reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam :-).Właśnie wróciłam z zakupów z prababcią,ale nic nie kupiłyśmy bo babcia ma trochę inny gust niż ja,i zaprowadziła mnie do sklepu gdzie nic kompletnie mnie się nie podobało :dry:.Może innym razem...

kabaretka czuję się dokładnie tak samo jak Ty :sorry2:. Zastanawiam się jak to jest,wydawało mi się że go znam,że wiem jaki jest i że w takiej sytuacji nigdy by mnie nie zostawił samej :-(,a jednak zostawił i ani troszkę się nami nie interesuje. Zadaję sobie pytanie czemu?Ale nie mogę znależć odpowiedzi? I chyba nigdy nie znajdę :dry:

AdiLea to w takim razie gratulacje że karmisz piersią,bo z tego co się orientuję to bardzo dużo dziewczyn z tego rezygnuje,bo im się poprostu nie chce. Ja jestem do tego bojowo nastawiona,mam nadzieję ze mnie sie uda :-).
 
reklama
Kabaretka poszukaj w necie adresu jakiejs hurtowni z dzieciecymi ubrankami i jak sie tam wybierzesz to na pewno i cos znajdziesz lepszego i przede wszystkim tanszego. Ja mam blisko domu sławny na cały poznan sklep ogromny wlasnie z ciuszkami dla dzieci w ktorym ceny sa takie w miare dla porownania malenkie skarpetki kosztowaly 5,50 a w takiej hurtowni te same z ta sama metka dokladnie identyczne kosztowaly 3,80. Roznica ogromna nie jest ale skoro na skarpetkach taka to na spioszkach na pewno wieksza:) :-)mam nadzieje ze znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie.
pozdrawiam i milej soboty dziewczyny
 
Milkada ciezko jest z tymi guscikami, bo ja mam zupelnie inny niz wszyscy :-)
A fakt odpowiedzi na nurtujace nas pytania moze nawet i nigdy nie odnajdziemy. :-(Ale coz, pomimo ze czasem sie smutno nam sie robi, bedzie lepiej. Jakies takie obnizenie nastroju mam chyba dlatego, ze porod wydaje mi sie tak odlegly. A tak bardzo juz chcialabym miec moje malenstwo przy sobie. :tak:

Yvaine, na pewno poszukam. Bo ciezko jest znalezc takich normalnych klasycznych ciuszkow. Dzieki za rade.
 
Racja AdiLea co do facetow / ojcow naszych dzieci.
A co do spotkan dla ciezarnych to gdzie znalezc takie spotkanie? Chyba ze mowisz o jakis cwiczeniach gimnastycznych dla kobiet w ciazy czy czyms takim...?
 
Gdybym przeczytała wcześniej parę stron wstecz to bym wiedziała, przepraszam. w takim razie czy mogłabyś doradzic gdzie we wrocławiu warto rodzic?
 
Witam wszystkie mamy:)
Jestem w 16 tygodniu ciazy. Ojciec dziecka postawil mi ultimatum : albo usune i bedziemy dalej razem albo odcina sie zupelnie. Zostalam sama.... Czuje sie koszmarnie, mam wrazenie ze nie podolam. Jak sobie radzicie?
 
AdiLea pogłaskałam brzusiu od was :-) i wyobraż sobie że Kubuś kopnął :-D jejku jak ja lubię te jego kopniaczki,od razu uśmiech na buzi się pojawia :-)

moni30 witaj na forum :-)
Mola1 witam :-).Każda z nas tutaj jest w podobnej sytuacji jak Ty,i uwierz że jakoś sobie radzimy :-)jest ciężko ale z czasem będzie lepiej :-). Zaglądaj na forum częściej zobaczysz że jak się wygadasz będzie tylko lepiej...
 
Dzięki za info Adi. Ja też w sumie jestem samotna. Mego M często nie ma no i większość czasu jestem sama. Nie do końca też jestem pewna, że będziemy razem. Na początku gdy dowiedziałam się o ciąży miałam wyrzuty sumienia . Teraz jestem w 14 tygodniu i bardzo się cieszę. Jak nie ten M to będzie inny. Teraz najważniejsze jest dziecko, któe noszę pod sercem.
 
reklama
Adilea co chcialabys wiedziec? Ta mysl ze wszystko zmieni sie diametralnie jak dzidzia sie urodzi podtrzymuje mnie przy zyciu... Ale powiem szczerze ze wiecej mam zlych mysli... Momentami zaluje ze nie usunelam...
 
Do góry