reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Kitta, to bez sensu, idź do lekarza, u mnie potwierdzil ciąże w 5 tygodniu. Jeszcze wtedy ex byl ze mna i szalal z radości...ech, kiedy to bylo...Napewno bierz już 2 razy dziennie kwas foliowy. Pierwsze tygodnie są najważniejsze.
 
reklama
Moje kochane spowiedniczki, wczoraj sie ubawilam na calego. Oczywiscie przez burze mialam opozniony pciag o godzine, wiec juz mialam zrezygnowac, ale na szczescie sie nie poddalam.
Czuje sie jak nowonarodzona. Bardzo sie ciesze, ze spotkalam sie z ludzmi z pracy. Obylo sie bez glupich pytan, kazdy glaskal moj brzuszek, prawil komplementy, nawet uslyszalam, ze moglabym caly czas tak chodzic bo swietnie wygladam, no to wtedy wyrwalo mi sie do kumpeli "chyba Cie pojebalo" za co za chwile przeprosilam i dodalam, ze pogadamy jak sama bedzie w tym stanie:)
Ogolnie bylo swietnie, posmialam sie, ze az mnie dzisiaj gardlo boli, nagadalam sie, zero dola, zero myslaenia o ex, dostalam nawet propozycje pracy z innego banku:)) Mam sie zglosic po maciezynskim - dodalo mi to sil.
Kumple oczywiscie sobie popili, wiec byly tez kapiele w basenie, nurkowania i karaoke. Powaznie, tego mi bylo trzeba!!! Pozniej jako ciezarna bylam nocnym driverem, wiec towarzystwo juz mnie irytowalo, ale pojezdzilam sobie o 3 w nocy fajna furka po warszawie (wiem ze to moze glupio brzmi, ze sie chwale czy cos, ale tak zylam przed ciaza i wszystkie swietne wspomnienia wrocily:)). Poszlam spac o 5 rano!!! a wstalam juz o 9. Czuje sie jakbym miala kaca giganta, ale sa tez dobre strony:) Moj maluch jak zobaczyl, ze sie dobrze bawie to zaczal tak kopac, ze juz jestem spokojna.
Kurcze jestem taka szczesliwa. Polecam takie wyjscia, imprezy, bez sensu siedziec w domu i sie dolowac.
Wiecie, jak siedzialam z moimi znajomymi wczoraj przy stole, czesc ludzi pila, czesc grala w lotki, leciala fajna muzyczka i tak sobie pomyslalam: ku.rwa ale jestem szczesliwa i poglaskalam sie po moim wielkim brzuszku:))) Czuje sie inna osoba:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Gjoasia, święta prawda, wyjścia są najlepsze, dla mnie każde nawet najbardziej bzdurne, bo ja prawie wcale nie wychodzę, jakoś nie mam gdzie... calymi dniami w domu, przed kompem i tv. I te cholerne myśli!
 
aaa i jeszcze sie zadeklarowalam, ze jade na offside z pracy pod koniec wrzesnia. Jest 3 tygodnie przed terminem porodu, a przed ustalona data z lekarzem tylko tydzien:), ale postanowilam, ze jesli tylko bede miala sile ruszyc jedna noga i jedna reka to nikt mnie nie powstrzyma!!!!!!
Zajebiscie jest:tak::tak::-):-)
 
ja tez chyba musze zaczac wychodzic do ludzi... bo ostatnio jedynym moim wiernym przyjacielem jest monitor koputera.... dziewczyny dobrze ze wy jestescie bo tak cieplej sie robi na serduszku jak do was zagladam i mam kontakt;-)
 
gjoasia super ze sie dobrze bawilas;) no i ze maly zaczal kopac bo sie martwilam:pP
ania . ex sie nie interesuje nie pyta ani nic....ehh..
ja tez nie mam sil na nic nacjehtniej bym lezala caly czas a ostatnio to juz wogole sil nie mam na nic tak mnie plecy bolą ze szok. i eszce do tego cos pod mostkiem...niewiem co ale jak siedze chwile to nie idzie wytrzymac..z kazdym dniem coraz gorzej czekam juz do tego wrzesnia. jej dopiero czekalam na sierpien a tu juz prawie 1 jest;D ale minelo szyblo:D
 
mamusia kazda z nas wyplakala, albo nadal wyplakuje swoje lzy na forum bo to bardzo pomaga. Nie twierdze, ze doly juz mnie nie najda bo pewnie tak sie stanie, ale trzeba byc dobrej mysli, ze po burzy zawsze wychodzi slonce:)

ide na dzremke, Piotrus usnal, wiec moze i ja zasne, bo moj jakis dziwny kacyk nie daje mi spokoju:)
bede pozniej
 
reklama
Do góry