reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo jakos tak no nie mam ostatnio dobrych dni na pisanie. Kabaretka gratulacje synka. Dziewczyny gratulacje maluszków które już sa z wami.
Milkada ja będe miała dziewczynkę i w sumie poza tym że mam jakies chyba ze 3 kg wiecej i biust wiekszy to nic sie nie zmienilam, wiec kabaretka ma racje, na to nie ma reguly.
AdiLea jak tam Hania i wspolne spacerki i jak sprawuje sie tatus?
Firanka mam nadzieje ze u Ciebie już lepiej i samopoczucie przede wszystkim masz lepsze.
U mnie poki co walka z egzaminami a tak poza tym to jakos tak nie mam ostatnio za bardzo na nic checi. Moze i pogoda nie sprzyja i w ogole jakos tak dziwnie sie zrobilo u mnie. No nic moze przejdzie.
Milego popoludnia wszystkim zycze.
 
reklama
Będę miała SYNA :-D:-D:-D Bardzo się cieszę :-).I czuję się dumna,bardzo dumna :-)
Od początku mówiłam że chłopak będzie,potem trochę zwątpiłam bo zbrzydłam ale jednak kobieta potrafi to wyczuć :-).
 
AdiLea cieszę się że jesteś już spokojniejsza,i jakoś Ci się wszystko poukładało :-). Daje mi to siłę,i nadzieję że jak Kubuś się urodzi to będzie mogło być tylko lepiej :-).
A dziś mój mały brzdąc tak dokazuje,wierci się prawie cały czas :-Dchyba jakiś piłkarz z niego będzie :-D
 
Milkada a nie mowilam :-) Obie bedziemy mialy synow. Taka dumna rozpiera, co :tak: Ciesze sie strasznie za nas obie. Fajnie jeszcze jak by nam sie udalo urodzic tego samego dnia;-) GRATULACJE :-)
Juz masz imie - zazdrosze, tez mi sie podoba Jakub, myslalam o tym, ale po ang to jest James (czyli jak ojciec mojego dziecka) wiec odpada. Na razie podoba mi sie Filip, ale nie jestem do niego przekonana.

Damy sobie rade, co? :sorry2:
 
Yvaine i Mikaldo gratuluję poznania płci dzieci:tak:. Ja od początku u siebie obstawiałam,pragnęłam dziewczynkę i z ciężkim sercem na pytanie :"A co zrobisz jak będzie syn?" odpowiadałam,że też będę kochać:-D:-D:-D.

Kabaretko i Mikaldo co do brzydnięcia w ciąży to ja wyglądałam masakrycznie źle...od 6 miesiąca zaczęłam po prostu wyglądać jak takie gów*o poprostu wstyd było mi robić sobie zdjęcia w ciąży i dlatego na Nk mam jedną fotkę z brzuchem,a reszta jest pokasowana i powywalana bo dzień przed porodem jak mi mama zrobiła zdjęcie to wyglądam jak świnia...

A ja? Hmmm nadal smutna,do tego okres mi się spóźnia,ale to na pewno przez nerwy,chyba,że znowu mam coś z nerkami:confused:...Jedyne co mnie cieszy ostatnio to Nicole,to,że sobie ładnie chodzi,mimo,że nie może przejść progu w pokoju,to,że jest taka uśmiechnięta zawsze...a co do taty Niculi to wiem,że kocha Mała,ale po prostu jakoś tak mi się prszykro zrobiło...zresztą wczoraj powiedzieliśmy sobie bardzo dużo przykrych słów:-(

AdiLeo polecam kropelki Infacol i sab simplex na kolki. To dobrze,że tata Hani łoży na Malutką.

Mamuśki kochane w carefurze są pampersy po 35.90 z bajkami na dvd gratis - wszystkie rozmiary
Polecam się zaopatrzyć mamuśką z dziećmi na świecie i tymi w brzuszkach,wiadomo pierwsze miesiące,albo tygodnie lepiej zainwestować w lepsze pieluszki.:tak:

Kabaretko mi bardzo podoba się Sebastian,albo Michał :-) ja sama chciałam dać któreś z tych: Jan,Bonifacy, Vincenty
 
Ostatnia edycja:
Firanka dzieki za podpowiedzi.
Nie martw sie co do klotni z tata Nicoli. Predzej czy pozniej sie wyjasni. Najwazniejsze ze masz swoja perelke kolo siebie. Tez bym chciala zeby moje malenstwo bylo przy mnie. Smutno na dluzsza mete tak samej byc i siedziec calymi dniami...
 
Kabaretko czasami to wierz mi,że tęsknie za ciążą...Nicole jest żywym srebrem,wszędzie jej pełno,ucieka przed wszystkimi w formie zabawy po całej chacie,przechodzi pod fotelami,a ostatnio próbuje przejść między nogami mojego psa...tylko nie daje rady bo to jamnik:-D:-)...w zeszłym tygodniu u mnie w domu panowała grypa i ja sama opiekowałam się Niculką,odwróciłam się żeby wrzucić pieczarki do garnka,i zrobiło mi się za cicho,wparowałam do wc ( tam Nica uwielbia rządzić najbardziej) a Maluda z domestosem w rączce...w ciuchach ją włożyłam pod kran i zaczęłam opłukiwać,bo nigdy nic nie wiadomo,a lepiej dmuchać na zimne...broi tak,że bym musiała ją chyba w kojcu trzymać,ostatnio rozstroiła moim rodzicom telewizor tak,że nie mogłam go odkodować,a okazało się,że z tv przełączyła na dtv...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: rojber taki,że szok:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
kabaretka mnie się bardzo podoba Filip,tak miał się nazywać mój synek ale to imię za bardzo kojarzy mi się z ojcem mojego dziecka i tylko z tego powodu tak go nie nazwę:-).Ale imię bardzo ładne ....
Troszkę Ci zazdroszczę że dopiero 3 kg przytyłaś,ja już 8 kg :szok:.Tylko najdziwniejsze jest to że nie wiem gdzie te kilogramy są bo ja ich jakoś nie widzę :-)

firanka ja też ostatnio nawet zdjęcia nie mogę sobie zrobić bo wyglądam okropnie :dry: Ale i tak jak brzuszek bardziej urośnie,wybieram się do znajomego fotografa na sesję z brzuszkiem :-),tak na pamiątkę :-).A on potrafi cuda zdziałać więc napewno zdjęcia dobrze wyjdą :-)

Jak tam wasze humorki dziewczyny? Mnie od rana uśmiech z buzi nie schodzi :-) duma mnie rozpiera :-)
 
reklama
Firanka pomimo ze pewnie musisz miec oczy dookola glowy i wszystkich innych trudnosci, to ile Nicola szczescia i radosci ci daje :-) Ja sie nie moge doczekac juz czerwca, mam dosc zimy!!!

Milkada a jesz o wiele wiecej niz normalnie? :blink: Fajne uczucie jak sie zna plec, co? Wiesz ze to chlopiec. Mozesz na glos dumnie powiedziec - bede miala SYNA :-) Wspaniale uczucie. A jak zareagowalas jak ci lekarz powiedzial? Bylas na badaniu sama czy z kims? Zdradz mi jak to bylo :tak:

AdiLea gratuluje przespanej nocki :-) Widze ze coraz lepiej ci idzie, i dobrze, pamietaj ze to ty podnosisz nas wszystkie na duchy, pokazujac jak sobie swietnie sama radzisz z Hania. :blink:
 
Do góry