednienia w tym powrocie Martyny. ja juz ex nie ufam, nawet taka glupia mysl by mi sie ciagle kolatala w glowie a co by sie stalo z Martyna gdyby mnie zabraklo a bedac z ex on by sobie nie poradzil. niieeeeee ja sobie nie wyobrazam powrotu do ex, chyba bym zwariowala i sie ciagle zadreczala

pisałyscie o swietach, jak dla mnie one nic nie znacze, nie lubie ich, nie maja one dla mnie zadnej wartosci. moi rodzice nie sa idealnym malzenstwem. a swieta jak dla mnie zawsze byly sztuczne jak przedstawienie teatralne w ktorym oni graja kochajacych sie ludzi i jeszcze ja musze w tym uczestniczyc. w tamtym roku zjadlam te pseudo wigilie i wsiadlam w auto i pojechalam do rzeszowa wolałam byc sama na mieszkaniu. a w tym roku nie bede miala gdzie uciec ale napewno beda to wyjatkowe swieta bo pierwsze z moja Coreczka. :)

przyszlamama26 babskie ploteczki super dzialaja na poprawe humorku, milego wieczorku
Kochana ja tak samo myslę jak ty ,ex tez pozwalał by jego rodzice mnie zle traktowali ,a nawet mówił mi ze mnie nie uwazają bo nie umiem się podlizywac ,dlatego do nich nie nawidziałam jedzic Za to moja roidzna ex bardzo uwazała ,ale nie teraz co mi zrobił ,upokorzył ,osmieszył ,nawmóił na dzidzie i zosatwił Ja tak samo jak ty nie wybaczyłabym mu tego
Wiesz nawet chciał mi z początku dac kasę ,a potem zmyslił ze euro tanie więc ja na to zeby się wypchał nie chce zni grosza !
Nie wiem ile twój ex się nie odzywa ale mój juz jakies 3 miesiące i ja za nim nie tęsknie ,tylko własnie boję się tego ze kiedys będzie mnie nachodził ,juz nie czuję się bezpieczna
Więc kochana urodzisz dzidzie ,i tak jak dzieczyny pisały podejscie napewno sie zmieni bo nie będziesz myslała o tym jak zranił i wogóle tylko bedziesz zajęta swoim malenstwem ja na zmiane muszę czekac do marca ,juz się nie mogę doczekac Tylko chciałabym zeby wogóle ex dał nam swięty spokój do konca życia mi i dziecku !Uszka do góry :)obys wreszcie zaczęłą rodzic :)
 
Czesc dziewczyny:-) u mnie masakrycza pogoda wiec dzionek spedzimy w domku,spije kawke i sprzatamy.a potem jeszcze przychodzi moja siostrzenica na noc wiec bedzie wesolo.
justysia ja tam do kosiola przestalam chodzic jak nie chcieli mi malej ochrzcic i jestem tam gosciem jak jest jakas impreza,ostatnio bylam w maju.a do komuni i tak nie moge isc bo znow mam grzech:-Doj grzeszna dzieczyna jestem co zrobic a ten kosciol moze mi skoczyc.
jescze ostatnio poznalam fajna dziewczyne ktora ma dziecko przez inwitro a ten madry kosciol co jak zawsze wszystko na odwrot,chlopiec jest sliczny,zdrowy i dali i poswiecili wszytko zeby sie udalo,tak samo my poswiecamy sie dla dobra naszych dzieci a taki ksiadz ci powie ze dla dobra dzieci trzeba wziasc slub bo nie ochrzci,co ja mam z drzewem wziasc te slub:-D ,tak mi sie nasunelo jak przeczytalam justysi wypowiedz.
milego dzionka
 
Czesc dziewczyny:-) u mnie masakrycza pogoda wiec dzionek spedzimy w domku,spije kawke i sprzatamy.a potem jeszcze przychodzi moja siostrzenica na noc wiec bedzie wesolo.
justysia ja tam do kosiola przestalam chodzic jak nie chcieli mi malej ochrzcic i jestem tam gosciem jak jest jakas impreza,ostatnio bylam w maju.a do komuni i tak nie moge isc bo znow mam grzech:-Doj grzeszna dzieczyna jestem co zrobic a ten kosciol moze mi skoczyc.
jescze ostatnio poznalam fajna dziewczyne ktora ma dziecko przez inwitro a ten madry kosciol co jak zawsze wszystko na odwrot,chlopiec jest sliczny,zdrowy i dali i poswiecili wszytko zeby sie udalo,tak samo my poswiecamy sie dla dobra naszych dzieci a taki ksiadz ci powie ze dla dobra dzieci trzeba wziasc slub bo nie ochrzci,co ja mam z drzewem wziasc te slub:-D ,tak mi sie nasunelo jak przeczytalam justysi wypowiedz.
milego dzionka
Az mnie zatkało :)Przeciez nie żyjesz z ojcem dziecka to jak moze nie ochrzcic ,jaki baran Az sie boję bo ja chce ochrzcic dziecka mimo wszytko.Najpierw to nawołują ze ludzie wolą chowac zwierzęta a nie dzieci a teraz stwarzają problemy.U nas w parafii ksiądz ma dosrosłą córkę ,a czemu z nią ślubu nie wezmie tez mnie ciekawi ????
Mnie ksiądz z naszej parafii zapamięta ,wie ze ex mnie zostawił bo ja musiałam slub odwołac i się tłumaczyc ,ale zrozumiał mnie sznowny księzulek:)
 
Witajcie!
Krropelka zdjecia Filipka cudne, a na tym zdjeciu w wannie ma mine jakby cos sobie umyslil popsocic. rozbroila mnie ta fotka.
asuzana moja Martynka jeszcze w drugim trymestrze wyprzedzala wagowo o tydzien dwa. a tak jak pisalam przystopowala w trzecim trymestrze. niewiem dlaczego. i ja i ex jestesmy szczupli i drobni wiec moze i to tez ma wplyw. i dodatkowo ze malutko przytylam. gdyby Martyna tyla na takim samym poziomie jak wczesniej to pewnie tez by bylo ze 4kg. ale najwazniejsze by zdrowa byla.
dobrze ze twoj ex cos zrozumial ze odwiedza Pauliske oby dobrze bylo, bo i tak juz sporo przeszlas.
katerinka ja sie gorzej czulam w 33tc (pobyt w szpitalu skurcze) niz teraz. bo teraz nic nie zapowiada zebym rodzila. ja sie ciesze ze snieg zeszedl bo butow nie musze sznurowac, chodze w jesiennych wsuwanych :)
u mnie w miescie slyszalam ze ksiadz tez robi problem z ochrzczeniem dziecka. ale ja to mam gdzies. jednak chce by Martyna byla ochrzczona i gdzies ja ochrzcze najwyzej bede pytac ksiezy po okolicznych miejscowosciach. najgorzej mniewqrwia ze ksiadz prowadzi takie a nie inne zycie a mi bedzie moraly prawil.
justys moja mama to nalogowy palacz, wiec cala czworka urodzila z niska waga ok 2,5kg. a siostra jeszcze mniej bo wczesniakiem byla. wiec co znaczy nalog papierosowy bo sama kiedys palilam a rzucilam juz dosc dawno ale ja nierozumie jak mozna truc dziecko.
ja dostalam kase od ex po wielkiej klotni przez tel, pozniej juz stwierdzilam ze to niema sensu. jak nie dal spokojnie to przez sad. chocbym pare groszy dostala to bede zadowolona. i nie chodzi o sama kase ale glownie o to zeby wiedzial ze on tez musi ponosic konsekwencje swoich dzialan. zeby wiedzial ze mu nie popuszcze i nie bede mu ulatwiac zycia. a co.
przyszlamama26 przewalone ze nasi exowie beda sie przewijac przez nasze zycie. ale ja mysle ze bede go traktowac w kategorii ojciec mojego dziecka. i tyle. bo niewyobrazam sobie jak na ten moment inaczej.
a zmiennosc nastrojow to chyba tez objaw ciazy. minie jak urodzimy :) ja w jednej chwili potrafilam sie smiac a za jakis czas mialam doline. ale jeszcze troszke i bede soba :) i ty tez
agugucha ja tez sie balam ze swoje Malenstwo urodze wczesniej. ale udalo sie dotrwac i tobie tez sie uda. niewiem jaka jest przyczyna u Ciebie, ale jesli stres to odpusc kochana i bedzie dobrze. gdy w 18tc bylam w szpitalu zrobili mi wiele badan wszystko dobrze wyszlo i lekarz sie zapytal czym sie martwie (albo cos w tym stylu) i poradzil bym odpuscila. naprawde pomoglo.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
asuzana moja Martynka jeszcze w drugim trymestrze wyprzedzala wagowo o tydzien dwa. a tak jak pisalam przystopowala w trzecim trymestrze. niewiem dlaczego. i ja i ex jestesmy szczupli i drobni wiec moze i to tez ma wplyw. i dodatkowo ze malutko przytylam. gdyby tyla na takim samym poziomie jak wczesniej to pewnie tez by bylo ze 4kg. ale najwazniejsze by zdrowa byla.
dobrze ze twoj ex cos zrozumial ze odwiedza Pauliske oby dobrze bylo, bo i tak juz sporo przeszlas.
katerinka ja sie gorzej czulam w 33tc (pobyt w szpitalu skurcze) niz teraz. bo teraz nic nie zapowiada zebym rodzila. ja sie ciesze ze snieg zeszedl bo butow nie musze sznurowac, chodze w jesiennych wsuwanych :)
u mnie w miescie slyszalam ze ksiadz tez robi problem z ochrzczeniem dziecka. ale ja to mam gdzies. jednak chce by Martyna byla ochrzczona i gdzies ja ochrzcze najwyzej bede pytac ksiezy po okolicznych miejscowosciach. najgorzej mniewqrwia ze ksiadz prowadzi takie a nie inne zycie a mi bedzie moraly prawil.
justys moja mama to nalogowy palacz, wiec cala czworka urodzila z niska waga ok 2,5kg. a siostra jeszcze mniej bo wczesniakiem byla. wiec co znaczy nalog papierosowy bo sama kiedys palilam a rzucilam juz dosc dawno ale ja nierozumie jak mozna truc dziecko.
ja dostalam kase od ex po wielkiej klotni przez tel, pozniej juz stwierdzilam ze to niema sensu. jak nie dal spokojnie to przez sad. chocbym pare groszy dostala to bede zadowolona. i nie chodzi o sama kase ale glownie o to zeby wiedzial ze on tez musi ponosic konsekwencje swoich dzialan. zeby wiedzial ze mu nie popuszcze i nie bede mu ulatwiac zycia. a co.
przyszlamama26 przewalone ze nasi exowie beda sie przewijac przez nasze zycie. ale ja mysle ze bede go traktowac w kategorii ojciec mojego dziecka. i tyle. bo niewyobrazam sobie jak na ten moment inaczej.
a zmiennosc nastrojow to chyba tez objaw ciazy. minie jak urodzimy :) ja w jednej chwili potrafilam sie smiac a za jakis czas mialam doline. ale jeszcze troszke i bede soba :) i ty tez
agugucha ja tez sie balam ze swoje Malenstwo urodze wczesniej. ale udalo sie dotrwac i tobie tez sie uda. niewiem jaka jest przyczyna u Ciebie, ale jesli stres to odpusc kochana i bedzie dobrze. gdy w 18tc bylam w szpitalu zrobili mi wiele badan wszystko dobrze wyszlo i lekarz sie zapytal czym sie martwie (albo cos w tym stylu) i poradzil bym odpuscila. naprawde pomoglo.
swięta racja ,nie chce dawac tak kasy to przez sąd!:tak:U mnie to samo będzie ,i mnie nie obchodzi z kąd on wezmie bo ma ich jak lodu a na narkotyki czy alkochaol to niech zebrze
Dobrze ,ze ja nie polę fajków bo to wydatek ,i wogóle szkodliwe dla dzidzi ale niektózy niestety muszę zapalic ,nałog robi swoje
jak się urodziłas to byłas jeszcze mniejsza niz ja :)Okruszek taki:)
 
Hej:-)

katerinka111 masz rację niech jeden z drugim będzie w ciąży,urodzi a potem sam wychowa,może wtedy do tych zakutych łbów coś trafi:tak:
anowi82 nie mogę się doczekać powrotu mego charkateru:-)mam dość siebie takiej:wściekła/y:Ty już niedługo a ja się trochę pomęczę;-)

oczywiście za Was obie cały czas kciuki trzymam:-)

a ja właśnie nie wiem co mam ze sobą zrobić:-(przeglądałam dziś tradycyjnie oferty pracy i własnie szukają kogoś w firmie w której zawsze chciałam pracować w śląskim oddziale i spełniam wszelkie wymagania................tak mnie to ruszyło,że masakra,wiadomo,że i tak teraz mnie nikt nie przyjmie w 24 tc ale zdałam sobie sprawę,że później też będzie problem:-(przecież nie zostawię maleństwa samego a mój ex jest zbyt nieodpowiedzialny i egoistyczny,żeby mnie odciążyć............
ehhhhhhhh jak tak dalej pójdzie to zwariuję od myślenia o tym wszystkim,że kochałam i ufałam a zostałam sama w ciąży i bez żadnego zabezpieczenia finansowego bo martwiłam się o niego i jego płatności..................ciężko mi z tym wszystkim:-:)-:)-(
 
u mnie caly dzien leje,ja posprzatalam cale mieszkanko,zrobilam obiad wzielam kapiel az sie wyjsc nie chcialo i dzionek zleciał:-)
przyszla mama dzieki za mile slowa,no kiedys sie zacznie mi i anowi:) tobie tez zleci zobaczysz.
co do twojego ex to brak slow,jak i do reszty nie raz,jak mozna zostawic kogos bez srodkow do zycia,paranoja,niech cham by byl n a twoim miejscu to by sie przekonal.ale nie zadreczaj sie bo to nic nie da a korzysci nie przyniesie a teraz spokoju potrzebujesz i ciesz sie dzidzia:tak:
a pytalas w opiece czy przysluguje ci jakas pomoc,mozesz sie postarac jak nie masz dochodow,nic nie zaszkodzi zapytac a wstyd zaden.
justysia no widzisz nawet w miescie,u mnie tak jest w kosciele,ale ja mam wywalone,nie ten to inny da,ubierzemy sie ladnie i pojedziemy gdzies indziej,lachy mi nikt nie robi,:-D:-D:-D
a co u reszty ? cisza dzisiaj jakas .spokoj wszedzie??????????/
 
hej mamuski:
Jest ktos z was kto urodził się 1 listopada???
Dzis miałam koszmarny sen ,ze chodziłam za ex i go prosiłam zeby ze mną był ,do mnie pisał sms a on uciekał ciągle i mnie olewał bo to to i tak robi
A wczoraj cały dzien mi maluszek kopniaki dawał ,takie mocniejsze nic zwykle ,az się nasmiałam bo jak połozyłąm rękę to były takie górki i kopniaki w rękę dostawałam :)
W czawrtaek mam wizytę ,az się boję co tym razem mi powie
Snił mi się tez ,ze urodziłam ,a brzuch ciążowy nadal mi pozostał:):baffled:
Adka to fajnie ze dzidzia cię tak rozprasza:),ona chciała ci pomóc i rozweselic:):tak:A w twojej szkole wiedzą o ciąży????
A co do swiąt to ja nie lubie ,dobijają mnie a tego roku będą jeszcze gorsze ,nawet nie pojadę na pasterkę bo w zadne spodnie nie włazę tylko w dresy
A tak po za tym odkąd mnie zostawił to ja nwet nie chodzę do kosciółka ,bo z jeden strony spojzałabym na ołtarz ,przez który miałam przejsc w dniu ślubu i bym się rozryczała,po drugie rowerem mi nie wolno jezdzic ,a szkoda
Anowi ,82 twoja dzidzia myslę ze do porodu będzie miała 3 kg napewno :)Ja się urodziłam to miłałam 3 kg ,i 55 cm :)A teraz mam 168 :)heh A zawsze byłam taka mała jak poszłam do przedszkola :)A ty ile wazyłas przy porodzie???


No pani pedagog , z którą mam dobre stosunki wiedziała od początku, wychowawczyni też a później kobita od wfu , bo się darła na mnie, że jestem nie klasyfikowana, bo nie ćwicze na wfie. A jak się dowiedziała to chyba troche głupio jej się zrobiła , że się tak na mnie wydarła i od razu zmieniła nastawienie. Pierwsza mi dzień dobry mówi i jeszcze z jakim uśmiechem ;) A teraz już widać, więc nauczyciele sami się zorientowali. Ale w szkole jak to w szkole plotki się szybko roznoszą.
A Ty już pewnie skończyłaś szkołę? :)
 
reklama
Do góry