reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Matko kochana wlasnie wrocilam, wlasnie w takie dni, dziekuje Bogu, ze mam dom :) w Gdansku MASAKRA!!!!! Balam sie isc :) oczywiscie w ZUS-ie zalatwilam hmmm NIC :/ Moj ksiegowy napisal mi kartke jak mi wysylal swiadectwo pracy i papiery ktore musze zaniesc do ZUS-u, ale zapomnial mi napisac, ze potrzebne tam tez jest swiadectwo pracy i musze jutro tam znowu jechac :wściekła/y: Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie brzydkiej pogody, bo jutro tez jade do ortopedy :crazy: Sluchalam radia, w Sopocie na glownej ul. leza bilbordy, w Gdansku podobnie, tylko jeszcze miasto opanowaly ogromne galezie, a na obwodnicy leza galezie od razu za zakretem :szok: Szkoda, ze wiatr jeszcze nie porwal krow jak w horrorze :-D Pogoda jest straszna, boje sie isc z Nikosiem jutro do ortopedy, chyba taxi pojade, bo autobusem sie boje, wiecie ile tam teraz chorobsk jezdzi :/ ide wypic cos mocniejszego na rozgrzanie hmm moze herbatka? ;-)
Przyszla Mama a widzisz, inteligentnych chlopakow sobie znalazlysmy :) Tak sie zastanawiam, po co stracili tyle czasu, tyle lat ? Przeciez i tak po podstawowce czy gimnazjum nic nie zrobia nie? A mogli siedziec w domu ... ;-)
Justysia a sakd Ty jestes, ze taka pogoda tam?
Bezsenna Dalej odciagasz pokarm czy przeszlas na sztuczne mleko? Jesli odciagasz to napisz jak Ci idzie ;)

Powiedzcie mi jeszcze, w ktorym tygodniu po porodzie bylyscie u ginekologa? Bo ja jeszcze nie bylam :sorry: ale to dlatego, ze raz sie zarejestrowalam (przypadkiem odebraly telefon chyba), ale nie moglam isc, bo dostalam okres :wściekła/y: no i zadzwonilam tam, ze mnie nie bedzie, a ona ze spoko powie lekarzowi, ale teraz nie moze mnie przerejestrowac, zebym zadzwonila jutro, ale juz od tamtego jutra nie odbieraja te idiotki tych telefonow :crazy:
 
reklama
Ravenalka Dziekuje jeszcze raz :D Co bedzie za 3 tygodnie i 2 dni?? :>
Młoda nasza pierwsza rozprawa :happy:

Kochana widziałam przed chwilą twoją córeczkę jaka słodziutka:):tak:
Justysia z grzeczności nie zaprzeczę :-D:-p:-p

Co do ginekologa, nie byłam po porodzie jeszcze ani razu i nie pójdę, dopóki faktycznie nie będę musiała :-p
A do do wykształcenia exów - mój też poszalał, ma podstawowe (bo jeszcze wtedy nie było gimnazjum) i oczywiście dowiedziałam się o tym stosunkowo niedawno.

Dobra, lecę robić projekt, bo dziś już środa :szok:
 
Dzień dobry. U mnie z pogoda nie lepiej wstałam a za oknem biało. Sparaliżowło u mnie wszystko, mama do pracy nie mogła dotrzeć bo żadne autobusy nie jeździły masakra normalnie. I jak narazie nie zanosi sie żeby przestało padać
:wściekła/y:. Ja na szczęście nie musze wychodzić dzisiaj z domu chociaż wypadałoby pojść rachunki zapłacić ale jak patrze na to co sie dzieje to aż mi się nie chce..:-) I jeszcze to gardło..
Macie może jakieś sprawdzone domowe sposoby na bolące gardło?? bo nie mam pojęcia czy moge jakis cholinex czy coś..
A z tym exem to macie racje. Na siłe go informować nie będe chociaż troche mam wyrzuty sumienia że to moze moja wina że sie nie odzywa bo w koncu powiedziałam mu ze sama sobie poradze jeśli chodzi o ciąże i nie potrzebuje jego łaski.... i dał sobie spokój... oj tam mam inne zmartwienia na głowie..
Wykształcenie mojego ex - niby wyższe( chociaż zachowuje sie na przedszkolne) ale pracy dyplomowej nie napisał bo mu sie nie chciało poza tym zamiast usiąść i napisac wolał pójść sie napic..
Dziewczyny a gjoasia to przypadkiem już nie na porodówce skoro sie nie odzywa?? Macie jakiś kontakt z nią oprócz forum??
ide sprzątać miłego dnia.;-)
 
Ostatnia edycja:
marciaag ja się chętnie zgłaszam,jak możesz to wrzuć fotki :-)

ravenelka no nie bądźmy takie ;-)nie papier świadczy o inteligencji tylko zachowanie,odpowiedzialność za siebie i innych:-D:-D:-D:-D

to nieładnie tak obgadywać innych;-):-D;-):-D
 
Cześć Dziewczyny

Przepraszam,że już po raz drugi Wam tak w wątek włażę,ale mam pytanie.

Mam sporo ubranek po naszej córeczce one w większości są w rozmiarze 68 74 rajstopki ...Były one noszone tylko przez Oliwie.Ubranka nie są zniszczone,zakupione w sklepach HM 5 10 15 i Reserved.Nie mam komu ich oddać a na forum w dziale oddam nie chcę zamieszczać ogłoszenia,bo już większość ubranek w rozmiarze 62 oddałam dziewczynie z forum,a tydzień po wysłaniu osoba która rzekomo ich potrzebowała wystawiła je na allegro :-( Aukcję obserwuję gdyż zawodowo zajmuję się sprzedażą ubranek dla dzieci firmy hm.
Gdyby któraś chciała jakieś zdjęcia rzeczy to piszcie ja oddam je za koszty wysyłki.Gdyby któraś chciała to za 1zł mogę wystawić na allegro,ale oszustką nie jestem :biggrin2:

Mam tez sporo ubrań firmy ORSAY tez noszone tylko przeze mnie.Rozmiary to takie większe 38 40.Ubrania pochodzą z najnowszych kolekcji.

Jakby któraś chciała proszę o wiadomość na PM
Rozmieszyło mnie to ze jacy ludzie potrafia byc zabawni nie co ze dostaną ciuszki za darmo to je jeszcze wystawiają aby zarobic:)

Wystaw na allegro podaj stronkę to obejżę:)A takich malutkich nie masz na 56?^62?
 
witam!
w Bieszczadach zima na calego, sniegu tyle ze na nartach mozna jezdzic. dobrze ze nie musze dzis nigdzie isc, bo dalej sypie wieje. co to bedzie w grudniu?

katerinka
ja mialam ktg jak bylam w szpitalu w 33tc, moja mala ogolnie jest b.aktywna. a jeszcze jak mnie zapieli w te elektrody to szalala. az lekarz przyszedl zobaczyc i sie pyta to te male tak zbujuje?i ciezko bylo zlapac jej serduszko tak sie wiercila, ruszyc sie nie moglam by nie uciekla. pewnie bedzie ruchliwa wiec nalatam sie za nia, zadna silownia czy aerobik przy niej nie bedzie mi potrzebny.
u mnie nic nie zapowiada sie na porod, a przecierz wczesniej tak mnie meczyly te skurcze. tyle ze mam szyjke luzna miekka i Malutka jest juz przyparta do wchodu, a to potrafi bolec (jakby ktos ci tam ciagle gniotl)

przyszlamama26
jesli u ciebie tez tyle sniegu i ciagle sypie to ja tez sie dolaczam do slow uwazaj na siebie.buty zimowe mam. tylko pytanie w jaka kurtke ja sie zmieszcze i zapne? :)

mloda1 ja tez zobacze co bede robic po macierzynskim, jak znajde prace za wiecej niz 1200brutto to chyba pojde. a jak nie to nie bedzie mi sie oplacac, najgorsze ze u mnie nie ma zlobka a opiekunka kosztuje.
czytam co tam ci trzeba do macierzynskiego placonego z zus, bo ja to od razu bede musiala zalatwiac po porodzie (bo zus mi bedzie placil). bede musiala zadzwonic do pracodawcy i zapytac.
a z tym oryopeda to tylko przeklenstwa cisna sie na usta. przecierz napewno mowilas kobietom w rejestracji po co i do kogo sie rejestrujesz. faktycznie na taka pogode to chyba lepiej wsiasc taxi

ravenalka zycze ci by sie trafil ludzki sedzia i by wszystko poszlo po twej mysli na tej rozprawie. dopisalas do pozwu o adwokata?
napisz co studiujesz, i co za projekt robisz?

sma100 ja w ciazy kilka razy bylam chora, mi bardzo pomogly homeopaty firmy boiron. na przeziebienie bralam boiron oscillococcinum szybko mi pomogly. jak stracilam glos (cos z krtania)bralam boiron homeowox. to mozna brac w ciazy. sa jeszcze inne produkty z tej firmy. kuruj sie, by sie to nie rozwinelo. przeziebienie w ciazy jest b. niemile za wiele nie mozna brac. po syropie z cebuli wymiotowalam, wiec dalam sobie spokoj. a czosnek kupilam w kapsulkach w aptece, bynajmniej tak nie smierdzi.
a co do exa, moje zdanie jest takie ze jakby chcial to by sie zapytal jak u lekarza czy na usg. moj tez nie pyta a ja sobie zadaje pytanie co dziecko winne ze my razem nie jestesmy a no nic. widocznie ma to gdzies. przykre ale prawdziwe
 
Ostatnia edycja:
przyszła mama oj tak, w kwestii odpowiedzialności, a szczególnie za innych to oni są baaardzo inteligentni, nic tylko pokłony do stóp im się należą ;-)

anowi nie dziękuję, nie dopisałam o adwokata, idę walczyć sama :-p studiuję architekturę krajobrazu na 2 roku, projektów mam 4 do zrobienia w tym semestrze :/ teraz robię projekt domu piętrowego, rzuty, przekroje, widoki elewacji, więźba dachowa i takie tam :-p

i sobie porysowałam... Młoda mi się obudziła :confused2:
 
Młoda 1 jestem w zokolic Ostrołęki:)Dziś oglądałam fotki kolezanki z ślubu ,ale mnie zazdrosc wzieła:(Szok dla mnie ja miałam ślubiwac 25 lipca a ona 22 sierpnia brała slub Zaprosiła mnie na ślub ja nie poszłam nie mogę patrzec na cudze szczęscie ,bo to boli A ex juz sie do mnie nie odzywa z 3 miesiące ,nie spytał się nigdy jak tak z dzieckiem ja na siłe mu pisałam ze są blizniaki i cos nie tak z nimi a go to nie intersowało tak jak i do tej pory ,od tamtej pory juz nie daje mu znac co i jak bo czuł sie zapewnie ze będę klękac przed nim i błagac by nas nie zosatwiał jak smieci Na siłe nie zmuszę go by kochał dziecko i się nim intersowało nie to nie ,zosatje tylko mu płacic jak się dziecko narodzi i nic więcej
 
Czesc Dziewczynki:)

Jeju jaki dzisiaj Armagedon opanowal moje miasto!!! Jak jechalam do szpitala na badania to musialam odniezyc samochod, po badaniach znowu to samo - chrzanie taki interes:))

No a na badaniach znowu dupa blada, nic sie nie zmienia a brzuch boli jak cholera!! W niedziele kolejne podejscie, ale juz kazal sie nastawic na porod, chociaz ja za cholere nie chce rodzic w niedziele, poniewaz podobno leniwe sa te dzieciaczki:)))

Mam nadzieje, ze zadna z nas nie posmakuje tyleczkiem ziemi w tak uroczy dzien... Mi sie nogi w kozaki nie mieszcza, wiec latam w balerinkach a to jak jazda na lodzie, wiec chodze jak robot, nie dosc, ze kurtka do polowy tylko zapieta to jeszcze ten smieszny chod!!! Normalnie jak jakas pokraka, hehe

Koncze i pozdrawiam wszystkie mamy w dwupaku i rozpakowane, sorki, ze nie odnosze sie do Waszych wypowiedzi, ale nie mam czasu i sily czytac co piszecie, zycze tylko wytrwalosci i z biegiem czasu wszystko sie ulozy

Buziaki
 
reklama
Hej:-)
gjoasia a już myślałam,że pochwalisz się swoim skarbem:-) ale spokojnie,będzie dobrze:-)z butami mam to samo,inteligentnie zaniosłam dziś kozaki do szewca a on mi,że na wtorek będą:szok:no coż pochodzę w pantofelkach,dobrze że mam l4:-D

justysia rozumiem,że boli:-(no cóż zrobić,nie zmienisz nieodpowiedzialnego chama;-)mnie jedynie pociesza,że slub to nawet po 50tce a co:-Da cieszę się z mojego szczęścia............jak widzę ile moich znajomych latami się stara,wydają straszną kasę na leczenie,naprawdę jest to smutne a nam jednak jest dane nosić skarba w brzuszku,dostawać kopniaki:-)teraz boli ale za jakiś czas przejdzie a nasze maleństwa będą z nami,będziemy szczęśliwe a exy?niech sobie żyją długo i szczęśliwie:tak:
ja jeszcze nie wiem co ten mój ex wymyśli ale szczęścia mi nie zabierze:-)będzie chciał brać udział w wychowaniu to dobrze nie to trudno,nie ja będę się wstydzić tylko on także głowa do góry:-)

ja w tą cholerną pogodę dwa razy musiałam wyjść:-(najpierw na badania a potem po kasę i do apteki,antybiotyk na infekcję dróg moczowych i żelazo,ale znalazłam tani komplecik niemowlący więc kupiłam i oglądam go z każdej strony jak wariatka:-D

ravenelka fajny kierunek:-) tak po prostu wybrałaś czy to Twoja pasja?
i wypraszam sobie;-)
mój ex jest baaaaaaaaaardzo odpowiedzialny,napisał SAMA TEGO CHCIAŁAŚ więc chyba to logiczne,że sama mam się martwić i wszystkim zająć,nie rozumiem gdzie jest brak odpowiedzialności z jego strony:-D:-D:-D

trzymajcie się ciepło w ten wstrętny dzień:-)
 
Do góry