reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

bezsenna GRATULACJE!!! jestem z Ciebie dumna :-). i to z bardzo wielu powodow. Ty juz wiesz z jakich :tak:. a Kubulek duzy i slodki :-). mega optymistycznego posta napisalas :tak:. fantastycznie, ze jestes taka szczesliwa :-D
 
reklama
bezsenna wielkie gratulacje :-):-):-)
a nie mówłam ze wszystko pójdzie dobrze :-) jestem z Ciebie bardzo dumna że tak dzielnie dałas sobie radę i witam serdecznie wsród mamuś :-) naprawdę bardzo bardzo Ci z dziewczynakmi gratulujemy takiego ślicznego syneczka :-) Kubulek jest przesłodki i nawet już swojej Paulisi pokazywałam jego fotkę ;-) spodobał się jej :-D pozdrawiamy :-)
 
Bezsenna raz jeszcze mega wielkie gratulacje!!!!
Przepraszam,ze tutaj pisze,w watku w ktorym sie nie udzielam,ale tak strasznie sie ciesze i jestem z Ciebie-z WAs-taka dumna!!!!!!!!!

Witaj wsrod mamus!!!!!!!

Pozdrawiam tez wszystkie dziewczyny:)
 
hej dziewczyny
ja oczywiscie dopiero wstalam pospalam sobie dzis niezle:-D
wzielam zelazo i ide zaraz zjesc sniadanko
bezsenna wielkie wielkie gratulacje
hej ania jak sie dzis czujesz??
 
bezsennna gratulacje:-)! ja tez sobie dzisiaj pospala niezle:rofl2: ale jakos fakt ze jest sobota mnie nie uszczesliwia niestety.... moze cos zrobie kolo siebie bo jakas ostatnio wstyd sie przyznac ale zaniedbana chodze...:confused2:
 
Hej u mnie wlasnie zaczelo padac, a chcialam isc z Nikosiem na spacer :( W ogole to zauwazylam ze sie nie przywitalam z nowymi kobitkami :zawstydzona/y: Witam wiec na forum, szkoda, ze Was tez pozostawiono :-( z kazdym tygodniem wiecej nas tutaj :-( a szkoda, powinno nas byc mniej, ale trzeba wierzyc, ze przyjdzie i na Nas czas, kiedys poznamy kogos bardziej wartosciowego od Naszych ex :tak: Widze ze cisza dzisiaj, wiec wrzuce fotki Nikosia, musialam to drugie wrzucic, bo Maly robi takie miny, ze czasem smiac mi sie chce :) tylko jeszcze sie nie dowiedzialam po kim ma wlosy :/ ja mam brazowe naturalne i moj ex tez, Nikos za to ma blond ..... hmmm :)
 

Załączniki

  • DSC00014.jpg
    DSC00014.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC00017.jpg
    DSC00017.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 40
hej mloda jejku slicznego masz synka:))
a wloski mu jescze sciemnieja nie martw sie:-)
u mnie dzis tez deszczoa pogoda nie pada juz ale pochmurno jakos. wkoncu mialam dosc upałów:tak:
co tu dzis taka cisza hmmm:-(
 
Dziekuje ;-) bede trzymala kciuki zebys urodzila w dzien urodzin Twojego Taty :tak: a jak Ty sie czujesz ? dalej masz te bole brzucha czy juz wszystko ok?
 
reklama
Czesc dziewczyny ja dzisiaj spalam do 11 i jak wstalam to myslalam ze urodze,bylma w szpitalu,znowu mialam jakies skurcze.ale przeszlo,mam caly czas brac nospe,a kubus niech tam siedzi do konca!!!!
bezsenna ja sie poryczalam normalnie po twoim tekscie,jestesmy z ciebie dumne naprawde,co do ex jestem w szoku,wierze ze wasze relacje ulegna poprawie jak tak sie zajmuje;kubus jest boski:)
mloda a twoj jak panicz tali kochany:)
a u mnie jest taki upal ze nie ma czym oddychac ,nawet corcia nie wynurza sie narazie na dwor, a ja ide sie polozyc do niej.wpadne potem
 
Ostatnia edycja:
Do góry