reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No faktycznie, glupio zrobilaś ze odpisalaś, to teksty w stylu pytan o ojcostwo są glupie. A co, niby zapomnieli, że spali z dziewczyną... Nie ma co reagować, bo takie pytania są poniżające dla kobiety.Samasamotna: co nie odzywasz sie?
 
reklama
Bezsenna 4x na 12 pietro?????? ja ledwo na 7 weszlam :) i podejrzewam ze gdyby byla winda sprawna to w zyciu bym nie weszla nawet na pierwsze :) Twoj Kubus fajniutki jest, ma troszke tluszczyku :D moj taki mizerny, strach ruszyc bo mozna cos zlamac hehe ale sie przyzwyczailam juz, nawet mi sie ciezki teraz wydaje heh
Ania ja tez myslalam czy by nie wystapic o ograniczenie praw, ale znajac mojego ex prawdopodobnie sam sobie te prawa ograniczy :) wiec najpierw wystapie o alimenty, pozniej ewentualnie jak bedzie mi przychodzil za czesto to wniose jeszcze o ograniczenie praw :)
Mamusia nie przejmuj sie ex-em, faceci przestaja myslec po 15 urodzinach :) nie twierdze ze wczesniej mysla, ale cos tak im jeszcze swita, nie denerwuj sie, bo jak Ty sie denerwujesz, to i Twoje dziecko tak samo, takze idz na miasto, do znajomych, gdziekolwiek i nie przejmuj sie niczym, otworz nowy rozdzial w swoim zyciu, gdzie nie bedzie juz ani ex ani zlosci :)
Samasamotna oj ja tez narzekalam w ciazy, moja Mama juz mnie sluchac nie mogla :) w sumie ja sama siebie juz dosyc mialam :D ale po porodzie jak reka odjal, wszystko minelo, a najbardziej mnie ucieszylo to, ze do toalety poszlam po kilku godzinach a nie jak w ciazy co pol godziny :) chociaz moglabym byc w ciazy, nie ma nic lepszego od kopniaka w brzuch :)
 
ja tez sie zastnawiam nad tym bo ja bede sobie flaki wyrywac zeby maly mial wszystko a on nic nie bedzie robil a zadal takich samych praw... bo raz w tygodniu go odwiedzi i da jakies grosze marne,,, i dedzie sie uwazal za wielkiego tatusia bo spelni to co musi a cala reszta to co? ojoj chyba kipie zloscia straszna teraz....
 
po kazdym dniu trzeba postawic kropke odwrócić kartke i zaczac na nowo... ale jakos nie umiem
Mamusia2009 wierzę że dasz sobie świetnie radę w roli mamy. teraz napewno jest ci bardzo ciężko, ale jak przytulisz maluszka to wszystkie obawy stana się mniejsze i wszystko nabierze innych barw. trzymam za Ciebie i malucha kciuki:))))
 
reklama
faktycznie gdzieś się dziewczyny rozeszly dzisiaj; szkoda, mi to ciągle chce się rozmawiać, bo caly czas siedzę sama w domu i czuję się taka samotna, a jak czuję się samotna to myśle wiecie o kim... :(
 
Do góry