reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

ja czuje, że u mnie będzie chlopiec i kilka osob zupelnie niezaleznie tez mi tak mowilo :) zobaczymy co wyjdzie na usg,ale zdziwie się, oj zdziwie jak bedzie dziewuszka;pikanteri dodaje jeszcze fakt, że jego rodzina ma swirka na punkcie kontunuacji rodu i nazwiska, a on sam jak staralismy sie o dziecko to w kolko gadal mi o tym synu :)ja nie wiem, czy on naprawde liczy ze ja dziecku dam inne nazwisko niz moje, hahahahaha
 
reklama
czesc ponownie dziewczyny:-) ja wlasnie wróciłam i tak sie usmialam dzisiaj i troszke mi lepiej... ale pewnie jak bede zasypiac to znowu mi sie mysli zalu i takich tam pojawia ....:-( bo juz pomalu mi mysli uciekaja.. jeszcze ten jakby brak tlenu duszno strasznie. milej nocy
 
ania ja na twoim miejscu bym powiedziala rodzinie exa ze bedzie chlopak:D niech im bedzie zaL:D a pozniej jak bedzie dziewczynka to powiesz ze lekarze sie pomylili:D::D:D
dziewczynki ide spac dobranoc:)))
 
reklama
u mnie to jest bardzo swierze jeszcze i jakos mi ciezko o tym pisac wszystkim to chyba szok jeszcze jest... i to jest bardziej z mojej inicjatywy rozstanie, ale ile mozna znosic zle traktowanie:-( tylko mialo byc tak piknie.... szczerze mam juz tyle wiosen a czuje sie jak zagubiona dziewczynka z brzuchem.... ajjjjjjjjjj ide dziewczynki spac jak tylko w swojej glowie wszystko poukladam to wam to normalniej opisze. milej nocy mamuski i kruszynki
 
Do góry