reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ja tez uslyszalam ze moze nie jego gdzie wie dokladnie w jakim momencie splodzil swoje dziecko..... rece opadaja! wlasnie dostalam sms czy jestem pewna tego... pewna to jestem jedynie tego ze bede mamusia i tego ze jakkolwiek bym nie kochala kur.a nie bede dla nikogo nigdy w zyciu. zaczyna sie znowu bedzie chcial zaczac 6 raz i za 2 tygodnie znowu dede teraz moze dzi..a... jeju mam dosc chyba numer zmienie.
 
Hej :happy:
Kubulek odziedziczył bezsenność po mnie :-p Dawał koncert nocny przez jakieś 5 godzin :-D Na szczęście ja przyzwyczajona do bezsenności, ale odespać musiałam. Dobrze, że mama się nim zajęła, naprawdę nie wiem, co by było gdyby nie ona :happy:
Cieszę się, że się spodobał opis porodu, naprawdę trudno oddać emocje, które porodowi towarzyszą, no ale starałam się :happy:
2 dni mnie nie było, a widzę, że są nowe dziewczyny... To się chyba nigdy nie skończy :sad: Teraz jednak wiem, że bez faceta można przejść przez ciążą. Do tej pory nawet zastanawiam się, w czym facet miałby mi w ciąży pomóc. Za mnie nie będzie nosił dziecka, za mnie nie urodzi i nigdy nie zrozumie jak to jest. Co do ex, to on nadal nie zdaje sobie sprawy z niczego...Jak zobaczył cenę pieluszek to był w szoku, że tyle kosztują (a była to paszka huggisów za 2 dychy...). Najważniejsze jednak, żeby się opiekował synkiem.
Młoda Ale ten Twój synek jest malutki :happy: Jak patrzyłam na inne maluszki, to mój był największy, a i tak się czasem boję, że mu zrobię przez przypadek krzywdę, a przy mniejszym bym się bała jeszcze bardziej. Za Twoją radą chodziłam po schodach ;-)4 razy weszłam na 12 piętro i zeszłam ;-)

Karmię piersią, ale nie wiem, czy dobrze, bo Kubulek nie ulewa ani nie odbija mu się. To znaczy, że jest nienajedzony?
 

Załączniki

  • SDC11500.jpg
    SDC11500.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 40
ania. jego rodzice trzymaja jego strone ..jego ojciec kiedys powiedzial ze mnie zniszczy..i wogole dziecko nie jest ich synusia;/ na poczatku ex kazal mi usuwac ciaze..i tyle koniec sprawy dla nich...boze jak zrobie testy to zobaczą..nawet niewiecie jak ich nienawidze;((( zniszczyli mi 9 najpiekniejszych momentow w zyciu kobiety...mze i jestem mloda..ale dojrzalam na tyle zeby urodzic dziecko i zeby jakos dac sobie rade..nie jestem dzieckiem chociaz mam dopiero 17 lat..
 
ja też zazdroszcze bezsennej tej radości i optymizmu :) ja się tak strasznie doluje i zastanawiam czy kiedykolwiek to minie dziewczyny... najbardziej dobija mnie to, że żyję ta nadzieją, że byly w koncu się ocknie i wróci do nas
 
reklama
cZYli bezsennsa przed porodem na to 12 piętro wchodzila, zrozumialam że po, dlatego pytalam po co się to robi... ja to chyba urodzilabym po wejściu na 5 :)
 
Do góry