reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ania jeszcze kitta chyba przed Toba. a ty sie nie martw ze nie doniesiesz..wiesz ile ja mialam nerwow w ciazy ..naprawde czasem jestem klebkiem nerwow..placze i wsciekam sie czasem..wiec sie nie denerwuj kazdy jest narazony na stresy. dzidzius napewno bedzie silny i zdfrowy. kiedy masz wizyte u lekarza??
 
ja juz nawet sily plakac czasem nie mam... teraz mi sie smutno zrobilo jak zobaczylam opis bylego... "zyc sie odechcialo wszystko sie zjebalo" i znowu bede pewnie myslec caly dzien i powstrzymywac od kontaktu na który defakto nie zasluguje.. to takie gierki z jego strony jak jemu to zle bez nas a jak bylam to jakos wcale sie nie cieszyl tylko ponizal. oni to maja nasr..e:-(
 
wizytę mam 4 sierpnia. Ok. 20 tyg robią chyba usa kontrolne? Powiedzcie mi czy wtedy jakoś sprawdzają czy z dzieckiem wszystko w porządku, czy rozwija się dobrze? podobno jakieś przeplywy robią? ja chcialabym żeby ktoś mi w końcu powiedzial, że dziecko rozwija się normalnie, ma dwie nóżki i dwie rączki, bo tak caly czas się nakręcam, że może coś zle z nim.
 
no postaram sie a wiec... poznalam chlopaka zauroczenie straszne wspólne marzenia sie zaczely wielka milosc po 2 miesiacach wyladowalismy w lozku troszke wina i pomysl moze dzidzius... oboje myslelismy zanim bedzie dzidzius to minie pewnie rok . mija miesiac i sie okazuje ze jestem w ciazy... tak naprawde to wcale sie nie znlismy bo jak mozna poznac sie dobrze w ciagu 3 miesiecy-niemozna. i nagle wszystko zaczelo sie walic im bardziej zaczelam go poznawac tym bardziej nie wiedzilam ze on taki zly czlowiek jest... ciagle afery ale ostatnia jak mnie nazwal ku..a poprostu przesadzila... i tak tak krotka opowiesc sie konczy. mija 6 miesiecy a miedzy nami zamiast kwitnosc milosc wicie gniazdka jest rozstanie:-( tak to mniej wiecej w moim przypadku wyglada. on jeszcze jest 4 lata mlodszy czyli chyba ze 7 z tego co mowia o dojrzewaniu kobiet i mezczyzn...ojjjjjjjjjj
 
No tak Mamusie, nie zdążyliście się poznać, a rzeczywistość zweryfikowala marzenia :( u mnie bylo tak, że byliśmy ze sobą i mieszkaliśmy i staraliśmy się o dziecko, a na wieść o nim tatuś szalal ze szczęścia i nagle postanowil się rozstać w 6 tygodniu... więc u mnie cala ciąża samotna...
 
reklama
wszystkie maja poczatek inny tylko koniec taki sam... ja wiem ze to bylo za wczesnie ale ja chwile wczesniej przed poznaniem bylego bylam z facetem 8lat mielismy dom sielanke i cala reszte, ale on mnie zdradzil i koniec bajeczki... bardzo potrzebowalam kogos bliskiego i chyba sie porwalam z motyka na ksiezyc za szybko uwiezylam i zaczela sie nowa bajeczka... kocham moje dzieciatko nad zycie ale ile to ja teraz musze wycierpiec czekajac na niego:-(
 
Do góry