reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

tez tak slyszalas a ja mam to w d....ludzie i tak gadaja nawet jak bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem.po prostu sie w glowie nie miesci ale tak podobno robia ludzie ktorzy zazdroszcza innym.ja tez mma plan bo po porodzie jak sie da to bede wpsierac kolezanke ktora musi schudnac.wiec jakies zakupy kosmetykow i na masaz sie wybierzemy.tez nam sie cos od zycia nalezy.
mi sie wydaje, ze najwiecej gadaja ludzie ktorzy sami maja spieprzone zycie i zeby zapomniec o swoim syfie smaruja tylko innym:-)
 
reklama
mi sie wydaje, ze najwiecej gadaja ludzie ktorzy sami maja spieprzone zycie i zeby zapomniec o swoim syfie smaruja tylko innym:-)
dokładnie tak tylko ze mysla ze plotkujac innym i dodajac jakies klamstewko znajduja kogos kto ich wyslucha i powie tak dobrze jej tak to jej wina i wogóle,ile ja uslyszalam rzeczy na swoj temat to mala bania a ja sobie takiego losu nie wybralam PO PROSTU CHCIALAM BYC SZCZESLIWA I STWORZYC DOM SOBIE I DZIECIOM i to ja przyplacilam najwieksza kare za to.
ale dzieci sa teraz najwazniejsze i z dnia na dzien jakos mi pzrechodzi i jest lepiej
 
ja tez mam w dupie to co ludzie mysla, moje zycie, moja ciaza, moja sprawa.
Co do ciazy to coraz mniej czuje, ze w niej jestem, cale szczescie, ze jutro mam badania bo juz sie zaczynam powaznie martwic czy wszystko jest ok
 
Hej dziewczyny.
Czytam to forum codziennie i tylko kiwam glową zgadzając się z wypowiedziami, też chciałam mieć normalną rodzinę i dom ech czy to tak wiele wymagań. Ciągle nie potrafie tego pojąć jak można uciekać od odpowiedzialności, kończyć tak łatwo coś co się wydawało wspaniałe. U mojego exa zawsze problemem była rozmowa i ciągle słyszałam w odpowiedzi niewiem, ciekawe czy są jeszcze na świecie normalni odpowiedzialni faceci
 
Hej dziewczyny.
Czytam to forum codziennie i tylko kiwam glową zgadzając się z wypowiedziami, też chciałam mieć normalną rodzinę i dom ech czy to tak wiele wymagań. Ciągle nie potrafie tego pojąć jak można uciekać od odpowiedzialności, kończyć tak łatwo coś co się wydawało wspaniałe. U mojego exa zawsze problemem była rozmowa i ciągle słyszałam w odpowiedzi niewiem, ciekawe czy są jeszcze na świecie normalni odpowiedzialni faceci
to mielismy ten sam problem .on uwarzal ze ja go nie rozumiem nie potrafie sluchac i wogole rozmawiac i sie nie dogadamy. szkoda tylko ze ze wszystkimi na okolo potrafie sie dogadc a z nim nie i jak nie bylam w ciazy to potrafilismy .co za zbieg wydarzen no
czemu musze sie co chwile logowac nie weim czy komp mi siada czy to tak jest?????
 
u mnie na kazde "trudne" pytanie byla odpowiedz nie wiem. teraz tez slysze pytania "jak ty sobie to wszystko wyobrazasz?", ale jak sie pytam jego o to samo to zgadnijcie... "nie wiem":-D
 
u mnie naljepiej jakbys sie o nic nie pytala i po sprawie.ale co to za wyjscie.chcialam dac mu sznase zanim nie rozwalil wszytkiego do konca ale jak nie potrafi gadac tylko szczekac geba przez telefon i pisac pikne eski to co zrobic.
tutaj sie lepiej dogadasz z ludzmi ktorzy to samo przechodza niz z takim dziadem
 
gjoasia załamka, ja słysze to samo.Kurcze dzis sie zalamalam jak weszlam na wage,wskoczylo mi 7kg,a to dopiero 18tydz,wszyscy mowia ze mam tylko brzuch ale czy to mozliwe zeby on tyle wazył?
 
reklama
ja w pierwszej ciazy poznalam sie ze w niej jestem kiedy weszlam na wage i zobaczylam 5 kilo do przodu - a byl to 9 tydzien. Ogolnie przytylam 21.
Teraz do 24 przytylam niecale 4,5 wiec to zalezy chyba od wielu rzeczy
 
Do góry